Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2014

@letty86 ahoj......
aj tu pršalo 😠 😠 😠 😠 😝 ..................teraz je len tma tmuca hmla hmlúca....... 😝

letty86
15. jan 2014

@jacka sa mi nič nechce v takom pocasi 😖

utka
15. jan 2014

Ahojte..
@jacka Lucinka v pohode...spapá všetko...Veľmi jej chutí banán, ale dosť ju zapeká...
Zajtra ideme do poradne, budú nás aj očkovať. Už teraz sa toho bojím ☹. A v pondelok máme pol rôčka. Ale to rýchlo letí...od pondelka som už na RD.

jacka
15. jan 2014

@utka banán nezapeká......to sú bludý.......obsahuje vela vláknin 🙂 😉 ....veru letí letí 🙂....to je už druhé očkovanie?
@letty86 ani mne......... 😝 .....zachvliu idem pre Peťula.......a dnes zas dlhý den 😝 ......som zvedavá kde sa s nám podejem 😒

utka
15. jan 2014

@jacka nezapeká? Tak prečo sa nemôže chúďatko vykakať? Len také bobky horko ťažko vytlačí...Hej, hej, druhé očkovanie...

jacka
15. jan 2014

@utka nie nie..nezapeká.....tak jej asi vadí čosi iné......alebo neviem prečo.....povedala mi to na gastre.... 🙂 ....................a prvé bolo v poriadku?....

utka
15. jan 2014

@jacka tak aj rýža, mrkva, možno špenát...ale teraz mala dva dni brokolicu, tak celkom pekne kakala...Pri prvom mala v noci a druhý deň teplotu tých 38,3. Ale ja sa bojím hrozne teploty a aj toho záchvatu plačo,čo určite spustí pri pichaní ☹

leninka75
15. jan 2014

@jacka ...už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........neuveríš, že aká porada 😅 😅 😅 ...šéfka nás čakala s vínkom v pohároch 😀 😀 😀 😀 😀 .......vraj sme ešte vítali nový rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....

leninka75
15. jan 2014

@letty86 ..ahoj 🙂 ...tak sa pridaj k jacke a šup pod perinu 😀 😀 😀 😀.......

jacka
15. jan 2014

http://www.timemanagement.sk/60-sekund-reklama/

a už bežím......

@leninka75 sa máte v práci......nemáte ešte jedno miesto pre mna 😵 😉 😉

jacka
15. jan 2014

@letty86 ťa vidím... 🙂

letty86
15. jan 2014

@jacka ideme pod perinu 😉 😀

jacka
15. jan 2014

@letty86 som z nej výšla........idem pre deti........to toho hnusu tam 😠 😝 ....čo ked musím....či.....nemusím ... 😀 😀 😉 ...................................................už tu nie som 🙂 .....ale prídem... 🙂

denisenko
15. jan 2014

Babule moje,od rána som v jednom kole...nestíham...ale...magnetická rezonancia dopadla na 1 🙂 žiadne abnormality,úplne normálny mozoček...teším,teším...5 metrov skáčem od radosti 😀

denisenko
15. jan 2014

@utka ja som tiež bola dlho na omyle, že banán zapeká....mňa...ale nie...banán je na úpravu trávenia...aj ked zapeká, aj ked kaká riedko.... 😉 možno ju zapeká z niečoho iného....pije dosť?

jacka
15. jan 2014

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 paráda 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 ......................takže ste v poriadku..... 🙂 🙂 🙂 .......a tý si si už zvýkla doma 😀 😀 😀 😀 😀 ----čo Desniko... 🙂

denisenko
15. jan 2014

@jacka Denisko???...čertisko???? 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. jan 2014

@denisenko tak pije väčšinou len moje mliečko, ale dávam jej aj vodičku po troške z pohárika...z fľaše nevie piť...

jacka
15. jan 2014

@utka zajtra sa držte.......

ja tu tiež nebudem...ideme s Peťkom na kontrolu na krčné....neznám či prídem 😉 😵 😵

denisenko
15. jan 2014

ja idem tiež...k detskej......tá zas bude mať smrť v očiach, ked poviem, čo sa stalo....ešte neviem...rýchlo musím napísať zoznam, čo potrebujem predpísať.....dá aj modré z neba..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. jan 2014

@jacka Denisko...ten to berie....no....bolo mu smutno...dokonca aj za Simonkom, dneska sa sním pekne hral....ale vidno na ňom, že mu chýbal.... 🙂 ráno skončil v mojej posteli, do školy s ním šla starká, lebo Simonko by mal ešte ostať doma a medzi deti nesmie vôbec, lebo má rozhasený organizmus po toľkých liekoch a teraz sú všade vírusy a chrípky, tak aby zas niečo nechytil....

denisenko
15. jan 2014

@utka aháá...kojíš ju....tak potom ...maminka, balík sušených sliviek...dobrú chuť..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
15. jan 2014

..idem....podávať dolu vianočnú výzdobu....dnes som videla pekné valentínske...tak budem lepiť srdiečka na dvere....xi,xi,xi...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 modré z neba 😀 😀 😀 😀 .........chuda dr. si pri vás aj ona užije.....a kedý tam idete?.........veru dlho ste boli preč ☹ .......len mám obavý že zachvílu bude všetko po starom ☹ ☹ 😉 ...................................super že ste domka.........aj ja idem k našej...zas má Peťko niečo...po rukách ...tentoraz má toho viac.....a chcem abý aj krvičku na železo vzala..........a aj recept idem vziať......takže rozbehaný celý den....dúfam len že Maťka do pol 12 stihneme...inak ostáva 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
15. jan 2014

@denisenko ste mali ešte vianoce? 😵 😵 ................................no a valentín mi nič nevraví 😀 😀 😀 😀 😀 😉

skoro som zabudala......Maťko jediný s triedý dostal včeličku z diktátu.................. 😵 😵 😵 😵 😵 ste ma videli aká som bola velkikáááááásnkááááá....až po vesmír 😀 😀 😀 😀 😀 ............ 😉 😉 😉

denisenko
15. jan 2014

@jacka ..jasné....ešte aj borovicu mám napchatú v svietniku..... 😀 😀 😀 😀 svetielka a zelené girlandy na schodoch na zábradlí a ten snehuliak na dverách....výsmech celej zime....šup, šup do vreca s ním...... 😀 😀 😀 jediný mal včeličku???...a čo dostali ostatné deti?....Denisko tiež doniesol z diktátu jednotku...boli len 4... 😵 😵 😵 😵

denisenko
15. jan 2014

@jacka jááj...to železo...musím aj ja dať zobrať..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
15. jan 2014

@jacka ..a čo má na ručičkách???..ekzém alebo pupáky???..... 😕

denisenko
15. jan 2014

a už idem...zajtra prídem.... 😀 😀 😀 teda dúfam, aj mužík by mal byť už konečne doma, tak sa hádam aj k PC dostanem 😅

dobrú noc 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre