Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2014

@leninka75 šéka sa asi velice nudí po poracovnej dobe,,..že 😝

jacka
13. feb 2014

ste toho tolko popísali........nie som zvýknutá.... 😀 😀 😀 a ja s tou krátkou pamäťou................. 😝 😉

leninka75
13. feb 2014

@jacka .ahooooooooooj kde si sa nám túlala?? 😉

leninka75
13. feb 2014

@jacka ....ginko "hniloba" pamäť vylepší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@utka...ako sa mála zubaňa?? 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. feb 2014

@leninka75 mám doma Peťka.........nemožem chápeš 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2014

@leninka75 alebo ma úplne dorazí 😀 😀 😀 😀 .....................bý som potrebovala konské balenie 😝 😔 😉

jacka
13. feb 2014

@leninka75 ako detičký...........Lilka ako v škole?....................len tak potíšku sa pýtam 😅 😅 🤐 🤐 😕 ....čo školka? 😅 😅 😅 ☹

jacka
13. feb 2014

@leninka75 pekne si zmizla ☹ 😢 😉 🙂 ..ideme trochu von......dávne sme neboli 😉

leninka75
13. feb 2014

@jacka ..len sa vetrajte 🙂 ..v zdravom tele zdravý duch 😀 😀 😀 😀 😀 ................Liluša dostala 2 za čítanie, lebo vraj čítala opatrne 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 ................školka zatiaľ neviem ako 😕

katka1819
13. feb 2014

@leninka75 kukám hokej a nadávam 😠 prehrávame 2-1 😝 aaaaaaaaa čo to aha raňajky áno áno ja viem že radšej raňajky a večeru vynechať 😉 😉 😉 ozaaaaj čo to ten detox,napíš viac keď ťa tak prešla chuť na sladké,to by som aj ja potrebovala 😅 ??? čooooooooooooooooooooooooooooo že 3-1 prehrávame 🙄 kokos to vypínam ..................................k tomu cvičeniu no tiež tomu moc neublížim 😀 ale keď už tak sa zničím totálne 😝 teraz sa mi nedá som ochorenko trošken ,že oslabená imunita 😕 musím brať akési lieky na imunitu a vitamíny B asi všetky a táááááák 🙂 a strašno strašne som si spálila ruku -to pri tých langošoch od oleja ale že fakt tam bude takááá jazva 😖 som ja ale neštastný a hlavne nešikovný zemepán 😀 ( poznáš tu rozprávku ? Jurošík 😀 😀 😀 )

utka
13. feb 2014

Bože baby, u nás v škole, priamo vo Vikiho triede sa vyskytol šarlach a už ho má aj naša suseda ☹

utka
13. feb 2014

@leninka75 no dúfam, že sa má dobre, len posledné dve noci bola nejako furt hladná... 😝 Ja by som spalaaaa...

denisenko
13. feb 2014

čavte.... 😉 po 100 rokoch s Niskom na plavárni....som z toho jeho chovania medzi ľudmi.....už zúúúúúúfalá..... 😔 😔 😔 😝 😝 😝
@utka šarlach???...no zbohom..... 😝 😝 😝

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 to je ako "opatrne??????? 😕 😕 😕 😕 u vás to celkove nejako divno známkujú, či sa mi len zdá?

denisenko
13. feb 2014

@jacka ked mi vyrstú planty, tak ti pošlem...ha ha....sa vytešujem, že MNE vzíde všetko......... 😀 😀 😀 😀

letty86
13. feb 2014

ahojte
@katka1819
@leninka75 ste šikulky chudnúce 😵 😉
@denisenko tebe nemám problém pár kg tuku prihodit, len sa kludne ozvi, nehanbi sa 😅 v tomto smere budem maximálne stedrá 😅
@jacka ako pacienti?

letty86
13. feb 2014

@leninka75 nič si nedobabrala 😉 len som sa pýtala, ako sa máte a čo nám nič o tebe (vás) nenapíses

dobrú noc

denisenko
14. feb 2014

Pekné valentínske ránko😉

leninka75
14. feb 2014

ráááááááááááánečko!!! .............piatooooooook a PRšííííííí 🙂 😝

@katka1819 ..no fuj ten hokej 😠 ......som počúvala, som rada, že som to nekukala....ten detox..skús si stiahnuť knižku z ulozto.sk..volá sa to najedzte sa do štíhlosti od antónie mačingovej.......v knižke je pokec o tom celom a jedálniček na 28 dní aj s receptami......čo mi vyhovovalo, lebo som nemusela rozmýšľať čo variť.......jedlá sú chutné, rýchlo hotové, môžeš sa najesť do prasknutia.....

leninka75
14. feb 2014

@utka ..robíš malej už aj kašičku na večeru?....v nás v PB je vraj čierny kašeľ 😕

leninka75
14. feb 2014

@denisenko ..a ja že som prvá 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
14. feb 2014

@denisenko ..Denisko sa predvádzal??? 😀 😀 😀 😀 .......komenty na plnú pusinu? 😉 😉 😉 😉 ...... mňa tiež zaujímalo to "opatrné " čítanie 😠 ...tipujem, že čítala pomaly, aby nenarobila chyby.....ale chystám sa na to opýtať na rodičku......máš pravdu u nás je celkovo divné známkovanie 😝 ..to bude asi tým, že máme prísnu učku, ktorá nič neodpustí 😝 ...koľkokrát mám pocit, že by najradšej známkovala aj rodičov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. feb 2014

Dnes boli u nás sladučké raňajky...ka

leninka75
14. feb 2014

@letty86 ..jeeeej nová fotečka 😵 😵 😵 😵 😵 ................keď mi s tými novinkami sme tak biedne ☹ ......ja ti mám z celého týždňa pocit, že len vstávam do práce, varím a idem spať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........teraz sa teším na trošku voľna...ideme v nedeľu všetci na Liptov do takého malého hotelíka 😵 😵 😵 😵 😵 ........tak sa teším, že nebudem musieť chvíľku variť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....ideme tam síce len na tri dni,ale aj to poteší ....muž s Lilkou si berú lyže a pôjdu skúsiť polyžovať do Jasnej a my s Lolkou berieme boby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. feb 2014

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................Petrík je už doma?

jacka
14. feb 2014

ahojte 🙂

katka1819
14. feb 2014

Ahoooooooooj 😵

leninka75
14. feb 2014

@jacka ..ahooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...stručne a jasne 😉

leninka75
14. feb 2014

@katka1819 ....a ďalšia 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre