Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 no a že.....celú písnaku som mu dopísala.....aby ani v škole nemusel 😀 😀 😀 😀 😀 .....................taký bol rád že končí prvá písanka a učka im povedala že zachvílu dostanu druhú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa šla dopučiť 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. okt 2013

@jacka ...máš babu s pipíkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ja neviem, ale podľa mňa by deti na prvom stupni vôbec nemuseli dostávať domáce úlohy...však v škole majú toľko priestoru na hodinách na precvičovanie, že doma by fakt nemuseli........jaj Maťko bude v šoku, že tých zošitov bude tuším ešte 6 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
16. okt 2013

@jacka ..ja som rozmýšľala aj sebe kúpiť tú bundu 🙂 .....dnes chcem ísť skôr z roboty a idem kuknúť do auparku a hádam sa stavím aj v lídli ........potrebujem niečo Laurinke na narodky 😵 😵 😵 😵 😵 .....

leninka75
16. okt 2013

@jacka ..dnes máš voľno do šporáka?:.. 😉

jacka
16. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 presne.... 😀 😀 😀 😀 .......................................to asi preto aby si zvykali....si myslím 😕 😅 😉 ............................ved sa pozrel na poslednu stranu že kolko ich tam je.......ale nejak nereagoval 😀 😀 😀 😀
Lolka ako u babky?... 🙂

jacka
16. okt 2013

@leninka75 mám od pondelka.......zajtra budem variť....toť neznám čo... 😠 😠
ja som kuk tie bundy.....zdaju sa mi až velmi tenučké na to že do -10 😝 .................kukni zisti daj vedieť skočím zajtra 🙂

jacka
16. okt 2013

@leninka75 čo jej ideš kupiť?....či čo ti padne do oka?

denisenko
16. okt 2013

@leninka75 ..čo si...že Simonko.... 😀 😀 😀 😀 ...to vieš...kaderníčka, kozmetička, manikúra, pedikúra..... 😀 😀 😀 😀 😀 celé dni sme vonku, okrem toho, ked píšeme úlohy s Niskom.... 😖 ale no...mohlo to byť aj horšie..... 😀 😀 😀 😀 dneska ideme s Deniskom na rehabilitácie, tak som zvedavá, ako to zvládne starká s malým čertom...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. okt 2013

@jacka chudák Maťko...tých zošitkov je tuším 5.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. okt 2013

inak..ja som kúpila Deniskovi včera bundu v KIK-u..... 😉 😉 😉 hrubá, lyžiarska...16,99 😵 😵 😵

leninka75
16. okt 2013

@jacka ...s varením ti asi nedám dobrého tipa 😔 ..ja som včera na dnes navarila fazuľovú polievku a paprikáš...

leninka75
16. okt 2013

@jacka ..Lolka s babkou dobre pokiaľ sú samé 🙂 ..ale keď príde ten čert rohatý zo školy je zle ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 ...Babka ju už začala volať Karolína 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo doteraz nehrozilo ......klasila dráždi Lolku a nenápadko jej aj robí zle 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖
....Lolke som objednala z netu nejaké oblečko a ešte mám obzretú stavebnicu, tak to by som jej...a sebe chcem kuknúť nohavice 😉 ......
....pozriem na tie Lidl-bundy a poviem ti 😉

leninka75
16. okt 2013

@denisenko ..uf som sa zľakla, že ťa zaneprázdňujú deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...odľahlo mi, že je to kaderníčka atď.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........tú lyžiarsku som aj ja chcela..fakt tam musím ísť ....

utka
16. okt 2013

Tak a sme domka! Konečne! A už žiadne choroby a nemocnice!!!

letty86
16. okt 2013

ahojte 😉
@leninka75
@jacka ja som bola včera v lidli, pozerali som bundy, mne sa zdajú tenučké, nebrala som vikinke..ak myslíme tie iste........http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-7D54A1DE-F9...

ja som minule matkovi kúpila cizmy a lyziarske gate, som chcela aj vikuske, ale sa mi zdali uzke pre pre moju vikusku...a rukavice som kupila

jacka
16. okt 2013

@denisenko starká bude mať radosť.....určite 🙂 🙂 ...........................ty čo varíš?........ja som vygumovaná 😝
@leninka75 kupila som im tie bundičky.......ked už nikde tak aspon v tejto diere budu dobré 😝 ................................takže aj sebe ideš kupovať 😀 😀 😀 Laurinka je len kamufláš....mám ťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
16. okt 2013

@letty86 sú to tie.........tenké su ale píšu že do -10.........tak uvidíme......ale su fajn kapucna je z gumičky a až zips hore ...takže kapucnu nedaju bez zipsa dole...........vyzerali ako v skafandri...... 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................ako na úrade?

jacka
16. okt 2013

@letty86 ešte som im vlani kupila lyžiarske......sú fajn.........celkom tam maju výborné veci.......a neviem kdey ...mali oteplovačky a čiapky.......aj mikiny.....tie dostanú pod stromec 🙂 🙂 ....ak dovtedy nenasneží 😀 😀 😀

letty86
16. okt 2013

@jacka aj ja tam rada nakupujem 😉 tiež už mám do zásoby 😅
urad som vybavila...bola som aj dnes, lebo som potrebovala nejaké papiere...som chcela, že pojdem na neplatenu rodičovskú, aby som tam nesaskovala na uráde, s prácou mi nepomozu 😝 ...ale po novom, podla zákona- by mohol byť matko iba na 4 hodky v skolke....ak na celý den, musela by som si sama platit zdravotné poistenie 😖 ...a to nie...a na 4 hodky tiez nie, potom ked pojdem do práce, zas by bol problem so spanim 😖

jacka
16. okt 2013

@letty86 čo si kupila?
ja som s Peťko na platenej....može byť celý den-....-........ale nie je........na obed chodí domov...nech viem čo zje.....a na obed aj tak nespáva tak načo ho trápiť 😉 ...............................a už to máš všetko vybavené?....budeš dostávať aj nejaké bubáčiky?

letty86
16. okt 2013

@jacka mam všetko vybavené, o týzden idem po rozhodnutie.......bubáčiky nie, to vieš, iba počerní majú vždy extra výhody ☹ 😠 😔
tak aj vy to máte dobre vymyslené 😉
teraz tie cizmy, lyziarske rukavice a čizmy a minule mikinky, trička, slipky, pančušky

jacka
16. okt 2013

@letty86 máš pravdu......oni buchu po stole a ženské sa tam idu pototo..................no vymyslené...skor je to zo zdravotného hladiska.........Peťko je dosť citlivý na všetko........a aj preto že nebudem chodiť dva krát do mesta...... najprv pre jedného a poobede pre druhého 😝

jacka
16. okt 2013

@letty86 ja som čižmičky prepásla.... ☹ ☹

letty86
16. okt 2013

@jacka ja som si naklusala do lidlu o 8mej 😖 ...ja ked vidím tie mamičky a babičky...mám dost 😝 a keby vidíš tie koše...to hadam pre celú ulicu kupuju...alebo priam celý okres 😝 ..a také uzke uličky, deti v kočíkoch plaču ☹ ......nemám to rada............ja tak decentne, vieš 😀 😉

letty86
16. okt 2013

@jacka a ako je Pekovi? ešte stále nepije mliečko? ja mi tak lepšie? A ked pojde aj Petko do skoly, tak už budú asi v druzine, ak ty pojdes do roboty, že? či ako to poriešite?

jacka
16. okt 2013

@letty86 ja som vyslala muža ráno ked zaniesol deti.................ale radšej som nemala ani mobil dvíhať 😝 😝 😀 😀 ............to bol o 8h .........a polovicu vecí už nemali 😝 😝 .....................tiež neznášam davy 😝 😝 .......

jacka
16. okt 2013

@letty86 Pekťovi je dobre..........pýta mlieko.....a ked mu poviem že mu dám to jeho....sojové tak si to rozmylsí a nechce......ešte týžden a uvidíme čo a ako..............aj ked si myslím že na to asi neprídeme.......čo mu škodí 😔

jacka
16. okt 2013

prší prší........čakám kedy to prejde.......aby sme šli von.... 😝 ...........zatial som si urobila cesto na croassanty..... 😉

jacka
16. okt 2013

@letty86 neviem lebo č bude o dva roky ........kedže Peťkovi zle roky vychádzaju ešte pojde do školky......posledný rok.......určite budu v družine....a obedy im vraj možem nosiť.....tak sa zbláznim......... 😝 radšej nejdem ani pomyslieť..... 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre