Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2013

ahojte!!! .................hádam bude dnes lepšie počasie 🙂

@denisenko .. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...krídlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................to ste mali urobiť letiskovú dráhu a nie parkovanie 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2013

@jacka....prečo bol vlastne muž bez bŕzd?...ako došiel?

jacka
8. nov 2013

@leninka75 zatial to nevyzerá.... 😝 😝 😝 žeby sa nejak vyčasilo 😝 😝 😠

bez brzd.....šef mu povedal že má brzdiť minimálne....lebo mu zoderie brz. kotuč......kedže platničkám odzvonilo......a to že pneumatikám tiež som sa dozvedela večer......... 😝 ......

denisenko
8. nov 2013

Ahojte..😉 aj mna bolí hlava..,a Simčo chytil nejaký záchvat zúrivosti...☹

jacka
8. nov 2013

@denisenko vitaj v klube.... ☹ ................aj moji sú neznesitelný....som rada že su tam kde sú 🤐

leninka75
8. nov 2013

@jacka ...to ani nemôžem lajknúť ...to čo je za šéfa, že nechá ľudí chodiť na takom aute 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ....otrasné!!!.....eštže nie je ľad a sneh...som zvedavá čo bude potom 😠.....nebola si kuk v lídli na tie termo rifle??:. 🙂..ja som včera kúpila Laurinke a dnes chcem aj Lilke.....

leninka75
8. nov 2013

@denisenko ......no pekne ☹ ☹ ☹ ☹ ...a čo robí krpček?....kričí, rozbíja???? 😕

jacka
8. nov 2013

@leninka75 čoooo???????????....bola....kupila som si pyžamo.......ani som nekuk...........to aby som šla aj dnes.......aké su to nohavice............dobré sú,,,?
na šefa nemám slov....to ani štarter tam nefunguje...tak auto necháva bežať.....ako fajne 😝
tvoje detičky sú dobré?...lebo mna s tých mojich tento týžden porazí 😖 😖

leninka75
8. nov 2013

@jacka ....no vidíš..ja zasa opačne..pyžamo som chcela a nebolo...ale tých riflí bolo dosť...sú pekné...mäkké žiadne plecháče 😉... a znútra podšité...tie menšie lolkine sú skôr do čierna a na lilku som videla tmavo modré.....
......moje sú tak ako kedy......ale tento týždeň je to znesiteľné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2013

@leninka75 1000 bodov,vrieska,reve a všetko hádže o zem 😖 v lidli som bola včera ale nevidela som ich..ale zato v pondelok sa chystám na snehule pre mňa.,presne také chcem,ako sú v letáku 😉

denisenko
8. nov 2013

@jacka škoda že aj ja toho malého nemôžem niekam dať aspoň na pol dňa 😀

leninka75
8. nov 2013

@denisenko ..možno už neboli ....až sa nepreženieš, tie snehule budú od štvrtka 😉 ...inak sú fajné 😵 😵 😵 😵 .......jasle to istia 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2013

@letty86..ahoj!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

katka1819
8. nov 2013

Achooooooooooooooj 😀 😀 😀

letty86
8. nov 2013

ahojte 😉
@denisenko tak pevne nervy, ja mám pocit, že od 1 roka do 2 rokov su detí "najnezbednejšie"....asopn moje...alebo do tých 3 rokov 😀 ...aspon tie moje.....mám na mysli tie vyhadzovania a že ešte tak nechápu, neboja sa
@jacka
@denisenko ja som si včera kupila pyzamo-také so psíkom 😀 a spodok guličkový 😀 ...ja tie infatilnosti proste mozem 😅 ...rifle vyzerali fajnovo 😵 ale matko už niečo podobne ma.. @leninka75 a lilke budu dobre 116? tzsim také su najvačšie? 😨

letty86
8. nov 2013

@denisenko tusim su az od stvrtka 😉 pekne, aj by som si ich kupila, ale asi si myslia, že majú ludia nohy od cisla 38 hore 😠 😝 mne mensiu črievičku treba 😀

letty86
8. nov 2013

a to kde ste všetky teraz 😕

denisenko
8. nov 2013

@leninka75 od štvrtka?..som zas nedovidela leták do konca 😀 ..jasle...mi hovor

denisenko
8. nov 2013

@letty86 ja mám ovečkové pyžamko....a ked k tomu pridám mikinku Hallo Kitty a druhú s ružovostrieborným zajačikom na celom chrbte...tak možem šefovať klubu infantilných...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2013

@jacka ako?...už máte 😎 😎 😎 ????....u nás krásne svieti od rána....som povyhadzovala celý dom na balkon....perinky, kvetinky, vtáčiky..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
8. nov 2013

@denisenko to preto, že si porušila tradiciu čítať od konca 😀 😝
ja mám hellou kitty pyzamo, a nocnu koselu, nocnu koselu mam aj s mickey a minnie, s týmto motívom mám aj tričko, tričko mám aj so snoopym...a ktovie, čo som ešte zabudla 😀 😀

denisenko
8. nov 2013

@letty86 ...koniec už predo mnou čítal Simčo 😀 tak som sa tam nedostala 😀 a Minnie a Mickey musia byť 😀

letty86
8. nov 2013

@denisenko tak to máš teda ospravedlnené 😀 😀 simčo číta kadečo, čo 😀 😀 no nech sa vzdeláva 😀 ..jasne, mickey je základ 😀

som tu stále jedným očkom, ale idem ja off, ste všetky okrem deni na mna bobek hodili 😀 ale aj deni zmizne 😀 ....tak pekný den, my sme dnes zrána mali taaaaaku hmlu, ale konečne aj vidím z okna 😝

denisenko
8. nov 2013

@letty86 😉

jacka
8. nov 2013

@denisenko nie 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ...fnuk......tma...... 😝 😝

jacka
8. nov 2013

@letty86 ahoj..................tak presne to som si kúpila........úplne posledné 😵 😵 😵

jacka
8. nov 2013

@leninka75 tam sú len malé čísla......čo som kuk v letáku....tak asi preto som to neregistrovala 😉

jacka
8. nov 2013

@denisenko čo je s jaslami?....nejak mi to nedochádza.... ☹ .....len si ho pekne nechaj domka 😀 😀

letty86
8. nov 2013

@jacka ahoj 😵 moje tretie oko tu je 😀
aj ja som kúpila posledné 😀 😀 už ani obal nemalo 😠 a ty si si nekupovala aj minule pyzamko?alebo si sa chystala

jacka
8. nov 2013

@letty86 ano...ty že akú máš pamäť......... 😕 😅 .....ty musíš na niečom frčať 😉 .....................................................ani ja som nemala obal.....dokonca ani štitok............. 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre