Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
1. jan 2014
ahoooooooooooooooooj 😃

@utka tak u nás silvester teda veselo ako má byť v mojej malej obývke sme sa stretli skoro všetci súrodenci aj s rodinkami tak bolo super x-) pred polnocou sme sa všetci presunuli k našim rodičovcom a pripili si s nimi a potom rýýýýýchlo na ohňojstroj ktorý robil môj brat ktorý s nami nebol aj s mojim druhým bratom ktorý s nami bol 😃 už každoročne a to akože takýýý ohňostroj býva skoro ako na námestí bo brat podniká s pyrotechnikou tak si to viete predstaviť :-N 😉 nooo a potom zase šup šup ohňostroj kuknúť na námestie a potriasť rukami aj z inými známymi 🙂 a teraz som úúúplne nevyspaná :-p Matulko dal budíček o 7 ránko a to bolo ešte od neho pekné že nie skôr 😃 😃 😃
jacka
2. jan 2014
ahojte......... 🙂
leninka75
2. jan 2014
ahojte!!............. 😉
jacka
3. jan 2014
ahojte.... 🙂
@leninka75 ešte že si ma tu samú nenechala 😃 🙂
utka
3. jan 2014
Ahojteee...
denisenko
3. jan 2014
ahojte... 😉 ako vždy...nestíííham...a ešte k tomu Simonko dostal z minúty na minútu 40-tky...nekašle, nesoplí.... |-| |-| |-| |-| |-| |-| dúfam, že sú to stoličky..... |-| |-| |-| |-| ale aj tak... |-| |-| |-| |-| |-| a vonku je tak krásne ....Denisko s Petríkom šli na Kľak a my tvrdneme doma....
leninka75
3. jan 2014
Ahojte....

@jacka..... 🙂 ....
@denisenko.....fuha...takze u vas stale vzruso....nikdy nevies co prinesie nasledujuca minutka.....drzte sa...snad to budu tie zubiska....
jacka
3. jan 2014
@denisenko fúha.... 😞 😞 😞 ...........juj pevné nerv.......teda akt odber začínate 😞 😞 .................................krásne??..kde?.. 😞 ..........................hmla zima........až pod kožu :-p .....tak ak máte 😎 ....prosíme 🙂
jacka
3. jan 2014
denisenko
3. jan 2014
Ako krásne ten rok začal 😞 húkajúca sanitkb a JIS ka 😞
utka
3. jan 2014
@denisenko čo sa zase stalo???
jacka
3. jan 2014
@denisenko no daj ako ste na tom.... 😞 😞 😞 😞 mýslím na vás
denisenko
3. jan 2014
@utka Zuzi,doslova z minúty na minútu horúčka,dostal nurofen a diazepan a po 2 hodinách spánku sa strašne doovracal a dostal krče...som ho nemohla prebrať a asi 10 minút bol v krčoch a mimo,,tak je na JISke 😞
denisenko
3. jan 2014
@jacka
@jacka teraz spinká,ale mal srdiečkovú frekvenciu 190,tak sa im to nepáči.výsledky ešte neviem a ekg a neuro bude až v utorok
jacka
3. jan 2014
@denisenko som videla aj na fb foto.....chudačik moj.....vieš čo....ja ťa lutujem ......takýte stres.......pevné nerv 😞 😞 😞 😞 😞
jacka
3. jan 2014
@denisenko to dost neskoro budu výsledký....................a dr, čo vravia?..... 😞 😞
denisenko
3. jan 2014
@jacka ešte nevedia...že stres...som si nevedela ani 112-ku vyťukať...doma nikoho,ani svokra....no, zážitok...
jacka
3. jan 2014
@denisenko 😞 😞 😞 verím ti....výklepaná celá že? 😞 😞 ešte že si tak číslo vedela....čo tvoj drahý.....
utka
3. jan 2014
@denisenko juuuj, držkajte sa!
denisenko
3. jan 2014
@jacka číslo? To mi nadiktoval Petrík,ja som zostala vymletá...zleteli z Kľaku rýchlosťou blesku a ešte nás stihol na príjme
jacka
3. jan 2014
@denisenko ......tak to fakt letel....... 😞 ..........ešte je pri vás....či šiel za Deniskom?.....a už svokrovci prišli?................asi si velmi nepamätáš čo si vravela do telefonu... 😞 ...........................cez telefon ti vraveli čo máš s ním robiť?
katka1819
3. jan 2014
ahojte 🙂

@denisenko čo to čítam 😞 nech Ste rýchlo zdravučký x-)
katka1819
3. jan 2014
kuk 😉
denisenko
4. jan 2014
Dobré ránko 😉
som úplne ko,spali sme necele dve hodiny a teplota sa drží ako kliešť :-S
denisenko
4. jan 2014
@katka1819 jéj,pekné fotky 🙂 my sme stihli len jednu a aj tá je príšerná 😃
jacka
4. jan 2014
ahojte........

@denisenko no pekne 😞 😞 ........ešte stále teplotujete?
utka
4. jan 2014
Ahojte...
@denisenko už nech tá hnusná teplota ide preč...ešte sa nevie z čoho ju má?
denisenko
4. jan 2014
Si tu pripadám ako pokusný králik...nezabral panadol,dali novalgin.,nezabral ten,tak nurofen...medzitým prišli výsledky z ranných odberov,crp sa trochu zvýšilo,tak nasadili atb...z toho sa zvýšila už aj tak dosť vysoká akcia srdiečka,tak zase diazepan.,to dieťa je už tak oblbnuté,že ani spinkať nemôže...v noci spal málinko a teraz ešte vôbec...vraj to asi bude hrdiello alebo nevedia čo..
utka
4. jan 2014
@denisenko juuuj, už nech je dobre a nech zistia, čo to je! Poondiate choroby!!! ]-( 😞
jacka
4. jan 2014
@denisenko 😞 😞 😞 😞 😞 .....skušajú čo zaberie...... 😞 😞 😞 ................krásne že nevedia.... 😞 😞 .................to je fajn že hned dajú atb..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli