Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
25. nov 2013

Ahooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
25. nov 2013

@leninka75 Ďakovala 😵

katka1819
25. nov 2013

tááááák víkendík za nami ... mali sme ďaľšiu oslavičku 😀 dvojičky majú 10 rokov 😵 booooože také herečky to už sú 😝 .....................................a fúúúrt čosi kdesi 😅 no nie je čas tu s Vami koníkovať babule moje 😔 ja len tak na rýchlo sadnem pokukám polajkujem a frčííííím 🙂 veď sa polepším možno 😝 keď mi krpčajs dovolí ...lebo aj teraz ma tu terorizuje 😀 😀 😀

katka1819
25. nov 2013

inak ja už mám aj pobalené dáááárečky teda tie čo máme doma už 😀 som si povedala že tieto Vianoce budem sedieť s deťmi pri rozprávkach 😵 a všíííííííícko čo sa dá budem mať urobené v predstihu 😉 lebo ja stresujem ešte aj hodku pred večerou že či je všetko tak ako má byť 😅 😅 😅 😀

katka1819
25. nov 2013

aaaaaaaaaaaaaaaa sniežik sa nám chumelíííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😀 😀 😀

katka1819
25. nov 2013

a už zas a opäť idem 🙂 papa a príííídem 😵

denisenko
25. nov 2013

Ahojte 🙂

denisenko
25. nov 2013

...aj u nás chumelí...a ja mám jahody na balkone 😀

denisenko
25. nov 2013

@katka1819 všícko najlepšie k meninkám...😉

denisenko
25. nov 2013

@jacka vy ako? už dobre?

denisenko
25. nov 2013

@leninka75 už o 100 % lepšie.....trošku v noci pomrnkáva, ale som sa zaťala a nevstávam....počkám kým preberie tatinka a ten ho už obriadi.... 😀 😀 😀 Denisko nekašlal a nesoplil presne 2 dni.... 😝 😝 😝 v sobotu bol celý den vonku, pomáhal stavať chlapom prístrešok pre autá a už zas soplí.....a že poobyt na čerstvom vzduchu je zdravý.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a Petríka bolí hrdielko....dúfam, že neumrie.... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja tiež patrím do klubu sopliakov...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vy ste v poriadku????.... 😕

utka
25. nov 2013

Ahojteeee..
@katka1819 všetko len to najlepšie k meninkám prejeme!

denisenko
25. nov 2013

@letty86 aké antihistaminiká????...ja mu dávam na striedačku...aerius a dithiaden...každé zaberá len pár dní..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
25. nov 2013

Ináč aj Viki už ráno nejako huhňal a aj pravé očko mal červené ☹...

denisenko
25. nov 2013

...ha....taký sychravý čas......fúúúúj.....nedáme varené vínko??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2013

@utka Zuzi, mne Nisko tvrdí, že ked si fúka nos, tak ho bolí v ušku.....ale hádam to bude len ten podtlak.... 😠 😠 😠

denisenko
25. nov 2013

jááj...a včera sme boli trošku na vianočné nákupy....detičkám dárečky....tak...niečo som vybrala, som rada,ale ešte aj tak mám toho veľa...... 😝 😝 😝 ale zato viem, čo ešte donesie Ježiško mne...samé praktické veci....... 😉 😉 😉 😉 ....aspon nemusím chodiť prehľadávať skrine..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
25. nov 2013

@denisenko tak držím päste, nech to nie je uško!

leninka75
25. nov 2013

@katka1819 ..jaká si ty šikulénka 😵 😵 😵 😵 ...ja som sa pustila do výroby vianočných dekorácií 😵 😵 😵 ...už mám patchvorkovú guľu ..zatiaľ jednu 😀 😀 😀 😀 😀 .....a ešte pletiem z papiera..mám hviezdu....a idem ešte urobiť veniec 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..ty budeš mať kedy oslavu? 😵 😵 😵 😵
....juj aj ja by som chcela vianoce pred rozprávkami 😵 😵 😵 😵 😵 ......krásne detské časy 😵 😵 😵 😵

leninka75
25. nov 2013

@denisenko ....uvidím ako to dopadne s Lilkou či bude nádcha či nie...zatiaľ je to také nijaké..ale ráno som jej začala dávať sinupret a večer ku posteli nakrájam cibuľu.......Petrík umiera? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......oblek nech si nachystá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................
..vy máte veľa detičiek v rodine, že?....to kupuješ všetkým?..či ako to máte??

leninka75
25. nov 2013

@denisenko ..a onô som chcela 😉 ..kúpila si si vtedy v Lídli tie snehule?

leninka75
25. nov 2013

@jacka...... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ..haló

leninka75
25. nov 2013

......akurát tu ku nám na katedru prišiel Ježiško 😀 😀 😀 😀 😀 😀......prišli kancelárske potreby, tak chlapi vláčia krabice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.....

denisenko
25. nov 2013

@leninka75 nakrájať k posteli cibuľu???....to ako???...daj návod a ...pomáha???? 😕 😕 😕 ......zatiaľ všetkým detičkám, tak sme sa dohodli.....ale len nejakú drobnosť...... 😉 😉 😉 😉 ...snehule....bola som tam v nedeľu...tak hádaj, čo mali....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale....potom som bola v Kauflande, lebo aj tam mali mať.....detské......., pre Deniska...jasné...že mali...malé čísla..... 😝 😝 😝 😝 do 30...a potom až veľké....tak som si kúpila pre seba..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...9,90E,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2013

ahojte......
celkom nestíham.....Peťko mi tu nedovolí 😀 😀 😠 ........takže ked príde aj Maťko tak si vás prečítam........ 🙂 .....ja som dávala na noc tiež cibulu........smrdelo to všetko..... 😀 😀 .......ale nepomohlo.....potreboval atb... ☹ ............musím bežať 😠

denisenko
25. nov 2013

@jacka pridávaš sa do klubu nestíhačiek??... 😀 😀 😀 aj ja už bežím....Simčo vrieska z postielky..... 😝 😝 😝 😝

jacka
25. nov 2013

@katka1819 všetko najlepšie 😵 😵 😵 ...........si nám priniesla zimu 🙂 😉 😀 😵

jacka
25. nov 2013

@denisenko nooo Peťko mi dal zabrať.... 😠 😠 .......................ale stačilo ísť do Lidla.....a pre Maťka.......oplieskať euráče.......kupiť omlaovánku......a mám klud..... 😀 😀 😀 .....aspon si dám kávičku.....huráááá 😀 😀 😀 ...............................a ako sa mate chorobk......idete aj k dr.?....... ☹ .............aj si niečo dávaš?..........Deniskovi je ako?.....a čo tvoj Peťko 😀 😀 😀 ....žije žije 😵 😵 😵 to je hrozné ked chlap ochorie 😀 🙂 ...............................

jacka
25. nov 2013

@leninka75 takže to aj ku vám dorazilo?... ☹ ☹ nič moc.... ☹ ☹ .....držte sa..... 😉 ......sa ozvi ako je s vami 😒

letty86
25. nov 2013

ahojte 😉
@katka1819 všetko najlepšie 😵 😵 😵
@jacka petulko je na tebe prelepený? poznáme 😀
@leninka75 aj 5% sa ráta a hlavne, ked je to zlepšenie 😵 😵 ..Vikuska v škole fajn, na rodičku ju vychválila, tak sa tesim 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre