Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
19. dec 2013
@jacka my máme od rána slniečko a úplne jasnú oblohu.chytááj...
katka1819
19. dec 2013
Achooooj 😃

@denisenko tak 20 ročný 😉 😉 😉 však a čoby nie však ty vyzeráš na 18 😃 x-) 😉
jacka
19. dec 2013
@denisenko zlým smerom si hodila....nedošlo.....alebo niekto ukradol ]-( 😉 ..............asi sa presťahujem ku vám....berieš nás pod svoje krídla 🙂 😉 😃 😃
leninka75
19. dec 2013
dobrý večer a dobrú noc!!! 😃 😃 😃
jacka
19. dec 2013
@leninka75 že stručná 😃 😃 😃 😃
aj vám dobrú nocku 🙂
denisenko
19. dec 2013
@leninka75 že fakt stručne...vyrábaš gule?
@jacka kľudne,postelí a darčekov máme dosť 😃 som tomu slniečku nedala navigáciu,tak asi zablúdilo 😞
denisenko
19. dec 2013
Dobrú nôcku 😉
denisenko
20. dec 2013
Dobré ránko 😉
jacka
20. dec 2013
ahojte.......................huráááááááááá piatok.........volnooooo 😃 😃 😃 😃 😃

@denisenko fajn ..že sa aspon máme kde výspať 😃 😃 ..............ale teším sa aj na darček 😃 😃 😃 😃 😃 ..................................tak dnes nezabudni na tu navigáciu.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
denisenko
20. dec 2013
@jacka .... 😃 😃 😃 😃 😃 už došlo???? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 v záhrade sú srnky, tak dúfam, že ho nezastavili.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka ozaj...Maťko sa dneska normálne učí????..ja som sa k tomu akosi nemohla dopátrať, že či nemajú skrátené vyučko, alebo čo..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
20. dec 2013
@denisenko nooo..nie......tak akurát klzisko.... :-p .......takže teraz bude na vine srnka 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko nie nie..neučia...už včera sa neučili...dnes šli bez tašk........len s hračkami......a jedlom 😃 😃 😃 😃 .......ako si sa nešla dopátrať....nič ti nepovedal? 😃 😃 😃 😉
denisenko
20. dec 2013
@jacka bola som...Deniskovi pretriediť knihy a zošity, lebo domov nič nenosí, tak na sviatky nech máme odkiaľ čerpať...ale nič mi učka nevravela.... :-S :-S :-S :-S :-S ...veru...srnka za to može....ešte sú tu...3 kusy.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko tak to nepríde ani za tri dni toto 😎 😎 😎 😞 😞 😉 😉
ako si robí ulohu ked tam má veci?............možno sa nebudu učiť....... 🙂
jacka
20. dec 2013
cesto na praclíký urobené....už len počkať na príšerký a može sa začať piecť 🙂 😉 ................................už máte všetko hotové?......či len ja som posledná 😃 😉 ]-(
denisenko
20. dec 2013
@jacka xi,xi...že príšerky.... 😃 😃 😃 😃 😃 ...niektoré úlohy si stihne ešte v škole na hodine, teda z matematiky takmer vždy ....čítanku domov nenosí, nečíta......nepotrebuje ju.....číta dobre, doma knižky, takže to má jedno...nosieva akurát písanie alebo slovenčinu, ked treba.....a raz do mesiaca prírodovedu... 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka hotové???..koláčiky nepozliepané, stromček síce stojí v kúte ale úplne čistý a upratovať sa bude v pondelok....táááák...kto je tu posledný??????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko to je šikovný......ked stíha .......moj sa nestihne ani najesť ]-( ]-( ]-( ...........aj v čítaní x-)
jacka
20. dec 2013
@denisenko no tak náš stromček je schovaný.......ten príde len v pondelok....či utorok...................tiež ti mám bordel ako sa patrí pred vianocami ]-( 😃 ...............ešte chcem šuhjadý......len netuším že kedýýýýýý :-p ...........tak sme dve posledné 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka jáááj..najesť...to už tiež nestíha....ani napiť..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
20. dec 2013
@denisenko detto.... ]-( .............nechápem čo tam robia? :-p ...................
denisenko
20. dec 2013
@jacka mi hovor...hlavne že ked príde domov, mele ako taká drbna...čo, kto, kedy, kde , s kým..... 😃 😃 😃 😃 😃 si viem predstaviť, čo robí cez prestávky....to potom neostáva čas na desiatu.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko presne sa mu pusa nezastaví........a ešte sa aj Peťko pridá,,,,nie je horší.........,neviem koho skor počúvať ]-( 😃 .................cez prestávku,....nechodí do bufetu? 😃 😃 😃 😉
denisenko
20. dec 2013
@jacka do bufetu???.....nemajú..... 😉 ...ja som rada, ked je doma, lebo to Simonko sa na neho zavesí a je pokoj..... 😃 😃 😃 😃 😃 ten ho hľadá celý den....
jacka
20. dec 2013
@denisenko to vážne?.... x-) x-) ......zlatučký sú 🙂 🙂 .............................teraz si ho užije 😃 😃 😃 .....................
denisenko
20. dec 2013
@jacka ..ale ono je to také jednostranné..... 😃 😃 😃 😃 😃 Denisko moc nadšený nie je..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .......................dobrééé 😃 😃 😃 😃 .......nebodaj pred ním uteká 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka ...schováva sa..... 😃 😃 😃 😃 😃 ale inak, sa mu čudujem, aj tak má dosť veľkú trpezlivosť s malým kazisvetom, kedže mu všetko ničí, nemôže sa hrať s čím chce a robí "poriadok" v školských veciach..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
20. dec 2013
@denisenko takže velitel 😃 😃 😃 😃 😃 ....ten vás tam dáva riadne do pozor 😉 😉 ...................predpokladám že ho nájde 😃 😃 😃 😃 😃 ..............................a Denisko asi väčšinou ustúpi že?

Začni písať odpoveď...

Odošli