Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. nov 2013

ránečko!!.......

.....ďakujeme babuľky za priania!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ........všetko odovzdané, vrátane pusiniek 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. nov 2013

@utka......a nemala svokra na sebe hallowenskú masku?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....v každom prípade to bola pre malinkú zmena a v podstate cudzie tváre ☹ .............

leninka75
4. nov 2013

@denisenko...ako kiahne?....ešte je denisko doma?....ozaj a oslava bola??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. nov 2013

@jacka......ako ste trávili voľný čas?? 🙂

jacka
4. nov 2013

ahojte..........

@leninka75 celkom nijak.......boli sme viac von ako dnu.....tak si aspon z časti vybili baterky.......... 😀 ..............a vy?....si sa tu neukázala... ☹

jacka
4. nov 2013

@denisenko aj ja som zvedavá na kiahne.........má ich aj Simonko?

jacka
4. nov 2013

@leninka75 vy ste ako oslávili? 😵

letty86
4. nov 2013

ahojte 😉 doma sme
@denisenko chlapcom dodatočne všetko najkrajšie k meninám 😵
@leninka75 aj na tejto pode lolke všetko len to naj 😵

letty86
4. nov 2013

matkova torticka, slubena, dávnejsie 😅

jacka
4. nov 2013

@letty86 🙂 😉

jacka
4. nov 2013

@letty86 perfektná.....no mnam...... 😵 😵 😵

katka1819
4. nov 2013

Ahoooooooooooooooooooj 🙂

katka1819
4. nov 2013

@leninka75 dodatočne Laurinke všéééétko najlepšejšie k narodeninkám 😀

denisenko
4. nov 2013

ahojte.... 😉 práve som na 5 minút zdrhla demolátorovi....xi,xi,xi.... 😀

Denisko...také kiahne želám každému...po dvoch dnoch mu nebolo nič.....už je v škole...len také malé chrastičky mu ostali, čo škriabal v prvý den....inak....to tantum je super....dva krát sme natreli a viac o kiahnach nikto nevedel.... 😀 😀 😀 Simonko.....ešte nič....čakááááme.... 😉

denisenko
4. nov 2013

@letty86 torta je perfektná.....až mi slinky tečú.... 😀

katka1819
4. nov 2013

tak kukajce že toooorta 😵 upiekla moja maminka len krtečka som vymodelovala z marcipánu ja 😀 a trošken fotken z oslavy 😉

katka1819
4. nov 2013

@letty86 krásna tortička 😵 😉 😀
@denisenko tak super priebeh kiahní u Deniska 😀 rýchlovka 😅 dúfam že keď už aj my dostaneme tak nás to tiež len tak lízne 😀

jacka
4. nov 2013

@denisenko to je super........ 😵 😵 ...ale.....nechcem ťa strašiť....ak bol slabý priebeh tak ich može (ale nemusí)...dostať znovu....sestrina dcera tiež tak...desať bodiek........kde nič tu nič....do dvoch rokov sa vrátili.......... 😝 ........................ale každé telo je iné 🙂 🙂 🙂
vy ste sa ako mali?

jacka
4. nov 2013

@katka1819 😵 😵 šikulka si 😵 😵 😵 krásne 🙂 🙂

letty86
4. nov 2013

@denisenko super, aj viki to mala taká mierne, až také, že matko nedostal 😝 tak hádam bude simčo iný prípad a odkrútite si to naraz 😉
@katka1819 krásna torta...farebná a vesela...ako vasa family 😉 😵 😵 ..a krtko aký parádny...si šikovná 😵 ....ja by som zvládla tak akurát gulku vymodelovat 😅 😅 😅 aj to by z nej kocka bola 😀 😀

letty86
4. nov 2013

@jacka to fakt 😅 no super...ešte ze si dodala, že kazde telo je ine 😉 som kludnejsia....sa na to budem spoliehat 😉 len či mi to tak vyjde 😀 😉 😵

zlate_deticky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jacka
4. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 som rada že som ťa upokojila 😀 😀 😀 😀 😉 ....................vy ste sa ako mali?

jacka
4. nov 2013

@letty86 tiež som umelecké drevo 😝 😝 .........čo zabijem sa ked som pekná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

dnes sa mi ale že vobec nič nechce 😝

utka
4. nov 2013

Ahojte...
@leninka75 si ma pobavila, že halloweensku masku...hahaha... 😀

letty86
4. nov 2013

@jacka 😀 😀 ...tak pracovne, hlavne muz 😝 kupili sme si prasiatko, tak bola zabijacka, tak nam to aj rychlo zbehlo
matula ma taký monokel pod okom 😠 sa nahanali s viki, mali tam bunker zo stoličiek a matulo rovno do stoličky 😖 ...udrel si licko, ale sa mu ta modrina rozliala aj pod okom...jaaaj, expert moj

jacka
4. nov 2013

@letty86 aký ste len šikovný.......tak ste sa mali... 🙂 🙂 🙂 ........................chuda Maťulo ...to bolo asi plaču že?... ☹ ☹ ..............dnes šiel ako do školky,...................a prštek ako?.....

letty86
4. nov 2013

@jacka plakal 😖 ...ináč matulo je herec....niekedy place a slzy tahá až z paty 😅 😝 normálne hraje na nás......prštek v pohode, ani náznak, že niečo bolo....ale je zdefomovaný...už ti ho musim odfotit...som ti to slubila 😀 ...lebo nemám ho tak specialne odfotený...že len palcek a nist iné

letty86
4. nov 2013

@jacka som zabudla.....do skolky v pohode 😵 😵 😵 teším sa....hadam to už máme za sebou.....iba sa ma v satni spýtal. prídes, pravda? 😀 😀 ja mu stále hovorím, pravdaže prídem ...už sa pekne rozkecal, tak som rada 😵

jacka
4. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 to poznám ten herecký plač a krodílie slzy........dobre to na nás hraju 😀 😀 😉 ..........................ved nemusím....len som zvedavá čo a ako... 🙂
super 😵 😵 ...........určite ....zistil že mu je tam lepšie ako s maminou 😉 🤐 🙂 🙂 😵 .......................no vidíš....teraz budeš chodiť s vatou v ušiach 😵 😀 😉 .............je v školke na celý den?....sa bojím aj opýtať.....ako tvoja robota......máš niečo 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre