Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. okt 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

@jacka ....ja by som ešte s tým RTG počkala.....však sama vidíš ako pomaličky mu rastú..takže ešte nerieš.....na RTG môžeš hocikedy.....ak ak tam nemá základ nového zuba, tak čo??...aj tak by mu po RTG nenarástol , no nie?? 😉 😉 😉 😉 😉 ..............Peťko bol partizán? 😀 😀 😀 😀 ..a neotvorím pusu ani za nič??? 😀 😀 😀 😀
.....včera som bola celý deň na konferencii 😝 ..........že konštrukčné materiály 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. okt 2013

@denisenko....takže ste asi skončili so spaním??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...no pekne, krpček jeden krpatý 😠 😠 😠.....však ty mu to vrátiš, keď príde z disco 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.........................

leninka75
11. okt 2013

@katka1819....jasnačka starajú 🙂 🙂 🙂 🙂 .......

@denisneko..odložila si si pramienok vláskov? 😉

jacka
11. okt 2013

ahojte........................
@leninka75 tiež som nie nadšená rtg......ved tohto roku už už 3x fotili.......ešte nerobím paniku..... 😀 😀 ale poznáš ma 😀 😀 😀 ...................asi mu tam chce zuby prilepiť alebo čo....... 😠 😠 ......................ja si myslím že mu narastu....a basta 😀 ................................nechcel Peťko zaťal pery dokopy a nik s ním nepohol...... 😠 😠 😠 som myslela že sa niekde prepadnem......ale vravela že hocikedy može prísť otvoriť pusinu kedže sme tam každy den..... 😀

jacka
11. okt 2013

@denisenko ..ja neviem čo mu tak pomaličky rastu 😝 ...............bože ty si bola so Simonkom v kaderníctve......nestíham.... 😀 😀 .................aspon si tie baby poznala 😀 😀 😀 lebo ináč si to neviem predstaviť.................Denisko ako v škole? 🙂

jacka
11. okt 2013

no.......a...............Lucke zistili zlatého streptokokoka v nošteku tak si ich tam ešte včera nechali........predsa len dostala atb....takže možno ich už dnes pustia 🙂

leninka75
11. okt 2013

@jacka .......som zvedavá, že keby sa vám podarí urobiť Peťkovi prehliadku 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ..a Maťkovi narastú, neboj 😉 😉 😉 😉 😉.................máte nejaké plány na víkend??

leninka75
11. okt 2013

@jacka .......ešte aj streptokok ???? 😨 😨 😨 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ .............no pekne.......tak nech je rýchlo fit....

leninka75
11. okt 2013

@jacka ..a Peťko ako po vysadení mlieka???

denisenko
11. okt 2013

@leninka75 vidííííš..neodložila som žiadnu kučierku...nabudúce odložím..... 😉

denisenko
11. okt 2013

@jacka ma tak teraz napadlo...aj Zuzka mala niečo, ked bola tehu, že?....som už zabudla čo, ale pri porode sa to prenáša na dieťa a čosi sa hned dáva...píšem ako hotentot...ale som od pol piatej hore, tak už ani neviem, čia som..... 😀 😀 😀

denisenko
11. okt 2013

@leninka75 Simonko včera už spal ako prešdtým a dnes...zatiaľ leží, ztak uvidíme, či si to po týždni rozmyslel..... 😀 😀 😀 😀 ..baby ako?... 😕

jacka
11. okt 2013

@denisenko mala Lucka na koži....toho istého ☹ koka.....................aspon máš dlhší den a viac porobíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som hnusna že?............................................

@leninka75 Peťkovi....no to netuším 😝 .........................viem že narastu 🙂 🙂 .............................Peťko .....dobre.........ale ešte neprešiel mesiac....uvidím čo potom.......som kupila sojové v práčku............a 😝 😝 😝 😝 😝 😝 teda iný hnus 😝 😝 😝 😝 .................chuda moje ☹

jacka
11. okt 2013

@denisenko ....cez den je aký Simonko....dá sa sním vydžať ked nespí,?:................večer rýchlo odpadne že? 🙂

denisenko
11. okt 2013

@jacka ..že viac porobím????......xi,xi,xi...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by som musela byť bezdetná..... 😀 😀 😀 sa mu stále vyhrážam, že pojde do školky....ale obávam sa, že odtiaľ mi ho aj v 3 rokoch rýchlo vrátia......... 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
11. okt 2013

@jacka to sojové mlieko som dávala Simčovi, ked ho prehánalo....fuj...nechcel to.....iný "blivajz".... 😝 😝 😝 inak, jemu je úplne jedno, či je cez den hore, alebo spí 1 hodinu alebo 3.....nejaký extra účinok to nemá...... 😀 😀 😀 ale tak sa zdá, že spí...som to nevzdala..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. okt 2013

@jacka mna ešte tak napadlo....Samko asi rok tiež nemal doporučené mlieko..teda kravské, tak mu sestra dávala kozie.....neskúšali ste?

jacka
11. okt 2013

@denisenko čo si mu dávala ked to nechcel?............................................aj som si myslela že to nezbadáš ten učinok spania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................super že zaspinkal.... 🙂 🙂 🙂 ...........................................veru bezdetná...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ja som mala tiež obavy že mi Peťka vrátia ale ostala som prevapená ked mi vraveli že je tam dobrý poslucha .. na prvý krá ..........hračky si ako prvý odkladá............atd.......som neverila že to vravia o mojom 😀 😀 😀 😀

jacka
11. okt 2013

@denisenko .....vraj žiadne mlieko s mliečnou bielkovinou..... ☹ ........už mu ani to bezlaktozové nedávam........aby som vedela na čom som....

katka1819
11. okt 2013

NOOOO čAfTe 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

@leninka75 teeeeda superko 😉 😉 😉

ozaj dnes som nabehla ráno k doktorkovi nech ma kukne bo ma tak s prepáčením serie tá bolesť na hrudníku že až 😅 tak aby som si dala spraviť ekg 😝 samozrejme na ekg ani nohy vrátane doktora 🙄 vraj neordinujeme 😀 tak budúci týždeň sa dám pomerať či čo tam robia 😅 ale predbežne vraj od chrbtice a tá ma tiež začína pekne sr.... 😀

leninka75
11. okt 2013

..kým som to dočítala aj som zabudla o čom ste diskutovali ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒

leninka75
11. okt 2013

@jacka ..pánabeka mne tak letí ten čas, že sa mi zdalo, že už je to mesiac čo si vysadila mlieko 😨 ....preto som sa pýtala.....

leninka75
11. okt 2013

@denisenko ......z akej planéty tebe poslali dieťa??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........ale on to vykompenzuje tými krásnymi očičkami a úsmevom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......
....baby dobre, dík za opýtanie 🙂 😉 .....Laurinka zlatíčko, strašne sa teší na narodky 😵 😵 😵 😵 ...Karolínka vstáva s nami o piatej, večer o šiestej už je jak "gaca".....a ráno keď odchádzam do práce sa vždy opýta či večer prídem 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ ...to je moje psycho dieťa 😉 .......

leninka75
11. okt 2013

@katka1819 ..to mal aj Majo také bolesti na hrudníku...bol na vyšetrení..tlak ukážkový, srdce v poriadku, aj krv.....záver je to od chrbtice .....ale aj tak ho teraz ešte ženú na echo srdca 😒

utka
11. okt 2013

Ahojte.Dnes nás pustili.Teploty ustoupili,mame ATB.V nosteku zlatého stafilokoka,a niečo aj v moci.To dusenie je na 99% tým refluxom.A sme infekční,lebo spolubyvajucej babatku zistili norovirus...Radost.Lucinka spi a ja ju strazim...teraz už diplom nic nespravim co sa tyka domácností...

utka
11. okt 2013

Moj marod...

letty86
11. okt 2013

ahojte
@utka drzte sa, vikinka mala tiež reflux 😖 😖 nie je to síce vázna choroba, ale je to nepríjemné pre bábo...kým sme prisli na to, ako vikinke pomoct, tak sme sa natrápili....aká je už velka 😵

utka
11. okt 2013

@letty86 dík...a co ste urobili...ako pomoct?

letty86
11. okt 2013

@utka určite polohovanie, to ti isto povedali....a vikinka ked sa napapala, tak si odgrgla, ale o pol hodinu velmi plakala, tak sme ju nosili, masirovali, hladkali.....najlepšie jej bolo v polohe, ked sme ju drzali vzpriamene...vtedy si odgrgla...ale trvalo aj 15 min, pol hodku, aj dlhšie, kym si odgrgla, potom sa jej ulavilo...dlho sme si mysleli, ze chce byt na rukách, že si zvykla, ale nie ☹ v tej polohe si pekne odgrgla....pre dieta je to neprijmne v tom, ze to mliečko ked tak prudi hore dole, tak je to ako keby ta pálila záha.......zlepsilo sa to,ked uz papala aj príkrmy, proste nie len mliečko, okolo 9 mesiaca to uz bolo super...to sa uz aj sama posadila a dogrgla si
a ked som kojila, vylucila som čerstvý chlieb

utka
11. okt 2013

@letty86 ďakujem...hej,kazali vyvysenu polohu...Lucka vacsinou odgrgne...občas sa začne mrvit aj neskor a dávám ju este raz grgat...jaaaj,len nech už mame po tom,lebo tie šoky z toho jej dusenia...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre