Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
12. nov 2013
@denisenko 😃 😃 😃 ...ináč dobre, že nie sme v anglicku :-p ...matko si udrel líčko, tak blízko pri oku a ráno sa mu to tak rozlialo pod okom...moj mato ma štastie na také veci...splasený je ]-(
letty86
12. nov 2013
@denisenko a ako sa volá malinká? by som tipovala Zaru, Laru, Miu 😉
denisenko
12. nov 2013
@letty86 ...Ninočka..... 😉
letty86
12. nov 2013
@denisenko ukradli ti meno =-) x-) x-) 😉
utka
12. nov 2013
@denisenko skús mu zavolať, lebo na nete nemá všetko...
U nás má lego veľký úspech...my máme aj policajnú aj hasickú stanicu. Viki sa s tým dosť hráva. Teraz najnovšie sa mu páči lego star wars...
jacka
12. nov 2013
@letty86 nooo MAťko sa nezdá 😃 😃 ...výmysleník jeden........čo mu učka uverila 😃 😃 ..........................................
@denisenko moj je též v BA........ale približne viem kedy príde 😃 😃 😃 ....plus mínus jeden den.....ten tvoj tam čo robí?
jacka
12. nov 2013
u nás sa už spinká....... =-) =-) .....som zvedavá čo idem robiť 😃 😃 😃
denisenko
13. nov 2013
Dobré ránko 😉
denisenko
13. nov 2013
@jacka moj drahý ma večer prekvapil a prišiel domov😃 ale skoro ráno sa tam vracal...kosia kukuricu,takže to podľa počasia
jacka
13. nov 2013
ahojte 😉

@denisenko čo sa prišiel len vyspinkať? 🙂 🙂
utka
13. nov 2013
Ahojte...
jacka
13. nov 2013
idem variť.....paradajkovu polievku a ryžový nákyp 🙂
katka1819
13. nov 2013
achooooooj 😃
utka
13. nov 2013
@jacka mňam...dala by som si. Ja som robila rizoto a dala som aj mrkvu s hráškom. Som zvedavá na reakciu Lucky, lebo tú bolí bruško snáď zo všetkého 😞
jacka
13. nov 2013
@utka ved hrášku nebolo vela....či hej.......?......aj Maťkovi škodilo všetko.....aj vodu čo som vypila :-p 😃
jacka
13. nov 2013
@leninka75 čo je s tebou???.......
ozaj tie bagety v rure sú výýýborné..mnam x-) x-) x-) x-)
utka
13. nov 2013
@jacka nie, nebolo, ale aj tk...už nech papá aj iné, nie len mliečko...
leninka75
13. nov 2013
@jacka .to vieš dovolenkujem 😃 😃 😃 😃 ....dobieham zameškané a hlavne vyváram :-p :-p :-p :-p :-S :-S :-S
jacka
13. nov 2013
@leninka75 ty máš dovolenku?.....sa máš 😃 😃 ......................jáj to vyváranie...čo si varila?...

@utka už jej dávaš niečo iné?......to nejak skoro =-) =-) =-)
leninka75
13. nov 2013
@jacka .....úplne bombovo 😉 😉 .......varila som zeleninovú polievku, halušky, zemiakovú babu, cviklový šalát a svokra ešte priniesla upečené kuracie stehná .........a ešte ma čaká žehlenie :-N .....tak hovoríš, že bagetky sú super x-) x-) ...podľa akého receptu robíš?
utka
13. nov 2013
@jacka nieeee, nedávam, ale teším sa už na to...
utka
13. nov 2013
Aj ja som dnes žehlila...a včera som robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=52395, manželík má narodky 😉...
leninka75
13. nov 2013
@utka ...ja som sa pri Karolínke nevedela dočkať príkrmov a potom som si nadávala 😉 ......pri Lolke som sa snažila čo najdlhšie len kojiť....pre mňa to bolo neskutočne praktické...jedlo bolo stále po ruke 😃 😃 😃 ...a príkrmy :-p :-p :-p :-p ...stále variť čerstvé....obmedzovalo ma to keď sme niekam chceli ísť, atď atď.....
leninka75
13. nov 2013
@utka ..ten koláčik je fajný x-) x-) ....ja robím svetlú verziu a nedávam tvaroh ale lučinu x-) x-) x-)
utka
13. nov 2013
@leninka75 no viem, že to bude robota, ale čo už? Biely koláčik vyskúšam na budúce...
leninka75
13. nov 2013
@utka ..a čo mužíček dostane okrem koláčika?
utka
13. nov 2013
@leninka75 čokinu, sprej a badmintonovú raketu...
jacka
13. nov 2013
@leninka75 bagetky...podal receptu na pizzu.... 😃 😃 😃 mäkučké fajnučké....a ešte aj sr som dala na vrch....mnamka 🙂 🙂 ..............................veru aj ja som sa tešila pri MAťkovi.......pri Peťkovi som vedela čo ma čaká.......tak presne ako ty......čo najdlhšie...... 😃 😃 😃 😃 ....no a pri treťom by som aj rok len kojila 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@utka u nás na taký fajnový koláč možem zabudnuť.......Peťko nemože tvaroh......a MAťko ho nelubi :-p .................................a manželíkovy všetko najlepšie x-) x-) x-) x-)
utka
13. nov 2013
Manžel ďakuje!
jacka
13. nov 2013
@utka 🙂
dobru nocku

Začni písať odpoveď...

Odošli