Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
10. mar 2014
@leninka75 ešte sa len dnes chystám🙂 a ty?
leninka75
10. mar 2014
@denisenko .....ja som len jahody prekopala......k inému nemám prístup 😞 .......svokra nedá :-p ani hrudu 😃 .....ale moja mamina chcela už sadiť cibuľku 🙂 ....aj ty ideš také niečo?
katka1819
10. mar 2014
Ahoooooooooooooooj 🙂
katka1819
10. mar 2014
som našla z minulého roku 🙂 ale chýba nám tam jeden brat |-| tento rok to dáme komplet 😉
katka1819
10. mar 2014
inak akože kde ste ??? 😃 mi pridávame nové inzerátiky na bazárik a fotíme sa 😃 😃 😃 😉
katka1819
10. mar 2014
teraz kukám aký je krpec špinavko 🙂 papkal párečky s kečupom 😃
katka1819
10. mar 2014
tak ništ teda :-p čavce sa 🙂
denisenko
10. mar 2014
@katka1819 vy ste takíííí pekníííí...... 🙂 čo na tom, že šmudlo.... 😉
@leninka75 jahody...musím presadiť nanovo, lebo sme ich vykopali a teraz pojdu do toho vyvýšeneho...dúfam, že dnes, aj ked..... ]-( ]-( ]-( ]-( ...nemáme tam plot, tak Simonko stále zdrhá...čiže dva krát pokopem a bežím za ním...zas dva krát pokopem a už ho hľadám, kde zmizol..... má tam aj piesok a hračky, ale to ho nezaujíma....rýchlo mizí..... :-p :-p :-p :-p :-p

dnes ráno ma vymkol na balkone...no katastrofa....pol hodinu vykrikujem, doma nikto...svoktra v martine, Petrík v robote,Denisko v škole...po polhodine šiel svokor nakrmiť sliepky, tak ma počul...ešteže už nechodí do roboty, inak by som tam ostala doteraz.....

za ten čas stihol vytrhnúť kábel od telky, povyhadzovať veci v kuchyni, takže sa možem hrať na popolušku, rozbil pár pohárov, našťastie sa neporezal.....a vymietol krb... :-p :-p :-p :-p :-p

nechala som všetko tak, a šla si do lekárne kúpiť niečo na nervy...teraz sa kukám na tú spúšť a hádam začnem aj upratovať....pán hlavný NIČITEĽ je už v posteli.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
10. mar 2014
@letty86 už ste doprázdninovali???...ako sa máte?
@jacka si sa stratila???? =-) =-) 🙂
@utka Zuzi, skúšal Viki toho klokanka z minulého roka, čo bol pre druhý ročník? šlo mu to? =-) =-) =-) =-) =-)
denisenko
10. mar 2014
idem....dnes už asi neprídem... nejako mám MMMOOCCC roboty...... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
10. mar 2014
ahojte......
@denisenko či si si bola kúpiť...... 😉 ......to Simonko dosť postíhal 😃 .............man raz tak vonku MAťko výmkol...ja pred bránou a dnu.....a mu to bohovký páčilo 😃 😃 😃 .......ale našťastie ma aj odomkol...... 🙂 ............................bola som u dr . s Peťkom.........prečo nie že...... :-p takže týžden budem mať spoločnosť :-o :-o :-o
len pekne prídi......... 😎 ........
denisenko
10. mar 2014
@jacka a Peťko je chorý???..či???
leninka75
10. mar 2014
@katka1819 podarený je šmudloško 🙂 🙂 🙂 🙂 ......hlavne, že mu chutilo x-) x-) x-) x-)
leninka75
10. mar 2014
@denisenko ... taká robota je dobrá na nervičky :-p :-p :-p :-p :-p ...............aby si si potom zapamätala čo kde sadíš 😉 😉 😉 😉 😉 keď ti simonko stále zdrhá ....................bože na tom balkóne však by som sa pototo :-p ......zákon schválnosti, že všetci preč a svokor si dával na čas..našťastie to dobre dopadlo......
...inak na nervy je najlepší fertet 😉......................... že?@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
leninka75
10. mar 2014
@jacka ............čože choroba? 😞 ..... že som taká smelá auto už máte v poriadku? |-|
utka
10. mar 2014
Ahojte.
@denisenko ešte sme neskúšali, ale dík za tip...
jacka
10. mar 2014
@leninka75 veru choroba.......ale dá sa.........nič strašné..... 😃 😃 asi som si zvýkla 😃 😃 😃 😉 ................................na auto....nepýtaj sa....... ]-( ]-( ]-( ale na dvore už nie je 😃 😃 :-p ................ujo prišiel ...opravil...........a .....volačo on pokazil.....chudáčisko 😃 😃 😃
som nechala majlant v lidli.....šlak traf tak po ceste mať tento obchod 😃 😃
leninka75
10. mar 2014
@jacka ...a čo máte?....čo je teda Peťkovi? =-)
leninka75
10. mar 2014
@jacka ..super opravár!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............mal by vám on zaplatiť a nie vy jemu za opravu :-N :-N :-N :-N .................jej daj tipa, čo je v lídli??? x-) x-) x-) x-) x-) ..............ani som nevidela letáky, že čo majú teraz v ponuke......
leninka75
10. mar 2014
@jacka ..a toto som chcela...asi bol nejaký autový vírus 😃 😃 😃 😃 .....my sme tiež museli opravovať :-p :-p :-p :-p ...nejaké kontrolné čidlo odišlo...muž skoro kolaboval 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
10. mar 2014
@leninka75 len zápal horných dých. ciest......... 😉 dala trifed........ako vždý a dovi dopo.,........vraj čakať kedý sa mu pustia soplíký =-) =-) =-) dala pamýcon a už sa púšťaju =-) =-)
v lidli......prilbu Makťovi....vineu mali vo fajn cene......aj kubíka.....potrebujem flašký 😃 😃 😃 .....a do záhradý pre deti 😃 😃
dúfam že to muž prežil 😃 😃 😃 😃 😃 ..................a už ho máte opravené?
katka1819
10. mar 2014
boli sme na zápise do škôlky s Matúškom :-N ja nechceeeeeeeeem :-p kde je to bábätečko moje...jak to letíííí coby dub budeme mať opäť škôlkarika doma =-) :-N 😃
katka1819
10. mar 2014
pa zajtra ...snáď pokecáme :-N :-N :-N 😉 😃
katka1819
10. mar 2014
@jacka ahooooooooooooooj ,ale už musíííím zajtra o 9 aj s kafíčkom tu ? 😃
jacka
10. mar 2014
@katka1819 jasan 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ak mi to okolnosti dovolia.... 😃 😃 😃
jacka
10. mar 2014
@katka1819 už?.......božinku.......neskutočné :-x :-x :-x