Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2014

@denisenko ...jájj matika čistá katastrofa 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ...........to preto som sa sekla pri Simonkovi 😔 .......ale fakt mi ten čas nejako preskočil 😨 .......ako ste na tom s rozprávaním?.....len keď sa drobcovi chce či sa mu pusinka nezatvorí???.................a veru hádžeš na mňa bobek 😝 😉 😉 😉 😉 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............

leninka75
7. feb 2014

@23petka ..ja netuším 😨 ..opýtaj sa v lekárni...

leninka75
7. feb 2014

@utka...ale tuším som raz tú mokrú utierku skúsila, ale nepomohlo 😠 ......jedine tresky-plesky a potom zbíjačka 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2014

..u nás v robote dnes, že "bezvládie" 😀..a tak to aj vyzerá.....sme boli na obede 2 hodiny 😀..a do roboty sme to strihli cez piváreň 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵..................fajný deň 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
7. feb 2014

@denisenko noooo moja asi sa zobudil v dobrej nálade 😀 😉 😀 lebo inak ho donútiť odfotiť sa s nami to je boj 😝

katka1819
7. feb 2014

inak dnes mám už všetkého akurát dosť 😝 som musela ráno bežať s Matulom k lekárovi bo mu tie lieky od kašlu vôbec nepomohli antibiotiká odmietol prehltnúť 🙄 táááák cesta k lekárovi ešte ako tak ,ale napsäť bol už umrnčanýýýý len hopy a hopy... tak máme nové lieky od kašlu Solmucol s pamycon do nošteka ...na to že kašle už pomali 3 týždne 😒 mohlo by už niečo pomôcť ................................. musíme pokiaľ nemá teplotu chodiť pešo náš tatinko si autíčko berie do práce a kočiarik sme zrušili lebo sa tam Matúško ledva zmestil 😅( mám ho síce zabalený zložený pripravený ešte ak by som ho potrebovala k urgentnej situácii po ruke,ale toto som nepovažovala za ono 😀 )aaaaaaaaaaaaaa keď sme došli domov ,napakali že ho dám spať v tom mi mama zrušila opatrovanie počas spánku lebo išla súrno súrne preč z domu ................. no obliekla som ho opäť a pojme my po Peťa do školičky .... došli sme keď v tom mi vychovávateľka hovorí že Peťo plače za múrom a nechce ísť domov 😕 😅 tak som ho s krikom prinútila sa hýbať to už som Matula držala na rukách nejaký čas, oblečený váži asi 20 kg 😅 lebo inak by som ho naháňala po celom areály školy ... to viete všade samé deti 😀 hahaha hihihi 😝 už sme odchádzali zo školy keď teraz na výmenu chytila Matúša asi unávová nervozita revy ,vrieskanie,hádzanie sa o zem 😠 tak pojme celú cestu som ho na rukách niesla domov za mnou sa vliekol slimáčim krokom nervák číslo 1 Petríček .... no radosť som myslela že mi ruky odpadnú ,ale dobojovala som to 😉 krpec už hoďku spí a druhý hrá plejko a ja sebe tu sedím a kukám čo nového a ako sa máte ........................... keby toto mal môj mužík bez auta absolvovať tak ho to vo ,predsa len tam to náhádžeš a rýchlym presunom dopravíš domov nech si revú koľko chcú .... tak som sa Vám trošken vyrozprávala 🙂 🙂 🙂 papa

23petka
7. feb 2014

@leninka75 o.k. dakujem

jacka
7. feb 2014

@katka1819 možem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................... 😉 😉 😉 😉 ...ale inak bežný den...že 😵 😵 😵

jacka
7. feb 2014

@denisenko teda ........pekne výzeráš 😔 😔 😔 😔 ....mýslíš že segedín?...........excipial ti pomože?...... 😕 .....mala si skočiť k dr...ide víkend........ ☹ ☹ ☹ držkaj sa.,....................................rozmýšlam čo si komu urobila.... ☹ ☹

denisenko
7. feb 2014

@jacka to je ešte dosť lichotivá strana...druhá je horšia...sa mi to stalo 2 dni pred svatbou...excipial to ako tak zachránil.,keď si predstavím,že sa to celé začne šúpiť ☹

jacka
7. feb 2014

@denisenko to poteší...........ešte aj pojdeš dole ako had ☹ ☹ ☹ .................aj to svrbí?......daj si ho predpísať výjde lacnejšie....a budeš mať v prípade nudze....................aj pred svadbou?..... 😔 😔 😔 ....... 😕 😅 ............to si tiež mala z jedla?

letty86
7. feb 2014

čaute, čaute 😉

jacka
7. feb 2014

@letty86 ajoj 😀 😀 🙂

jacka
7. feb 2014

@letty86 to je všetko 😅 😅 😅

letty86
7. feb 2014

@jacka 😅 😅 😅 čo ja ti viem 😀 😉

letty86
7. feb 2014

@denisenko som videla foto na fb 😔 a to sa ti zlúpe? a mylsíš ze to tá nezbedná kapusta? nejaké antihistaminikum si si dala?
a sestra caka dvojičkyyyyy, tak drzim palce 😉
@jacka
@leninka75 my si s mužom od nového roka kupujeme 100% celozrný chlebik- Slatinský sa volá...čo vám poviem, zvykám si na tu chut 😕 a tá cena 😠 za 400 g 1,39e 😝 na tu si ešte viac zvykám 😝

vikuska bola týzden chorá na atb, matko už druhý týzden, bez atb, rusi mi prisli, koniec hlásenia 😅 😉

jacka
7. feb 2014

@letty86 aspon dačo 😵 ........Slatinský je dobrý....robia ho hned vo vedlajšej dedine.....ak je to on..............to nie je vela......ver mi....je kvalitný...chlebík pre chlanov .......dobrý stojí 300g aj 4 e...... 😝 ............poistovna málo prepláca 😠 😠 😠
čo bolo Vikuške?...................................aj mne došli ......kto sa ešte pridá 😝 😉 😀 😀 ........dalšie hlásenie príde kedý? 😵 😵

katka1819
8. feb 2014

Ahoooooooj 😀 a pekný víkendíííííííííííííík 😉 😵 🙂

katka1819
8. feb 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. feb 2014

Ahojte...
@jacka aj mne prisli 😝

jacka
9. feb 2014

ahojte....

@utka to sú tvoje prvé od porodu?...

no a des víkend.....MAťko si doniesol črevnu hnusobu..........mý dvaja sme sa trápili.....o sobote neviem čo sa dialo..........nedelu sme s Maťkom poobede prespali.......ale už mu je lepšie..... 😵 a ostatný jedinci ...tým nič nebolo.....ako dobre... 🙂 .........
vý ste ako víkendovali? 😵 😵

denisenko
9. feb 2014

ahojte... 😉
@jacka ja sa pridávam...ked už olympiáda v Rusku, tak s rusmi..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2014

@jacka fúúúha...ste mali veselo...aj my...ale opačne...Simonko nechce kakať..chodí, skrúca sa a nechce potlačiť...parkrát mal s tým od nemocncie problém a teraz už katastrofa.....skúšali sme všetko...čaje, slivkovú vodu, probio, rektálnu rúrku, ani čípok nezabral...poroste sa zatne a nie....čo ma ešte pri nom čaká?

jacka
9. feb 2014

@denisenko ....... 😀 😀 😀 to je dobré že ste ma v tom nenechali 😀 😀 😀 😀 ............veru....ešte že sa deti nechýtaju na olýmpiádu.......lebo bý som sa odsťahovala........

jééžinku...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a tie kadečo čo predávaju v lekárni si neskušala?..........nám raz dali na gastre....ale to tu vo ZV.... 😠 😠 😠 ...(ani umrieť tu nechcem).............ked sa Peťko nešiel výkakať taký liek že do pol hodinký sa výkakal....ale....takéééééééé krrrrrče....že až.....a hned to aj letelo do koša...............................a ako dlho nebol kakať?......nesťažuje sa že ho bolí bruško?

denisenko
9. feb 2014

@jacka jáj, také preháňadlo mám aj ja...nie do pol hodinky, ale dáš si večer a ráno ideš...ale tiež..krče...to mu nedám...nikdy.... 😝 😝 😝 😝

utka
9. feb 2014

Ahojte...
@jacka nieee, tusím štvrté...Prvý krát som dostala, keď som bola s Luckou v nemocnici, to mala 12 týždňov.

leninka75
10. feb 2014

rááááááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
10. feb 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2014

ahojte......

@denisenko len ja som nevedela čo sa bude s Peťko diať....... ☹ ☹ ......ako vám je?

@utka si dali načas....ani si si neoddýchla 😝 😠 😠 😉 😉

denisenko
10. feb 2014

čavte, čavte.... 😉 a nám nasnežilo......jupíííííí....... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre