Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. nov 2013

@jacka ...včera večer som vyvárala 😝 😝 😝 😝 .....deťom rajčinovú polievku a palacinky a mužovi kuracie prsia na prírodno...... už mi z toho hrabká, som v koncoch s nápadmi 😝 .....a nemám čas googliť ☹ ...ty si varila?

jacka
5. nov 2013

@leninka75 ......... ☹ ☹ ☹ hroza čo píšeš.... ☹ ☹ ...............................mužovi je lepšie?....teda či sa tak cíti?...................varila som v nedelu zajka na smotane....bez smotany..... 😝 a cestoviny......zajtra by som chcela ....som tu videla......pečené zemiaky s rybou.....len to neviem násjť.....som si to neuložila..... 😝

jacka
5. nov 2013

idem sa chystať pojdem skor.......pomaličky dalej zájdem..........aby som sa aj vrátila 😀 😀 😀

leninka75
5. nov 2013

@jacka ..dík, drží sa 🙂 ..pekne papká čomu nachystám 🙂 ..už sa dostal pod 100 kg...v nedeľu začal cvičiť 😵 😵 😵 ...len sa mu zdá, že to ide pomaly 😉 ....

leninka75
5. nov 2013

@jacka ..to je tak keď si veci neuložíme 😅 ..aj mne sa to stáva 😝 ..tak ešte raz šťastnú cestu!! 🙂

denisenko
5. nov 2013

@leninka75 ...kyslú šošovicovú polievku..... 😉 a zjedla som aj jeden obr koláč.....výnimočne...ale ked sú také mnamky.... 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2013

@jacka veru, dávaj pozor...my asi pojdeme busom na plavošku.... 😉

leninka75
5. nov 2013

@denisenko .. to sa nedá odolať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........ako často chodíte na plavošku?

jacka
5. nov 2013

@leninka75 že ten tvoj je aký netrpezlivý 😀 😀 😀 pomaly 😀 😀 😀 .........................a čo cvičí?...
@denisenko ešte sa dá ísť autom...horšie bude ked sa bude sypať ....................to ten sneh 😝 😀 😀 😀 .....................hned by som šla aj ja na plavošku 🙂

letty86
5. nov 2013

@leninka75 a majkovi je čo? som nejak nepostrehla, žeby si o tom písala, či to na tajnáša 😀 😝

u nás prsí ☹ som takto v aj v meste bola 😝

jacka
5. nov 2013

padne posledná kvapka vonku .....a padáme tam....lebo skončím v kazajke 😠 😠 😠 to je neskutočné

jacka
5. nov 2013

@letty86 tiež si si mohla vybrať lepšie počasie.......☹

jacka
5. nov 2013

@utka .......som chcela.......ako Viki nežiarli?........

letty86
5. nov 2013

@jacka musela som ist do zdravotnej poistovne, len tak na by som sa tam dnes veru netrepepala

jacka
5. nov 2013

@letty86 to si ako šla busom,.....?..................veru hnus tam je..... 😝

letty86
5. nov 2013

@jacka busom, ja a auto 😝 , veru, dnes je také depkoidne počasie

jacka
5. nov 2013

@letty86 ja len či to nemáš niekdy bližšie pri vás..........................súhlasím ☹

letty86
5. nov 2013

@jacka chlapci ako? by aj vonku isli, že 😉

jacka
5. nov 2013

@letty86 chlapci???............čerti.... 😠 😠 😠 sa to pekne nevie spolu zahrať 😠 😠 😠 ...............hned by som šla....asi aj pojdeme...veci su nachystané 😝 😀

letty86
5. nov 2013

@jacka to bude radosti v tom blate 😀 ....aj u nás je vzacna chvila, ked sa spolu pekne hraju 😝

jacka
5. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 nič lepšie pre nich 😀 😀 😀 ...........súhlas.......vzácne je to .... ☹ ☹

hrozná kombinácia......vonku prší.....deti čertuju.....a .........na ceste rusi 😝 .................. 😠 😠

letty86
5. nov 2013

@jacka jaaaj, to fakt je brutal kombinácia 😝
že dneska budes mat prasiatka doma 😀 aj čertikov mas 😀 ja matkovi tiez beriem gumáky, nech sa cestou po viki vyskáče, takže aj ja budem mat čuňátko 😀 😝

jacka
5. nov 2013

@letty86 😝 😠
si ma potešila.....že si ma v tom nenechala samú 😀 😀 😀 😀 ..................... 🙂 .......čo dáš pršiplášť či dáždnik?

letty86
5. nov 2013

@jacka 😀 nenecham 😀 😀 , matko by chcel dazdnik, ale to ho tri sekundy drzi nad hlavkou, takze prsiplast

leninka75
5. nov 2013

@jacka
@letty86 ....jaj moje zlaté to nechcem vidieť čo budem mať ja doma za divočákov 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. nov 2013

@letty86 ..majko má zvýšený tlak a nadváhu.....takže musí schudnúť 😉 .......

letty86
5. nov 2013

@leninka75 nech sa mu dari, ma starostlivu zienku, tak to isto da 😵

leninka75
5. nov 2013

@letty86 ...dúfam, že to pôjde!!...si zlatá!!! 😵 😵 😵 😵 ........

utka
5. nov 2013

@jacka vieš čo? Ani neviem...určite trochu žiarli, hlavne, keď sa napr. svokra prihovára Lucke, tak sa tam on priplichtí, ale nič tragické. Veľmi mi pomáha a som rada, že je taký veľký a rozumný. V nedeľu bol Peťo v robote do jednej v noci, včera do tretej, lebo dnes niečo dôležité odovzdávali, tak sme boli sami. Viki bol v pohode. Postrážil Lucku, kým som jej nachystala na kúpanie. Potom sa pekne sám hral, keď som ju uspávala. Povedala som mu, že o ôsmej nech ide do postele, tak pekne šiel...

jacka
5. nov 2013

@letty86 aj u nás.........dáždnik a pršiplášť musí byť.... 😀 😀
@leninka75 máme pračku... 😀 😀 😀dobrá to vec..... 😀 😀 😀 nedám dopustiť.... 😉 ...ty si taká dobrá žienka...a vie to aj on?...🙂
@utka to je fajn.....asi preto že je tam už taký väčší vekový rozdiel.......
@denisenko ako bolo na plavoške.... 🙂

a prší a prší........teraz mi je to už úplne jedno 😝 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre