Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. jan 2014

@utka ...zlatunká je!! 😵 😵 😵 ..na koho sa vlastne podobá?

utka
29. jan 2014

@leninka75 dík...netuším,je to mix.Ale vravia,že skor na mna,ale je hrozne podobná Vikimu,keď bol malý

denisenko
29. jan 2014

ahojte.... 😉 ....tak sme boli u mudrej, no okrem horúčok a soplíkov mu nie je nič...takže pamycon a triefed....a na striedačku panadol s nurofenom, a prekladať diazepanom.....Simonko je po nom strašne podráždený..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
29. jan 2014

@utka mne sa tiež podobá na Viktorka.... 😉

denisenko
29. jan 2014

😀 😀 😀 😀 a to som rada, že nemám sama doma papuľnáča.... 😀 😀 😀 ozaj...mamky druháčikov....Hviezdoslavov Kubín ako??? 😕 😕 😕

denisenko
29. jan 2014

@leninka75 že BG... 😀 a zakaždým aspon na mesiac, čo???? 😀 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2014

@leninka75 jááááj tak to je iné beriem späť..........mažem .........berieš ma?....tak na týžden 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2014

@denisenko ideš s @leninka75 .............mna už asi nevezme do klubu....udavačku 😝 😀 😀 😀
tak super že so Simonkom nič horšie....a prežijete to domka 😵 😉 rýchlo sa výliečte 😵 😵 😵
@utka veru pekné dievčatko......ksichotška 😵 😵

leninka75
29. jan 2014

@denisenko ...držím palce, aby to Simonkovi rýchlo prešlo 🙂 ......neni čo závidieť podráždené dieťa, brrrrrrrr 😝 ....pevné nervičky 🙂

leninka75
29. jan 2014

@denisenko
@jacka .....dám vám vedieť kedy balíme 😀 😀 😀 😀 😀 .........a @jacka tebe musím najskôr vymazať register 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 tak predsa ma berieš 😀 😀 😀 ....si zlatá...cmuk 😵 😀 😀 ........čím skor.....dobre moja 😀 😀

denisenko
29. jan 2014

@leninka75 ale daj aspon polhodinku dopredu, nech sa zbalím....mne na to stačí pár minút.... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2014

@denisenko čosi baliť......kupime tam......rýchlo prcháme 😀 😀 😀 😀

utka
29. jan 2014

Ďakujem baby...
@denisenko super,držte sa...Hviezdoslavov kubín?Zatial nikto nič...

denisenko
29. jan 2014

@utka ...lebo naši sa majú naučiť nejakú básničku, len neviem ani dokedy a Denisko mi tvrdí, že im pani učiteľka nepovedala termín....len to, že nejakú nájsť a naučiť sa,.....a dnes doniesol aj prihlášku na matematického klokanka....idete tento rok???

denisenko
29. jan 2014

@jacka ...jáááj...tak to máš veru naponáhlo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2014

@denisenko všetkého vela škodí 😀 😀 😀 😀 😀

utka
29. jan 2014

@denisenko urcite pojdeme...A vy riesite Maksíka?

denisenko
29. jan 2014

@utka Maksíka???...to čo je???

utka
29. jan 2014

@denisenko najdi cez google...to je tiež taka matematicka sranda...

denisenko
29. jan 2014

@utka kuknem 🙂

katka1819
29. jan 2014

teeeda to su témy že Kubín a Maksík 🙂 ja len potichučky kukám .... .............................a aj tak si myslím že najväčšieho drzáňa mám ja 😝 😝 😝 a už sa priučil aj krpatý takže niekedy x2 😅 😀 😝 😉 🙂

jacka
29. jan 2014

@katka1819 tiež mi to nič nevraví 😀 😀 ...radšej 😀 😀 😉 😉 ............
mi hovor.... 😠 😠 😠 ......dvoch papulnatých...mladší má fajn učitela 😠 😠

utka
29. jan 2014

Čo sa papuľovania týka, tak to je aj u nás. Viki je drzý ako ploštica, papuľuje, vždy má posledné slovo a na všetko odpoveď... 😝

leninka75
30. jan 2014

ráánečko!!!

@denisenko ..jaj moja to by som musela mať iné decko, aby s au nás riešil Hviezdoslavov kubín a klokanko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................takže nič z toho....

katka1819
30. jan 2014

Ahoooooooooooj 😀 😀 😀

utka
30. jan 2014

Ahojte...
Dnes som už absolvovala odbery na endokrinológii...
Zajtra vysvečko 😀

jacka
30. jan 2014

ahojte.....

moj má dnes..... 😀 😀 😀 .......

leninka75
30. jan 2014

@jacka ......čo? 😨 ...vysvečko?? 😉

utka
30. jan 2014

Ináč ja som si myslela, že vysvečko je dnes a prázdniny zajtra...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre