Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. jan 2014

@jacka 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. jan 2014

@katka1819..bitka v škole paráda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..verím , že sa teší..ale keď si pomyslím, aký bol hambloško keď sme sa videli 1x..ani veriť sa mi nechce, že je teraz taký odvážny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
8. jan 2014

@leninka75 noooo jasné 😵 .... 😀 😀 😀 bol celu noc na mne nalepený 🙂 😉

jacka
8. jan 2014

@leninka75 🙂 🙂

leninka75
8. jan 2014

@jacka ..kto??......muž? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2014

@leninka75 čo si.... 😀 😀 😀 😀 to je kto nepoznám....😀 😀......najnovšie Peťko po mne lozí....che spinkať na mojom brušku 😀 😀 🙂

denisenko
8. jan 2014

@jacka sí ma zachránila...striekačka super nápad

jacka
8. jan 2014

@denisenko 🙂 😉 to je najmenej.... 🙂

leninka75
8. jan 2014

@jacka ......a späť do bruška by nechcel? 😉 😉 😉 😉 ..to máš riadneho maznulka 😵 😵 😵 😵 😵 .....akurát sme sa s kolegyňou rozprávali, že ako sa strašne dieťa zmení v puberte....má takú 12 ročnú dcéru...a hovorí, že to ani porozprávať sa s ňou nedá, na všetko sa ksichtí oči pretáča......len si mi ich teraz pekne užime kým sa dá 😵

katka1819
8. jan 2014

@leninka75 to vieš tam to pozná samé známe tváre 😉 😀 ale len prvý krát je hanboš a potoooooooom 😵 😀 😝

katka1819
8. jan 2014

@denisenko ja viem ako tam je ... a keď sa nelepšíííí ,ale s úsmevom všeeetko lepšie 😉

katka1819
8. jan 2014

ideme sa vetrať papa 🙂 u nááás 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 joooj že január ha skôr tak marec sa mi vidí podľa počasia 😉 čafce

katka1819
8. jan 2014

oooooozaj č poviete na tieto ...treba brať do úvahy že mám nejaké to kilko naviac 😅 takže šaty pre modelku u mňa neprichádzajú do úvahy aj keď by som táááák chcela 😀 v septembri ideme na ďaľšiu tak tam sa vyblbnem pri šatách 😝

katka1819
8. jan 2014

a ktoré k nim ??? 😅 😅 😅

denisenko
8. jan 2014

A jéje...nás presťahovali medzi revúce deti...zlatá jis-ka...ale tú potrebujú pre horšie prípady,nejako sa to dnes nakopilo ☹

letty86
8. jan 2014

ahojte 😉
@leninka75 matko v pohode isiel do skolky, dokonca mohol s nim ist ockom, lebo vzdy chodievam ja, vikuska isla do skoly, dnes sa dobre citila, horucku nemala, tak uvidime
@jacka ja som to myslela tak, že su prazdniny a ja som doma, tak matulko je vtedy doma 😉 u nás su tiez skolky otvorene, ale nie kazda, nasa bola zatvorená, ale bola otvorená nahradná.....Petulko je maznačik 😵 😵 😵
@katka1819 krásne šaty 😵 😵 aj farba ti isto pojde....len tie biele guličky by som dala preč, keby mozem 😅 , ale to len detail a topanočky by som zvolila úúúúúúplne jednoduché....šaty su vyrazne, na nich je doraz, takze nejaké bez kamienkov, trblietok...

letty86
8. jan 2014

@denisenko ☹ kamosa tam nemate, nech vam je veselsie....jujj, nech ste uz domka

denisenko
8. jan 2014

@katka1819 krásne šaty....a ja by som dala čierne topánočky,aby vynikli pri tej červenej 😉

denisenko
8. jan 2014

@letty86 radšej bez kámoša...polovica detí kašle a tá druhá hnačkuje...Simonko nesmie ani na chodbu. 😖

leninka75
8. jan 2014

@katka1819 ...sú krásne 😵 😵 😵 😵 😵 ...úplne si ťa viem v nich predstaviť 🙂 ...topky by som brala čierne 😉

leninka75
8. jan 2014

@letty86 ...a ty si čo robkala bez detičiek?? 🙂

leninka75
8. jan 2014

@denisenko ..pánabeka...dúfam, že nič nechytíte......a už by to chcelo od teba aj pozitívne správy aby som mohla lajkovať 😉

utka
8. jan 2014

Ahojte...
Viki je ešte do konca týždňa doma. Dnes v noci doberie ATB. S Luckou som bola na výter z uška na krčnom, lebo jej po kúpaní z neho páchne. Má tam vraj nejaký zápal, dali nám Uniflox.

letty86
8. jan 2014

@leninka75 ja mám stále čo robit 😀 tak to vzdy vyjde 😀 😕 😝 😀 , varim, upratujem a manzel je doma, tak sa nenudim 😉

leninka75
8. jan 2014

@letty86 ..inak ma presne napadlo, že či nemáš doma muža 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. jan 2014

@utka ..........juj a ja som myslela, že už dobre ...držte sa

katka1819
8. jan 2014

@letty86 🙂 tie guličky to sú štrasové kamienky presne ako na tej mašličke,a veru som rozmýšľala že ich zruším,ale sú z požičovne a úplne nové tak neviem čo mi na to tety majiteľky či predavačky povedia v salóne a keď nie nedám si žiadny náhrdelník 😉 čo či... môže byť ? a topánočky mám tieto domka a nechcem kupovať nové lebo raz to obujem a potom sú schované v skrini 😝 dáme čierne 😵

@leninka75
@denisenko táááák čierne ??? veru nejako to tam tak súmerne postupuje s tými farbami tak čierna aby tam vynikla lepšie 🙂 a čo bižu len náušky niečo na ruku a bez náhrdelníka ? Nechtíky budem mať gélovečky ale neviem čo s vlasmi tak z nich som úplne chorá ,keď som sa nedávno dala ostrihať 😖 také krátke čo stýýýýýýýýýýýýýýým ??? 😅 😀

katka1819
8. jan 2014

@utka aj Vy sa držkajte 😉 ale už je Vikimu lepšie ,žiadne teploty ,bolesti ? A Lucinka drobček zase uško aaach jaj ☹

leninka75
8. jan 2014

@katka1819 ....ja by som si asi dala nejaké jemné visiace náušnice a možno náramok....a vlasy by som si nakučeravila a nechala rozpustené...........alebo nahladko stiahnuť a na temene drdol 😉

utka
8. jan 2014

Viki už je OK. Dúfam, že na dlho, lebo dvoje ATB za sebou nič moc. No a Lucinka dúfam, že tiež sa jej uško rýchlo vylieči...

letty86
8. jan 2014

@katka1819 no ved jasne, urvat odtial tie kamene, tety by slak trafil 😅 a asi aj tvoju penaženku...to bola iba mini nevinná vyhrada 😉 a pravdu más, nové topanky by potom iba na novu prilezitost cakali....tiez by som volila čierne....a ako píse @leninka75...jemné nausnice....strasove...pripadne aj naramok....osobne by som už náhrdelník nedávala

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre