Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
28. okt 2013
@leninka75 izbička je super jasné že sa páči x-) kedy sa sťahujú .... toť nevím presne 😃 😃 😃 ešte chceme postieľku Matulkovi dokúpiť a matrac do Peťkovej novej postele už dospeláckej :-N a potom tam budú aj spinkať asi koncom novembra 😉
@jacka teploty našťastie nemáme :-N x-) 😃
@denisenko neznášam sopliská 8-( ]-( :-p a to ich máme skoro každý druhý niekedy,výnimočne tretí mesiac a tak porádne :-|
katka1819
28. okt 2013
Dobrúúúúúúúúúúúúúú maminky 🙂
jacka
29. okt 2013
ahojte 🙂
jacka
29. okt 2013
=-) =-) =-) =-) =-) =-) 😞 😞 😞 😉
utka
29. okt 2013
Ahojte...
zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leninka75
29. okt 2013
ahojte!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....konečne na dnes padla x-) x-) x-) ......od rána som sa nezastavila :-p :-p :-p :-p .....ale vynahrádzam si to teraz nad nutelovými knedličkami x-) x-) x-) x-) ...to je parádna diétka, že jo!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
29. okt 2013
@jacka ......vy ste zdravučkí?? 🙂 ...napadlo ma, že minulý rok ste mali parádne tekvice x-) ...tento rok nič?...
leninka75
29. okt 2013
@denisenko...simka to máš ako fitko zadara 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......na jogu už nechodíš?
leninka75
29. okt 2013
..dievčatá čo idete robiť s krpcami cez prázdniny???..............
katka1819
29. okt 2013
Achooooj 😃

@leninka75 teda parádna dietka 😃 aj ja by som si dala trošken :-p si mi chute narobila..... už viem čo bude zajtra na obed alebo večeru 😉 inak ja si práve pochutnávam na sviečkovej s knedlou 😃 tiež supiš dietkové jedlo 😃 😃 😃 :-p

cez prázdniny u nás bude veselooo ... budeme tu mať dvojičky aj druhého bráchu synátora tak sa nebojím že by sa deti nudili ...niečo vymyslia,len aby nepršalo :-N 😃 😉 ..............inak nejaké špeciálne plány nemáme 🙂
leninka75
29. okt 2013
@katka1819 ..som rada, že aj ty tak diétuješ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............ale zabijem sa, keď v jedálni nemali nič iné jedlé??!!! 😃 😃 😃 😃 😃 ..........u vás veru nuda nehrozíííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 x-) x-) x-) x-) x-) x-) .......trampošku ste už schovali? 😉
katka1819
29. okt 2013
@leninka75 trampoška ešte frčí v plnom prúde a keď sa tam nasáčkujú všetci to je rošamboooo 😃 😃 😃 ale keď ustojí aj mňa v plnom nasadení 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

zajtra nás ide segra pofotiť že jesenné x-) som zvedavá ako to dopadne :-N 😃 ako na just budú zlý obaja už to vidím :-p 😃
leninka75
29. okt 2013
@katka1819 ...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........................robíš aj premety??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
.....to som zvedavá na fotečky!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

...pa kočeny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
30. okt 2013
Dobré ránko:-) darujeme kiahne 😃
jacka
30. okt 2013
ahojte.........

@denisenko 😃 😃 😃 😃 dik už sme mali..... 😃 😃 😃 😃 .........skoré vyliečenie 🙂
@leninka75 s deťmi....najlepšie by bolo keby bol každy v inej miestnosti ]-( ]-( 😉 😉 ...............ale vydržíme 😃 😃 😃 😃 ..............nejak nemáme nič v pláne.......vy?...muž ide do práce?.....Maťko stále kašle......ale inak sme zdraví 🙂 ......
katka1819
30. okt 2013
A 😃 h 😃 o 😃 j 😃 t 😃 eeeeeeeee

@denisenko čooooooooo kiahne no nie je toho u Vás už akosi moc 😞 :-N .............to sme asi posledný čo sme ich ešte nemali :-p .........................držkajte sa natierajte sa máčajte sa 😉 nech Ste rýchlo zdravý x-)
jacka
30. okt 2013
deti sú už pol hodku vonku........ešteže mám taký rýchly obed.....šošovicová polievka a zapekané cestoviny....... 😃 😃 .........poobede by som chcela pampúšiky......dúfam že zas neskončia v koši :-p
http://www.modrykonik.sk/blog/kesselovaj/album/...
vyzeraju dobre 🙂 🙂
jacka
30. okt 2013
@denisenko ......všetko najlepšie Simonkovi........posielame velikánsky cmuk............ x-) x-)
denisenko
30. okt 2013
@jacka dakujeme... 😉
denisenko
30. okt 2013
@katka1819 tiež ste nemali???...prídte na návštevu..... 😃 😃 😃

ale viete čo je najhoršie????...my sme boli včera plávať..... |-| |-| |-| |-| tak dúfam, že to dostanú všetky deti.... :-p :-p :-p |-|
denisenko
30. okt 2013
Denisko si to všetko príšerne rozškriabal...až má podliatinky.....nikomu nič nepovedal a ja som si to všimla, až ked som ho prezliekala..... :-p :-p :-p :-p
utka
30. okt 2013
@denisenko tak mu prajeme skoré uzdravenie a ľahký priebeh...
Simonkovi všetko najlepšie k meninkám...
leninka75
30. okt 2013
ahojte!!!..........

@denisenko...simonkovi prajeme všetúčko najlepšie!!! x-) x-) x-) x-).....kiahne beriem pre Lolku 😉 😉 😉..........paráda také doškriabané 😞 😞....asi budú nejaké jazvičky 😞..ako mu to ošetruješ?
leninka75
30. okt 2013
@jacka ......moje to je čistá divočina ]-( ]-( :-S :-S :-p :-p :-p ......asi budeme len doma...cintorín a tak..ak sa bude dať von....ja som úplne chorá z tohoto zimného času, tak skoro je tma 😞 😞 ]-( ]-( :-S :-S 😢 😢 :-p :-p
katka1819
30. okt 2013
baby takéto som napiekla no mňam 😃 http://varecha.pravda.sk/recepty/kysnute-hrusko...
katka1819
30. okt 2013
@leninka75 z toho zachmúreného hnusného počasia a zimného času je nám viacerým na prd :-p :-p :-p 😃 ešteže sú tu o chvíľku vianoceeeeee 😃 😃 😃 ja som totiž vianočný maniak x-) už som okukávala nejaké nové ozdobky v baumaxe,ale ma Peťo stopol :-N vraj ešte je čas ..........čooooo však len 54 dní 😉 🙂 x-)
utka
30. okt 2013
leninka75
30. okt 2013
@katka1819 ....vyzerá fajne koláčik!! x-) x-) ..........juj tie vianočné ozdoby x-) x-) x-) ..to by som aj ja stále nakupovala...len topotom nie je kam dávať 😃 ....v nedeľu sme si kúpili také sklené stromčeky majú výšku cca 20 cm x-) x-) x-)
leninka75
30. okt 2013
@utka ....ako halowenský úlet môže byť 😃 ..ale keď som to prvý raz kukla až mi zle prišlo, že odrezané prsty, fuj a potom hneď foto zlatíčiek...ty si to teda skombinovala :-N :-N :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli