Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2013

sme skončili na pohotovosti......s Peťkom zajtra na krčné...bolí ho uško.........a MAťko atb.......paráda.....
@letty86 veru slniečko nám treba.......najlepšie hned....... 😒 ....už je lepšie? 🙂

utka
18. nov 2013

@jacka juuuj, tak sa držkajte!

katka1819
18. nov 2013

@jacka juuuuj ☹ sa rýchlučko uzdravkajte 😵

katka1819
18. nov 2013

Dobrúúúúúúú 😀

katka1819
19. nov 2013

aaaaaaa RáNeČkO kočenýýýýý 😀 😀 😀

leninka75
19. nov 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

leninka75
19. nov 2013

@jacka ..jaj moja, tak nakoniec vás alb neobišli ☹ ☹ ☹ ☹ ..na pohotovosti ste boli s oboma??.....Maťko stále tak kašle??......drž sa!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

leninka75
19. nov 2013

@denisenko.....tomu sa povie parádny štart k pribratiu 😀 😀 😀 😀 😀 ................len zabojuj, vydrž a uvidíš dáš to !!! 😀 😀 😀 😀 😀 .................a vieš, že v sobotu keď sme išli ku švagrovi do Sverepca, tak sa tam nejaký zelený kombajn po poli prevážal!! 😅 😅 😅 😅 😅 ....že by Peťo? 😉 😉 😉

leninka75
19. nov 2013

@letty86...krásne 😵 😵 😵 😵 ...romantická prechádzka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......my sme sa tak trošku utrhli v piatok a boli sme len my dvaja na kávu 😵 😵 😵 😵 ...vy ste mali kde detičky? 😉

jacka
19. nov 2013

ahojte.......... 😉
@utka
@katka1819
@leninka75 ...........dakujeme.......tak obaja skončili s atb..Peťkovi prepichovali uško........totálne zapálne zahnisané........vraj to mohol bť penumokok...........ona vie....uvidíme o týžden........dúfam že nie 🙂 .....tak sme další týžden zatvorený domka.......budem potrebovať niečo na nerv....nepoznáte niečo zo 100% učinkom? 😀

letty86
19. nov 2013

ahojte 😉

@leninka75 detičky boli v škole a v skolke 😉
@jacka skoré uzdravenie drobcom a tebe pevný nerv....vieš čo, za kalíštek fernetíku by to chcelo 😅 🙂 🙂

denisenko
19. nov 2013

@leninka75 a vieš že oni boli vo Sverepci???..to vááážne.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
19. nov 2013

@jacka držte sa..... 😉 moja...aspon ich máš pekne doma oboch naraz...

denisenko
19. nov 2013

mamule..ja fakt nestíham...sme boli na plavárni...aj so Simonkom..... 😖 😖 😖

jacka
19. nov 2013

@letty86 neviem či to len kalíštek fernetíku robí..... 😀 najlepšie celá flaša......dnes mám z nich dosť... 😠 😠 .....poznáš to ...že 😉
@denisenko dikes....... 😵 no naraz....na každej flaške mám mená popísané ...komu .....čo ide .....pre istotu 😀 😀 😀 .................Simonko ako na plavárni..... 🙂

odchádzam do hajan.......dobru nocku..... 🙂

denisenko
19. nov 2013

@jacka aspon máš v tom poriadok... 😉 ...Simonko...nekomentujem.....už aj moja svokra uznala, že pri nom ani na záchod..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
19. nov 2013

dobrú noc... 😵 😵 😵

jacka
20. nov 2013

ahojte...

@denisenko šidlo riadne 🙂 🙂 ked sa ani svokruška nenudí 😉 .....zlatý prvorodený 🙂

katka1819
20. nov 2013

Rááááánečkooooo 😀 😵 😉

letty86
20. nov 2013

ahojte 😉
@jacka som sa bála ti navrhnut celu flasu 😀 , že povieš, že alkoholika z teba spravím 😅 ale nabudúce budem vediet, že mozem smelo nukať a na kalísky sa vykaslat 😀 😉 ......ako chlapci? aku ste mali noc?

denisenko
20. nov 2013

Ahojte...😉
..som si dnes dopriala 'luxus'...Simonko spí,tak mi prišla kamarátka zafarbiť šediny....po toľkých rokoch samofarbenia to niekto urobil za mňa 😀 😀😀

denisenko
20. nov 2013

@jacka ako sa máte? 😲
@letty86 xi,xi...čítala si mi myšlienky 😀

letty86
20. nov 2013

@denisenko to ja rada 😅 😅 😉

letty86
20. nov 2013

@denisenko ja mám tiez na to ludí 😀 ja mam teraz dlhé a nejaké husté 😕 🙂 tak si to sama moc neviem....minule kamoska nebola doma a ja som si zmyslela, že dnes sa proste farbím 😝 tak som zacala sama, ale vzadu mi muž farbil 😝 nadávaaaaal ako chorá vrana 😀 😝 tahal ma, no nikdy viac 😠 😠

denisenko
20. nov 2013

@letty86 moj drahý odpadáva už len z toho farbového smradu 😀

denisenko
20. nov 2013

Ja som si dala spraviť plamene..😀 vrch tmavomedený a postupne to prechádza až do svetloryšavých končekov...presne ako oheň.,a aj jej to vyšlo,som nadmieru spokojná 😉

letty86
20. nov 2013

@denisenko daj fotečku 😵 😵 😵 😵 ja som kedysi mala také červenkasto-rysavé vlasy 😵 😵 ..mne sa také medené odtiene velmi velmi pácia 😵

denisenko
20. nov 2013

@letty86 len tak narýchlo 😀

denisenko
20. nov 2013

trošku musíš krk vykrútiť,z mobilu si to otáča ako sa mu asi hodí 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre