Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. nov 2013

@jacka
@leninka75
@denisenko no že kolko uspechu sa srnka ranenej dostalo 😀 😀 😀
@jacka kde kupila to maso, že vies, ze to je to?

jacka
28. nov 2013

@letty86 tam u nich........a viem lebo je to presne to číslo........aj odkial ....a dokedk spotrebovať.......som to bola just kuknuť.... 😝 ....sa teším ako to ukážem mužovi....... 😀 😀 😀 😀 😀 fuj som hnusná 😀 😀

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bohovský ej ten tvoj muž......nevmeníš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
28. nov 2013

@jacka 😀 ale svokra to nie naschval, ved dopraje synačikovi 😉
mojaaaa..ako mozem...ved si kamoska 😀 😀 ...a tým len to najlepšie 😀 😀 ...ale ty by si mi ho vrátila 😀 😀 ide mi na nerv niekedy 😀 😀 ...ten moj muž

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 tak ja to jej sýnáčikov urobím........ 😀 😀 😀 😀 z lásk k jeho matke 😀 .....som zvedavá kto nás potom bude živiť....či ona.... 😠 😀 😀 😀 😀 ................................no a z brazílie...niečo najlacnejšie bude isto zdravé....... 😝
tak si ho nechaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................... 😉 😉 😉 nič v zlom......pokial ti ho mám vrátiť..........neverím...... 😀 😀 😀 ................že ti ide na nerv 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

letty86
28. nov 2013

@jacka 😀 😀 😀 ide, ide 😀 😀 😉 ale kde by som lepsieho nasla 😵 😵 😵 ...všetci su rovnakí 😵 😵 😀 😀 😀
pocuj, nechcem rýpat 😅 ale svokrus mala narodky, alebo bude mat, dary velkých rozmerov už más 😅 😅 nezabi ma 😀 😉

jacka
28. nov 2013

@letty86 pre teba je najlepší 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlavne že ho lubiš takého aký je 😵 😵 😵

máš moja pekná šťastie......že si tak daleko....naštartovala b som tátoša a hned b si ma videla na vlastné oči 😀 😀 😀 😀 😀 a to som si dnes ani fernetíka nedala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................uprimne ..kašlem na nu...... 😠 😠 😠

letty86
28. nov 2013

@jacka 😵
to bola len taká nevinná otazka 😀 😀

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nevinná.....ruku na srdce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................čo nechceš ma vidieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
28. nov 2013

@jacka 😀 😀 😀 ...to vieš, že chcem 😵 ale nie ta vidiet zdesenú 😀 😀
ruka bola na srdci...a nejak sa klepala...asi to nebolo az také nevinné 😉 😕 😀

utka
28. nov 2013

Baby, ja viem, že vstávanie patrí k tomu všetkému. Aj k Vikimu vždy vstávam, zakrývam ho a tak...Vikiho som kojila do 15.mes., ale keď bol maličký,tak dobre spinkal. Potom, keď to už prechádzalo do závislosti, nie hladu, tak to bolo častejšie. Potom sme prešli na kravské a v noci ma aj 3x poslal urobiť mu granko. Potom sme akože stratili tú fľašu s nekvapkajúcim náustkom, z ktorej pil a začal zase spinkať celú noc. Takže, kým budem Lucku kojiť, asi sa nevyspím. Len keby spala aspoň cez deň dlhšie ako 30 minút. Ja som už asi stará, preto mi spánok tak chýba 😝...

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak klepala 😀 😀 😀 😀 som si to hned mslela 😀 😀 ....................že zdesnú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mrem dnes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deti tu na mna kukaju čo mi je......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 slz v očiach a 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
28. nov 2013

@jacka klepala. ja dobrá dusa sa priznám 😀
😀 😀 😀 povedz detom, že to teta martinka 😀 😀 ale nie z turca 😠 vystrasis ich 😀 😀 😀 😀 ...že s kým si to píses 😀

jacka
28. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 nepoznaju 😀 😀 😀 ani z Turca...ani žiadnu 😀 😀 😀 😀 😀 ..chceš zmeniť 🙂 🙂

denisenko
28. nov 2013

...som sa narehlila.... 😀 😀 😀 😀 😀 ......zajtra ak nezabijem zubníka, poobede sa ozvem....dnes ešte pobaliť, napísať inštrukcie kvoli Deniskovi a môžem ísť do hajan..... 😉

katka1819
29. nov 2013

Rááááááááááááááánečko 😀

jacka
29. nov 2013

ahojte..........

@denisenko trošku na spestrenie smiech 🙂 🙂 .................držkaj sa 😉

utka
29. nov 2013

Ahojte...

letty86
29. nov 2013

Ahojte 😉

denisenko
29. nov 2013

Ahojte...😉 tak som ešte na 2 týždne zostala najmúdrejšia na svete 😖 ujo zubár trhanie odložil...☹

jacka
30. nov 2013

ahojte........

🙂

katka1819
30. nov 2013

ahoooooj a pekný víkendík prajem 😵 😉 😀

jacka
1. dec 2013

ahojte.............sa tu víkenduje vo velkom..........tak sa pochválte ako....... 😵 😵 😵 😵

katka1819
2. dec 2013

Ahoooooooj 😀

leninka75
2. dec 2013

ahojte

jacka
2. dec 2013

ahojte..... 😕 😕 😕

to čo toto? ☹

denisenko
2. dec 2013

ahojte... 😉

denisenko
2. dec 2013

u nás asi takto...v piatok ráno som išla so Simonkom autobusom do TO....2 hodiny...ale bol taký dobručký, tichúčko sedkal...asi šok... 😀 😀 😀 ujo zubár mál súrny prípad, tak ma len preobjednal...ale aj tak dobre, lebo do rána som dosť ochorela, takže kašlem, soplím, a ten herpes na puse...už len diera po zube by mi do toho chýbala..... 😝 😝 😝 v sobotu bol Denisko na šachovom turnaji a skončil...viď Facebook...tretie miesto v svojej kategorii...bolo 5 kategorii....15 medailí...a asi 80 súťažiacich, takže sme na neho pyšnýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 po turnaji šli k našim, a včera sme sa vrátili....soplíme všetci ako o preteky, herpesuje celá rodina...že kto má viac, ten vyhráva....ale inak.....nejaká som spokojná.... 😀 😀 😀 😀 to bude asi tými blížiacimi sa sviatkami 😉

denisenko
2. dec 2013

...a ešte aby som nezabudla...Denisko si včera nalepil žuvačku do vlasov...tak má koliesko vystrihnuté.... 😀 😀 😀 ale beťár jeden,. zvalil to na Simonka.... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
2. dec 2013

ahojte
@katka1819 klasika cau a utekás 😀no no no 😀

@leninka75 a ranečko je kde 😕
@jacka vy ste sa ako mali?
@denisenko blahozelam, nisko je sikovný 😵 a ta zuvacka 😅 vynasiel sa, ešteže ma brata, ze 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre