Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2014

@katka1819 inak..ja mávam takéto väčšie problémy od porodu s Deniskom...nechali ma vytrápiť sa s uzučkou panvou, nejaké svaly sa vnútri potrhali a tak....kvoli tomu máme aj Simonka až tak neskor, ja som kvoli bolestiam nechcela......

denisenko
7. apr 2014

..idem ja...tŕpnu mi stehná ked tu sedím...... 😀 😀 😀 😀

katka1819
7. apr 2014

ale len na sekundičkúúúúúúú u lekára : Matúško v celku ok ,hrdielko nemá zapálené tak teda že viróóóóóza 😝 solmucol,nurofen,probiotiká,tekutiny ...................................a nemôžem tu byť lebo tí zlodušiaci stále len vykríkajú po sebe sa bijú tu a čo by tak najhoršie spravili 😠 😠 😠

katka1819
7. apr 2014

@denisenko no hotovo .... to musel byť pôrod ☹ chúďatko si si vytrpela 😒 a to ja bedákam aký som mala pri Matúšovi strašný pôrod keď mal 4120 gramov 😅 opäť si numero 1 😔 🙂

katka1819
7. apr 2014

oooooooooooooozaj aké mali Vaše deťúrence váhy pri narodení ???????? tak ma to teraz napadlo 😀 😉 u nás : Peťko 53 cm a 3710 gramov a Matúško 53 cm a 4120 gramov 🙂

utka
7. apr 2014

Ahojte...
Idú do Nového Smokovca, tam kde boli minulý rok. Neviem, či sa stihne dať dokopy...Včera mal ešte aj v noci 38,8 ale od vtedy zatiaľ nič...klop-klop. Boli večer na pohotovosti, vraj to vyzerá na virózu...Tak uvidíme, čo povie naša dr., lebo potrebuje od nej potvrdenie, že je OK.

jacka
7. apr 2014

@denisenko aká si dobrá žienka 😵 😵 😵 😵 .........................................šetriť?........to sa proste nedá...... ☹ .....tak radšej si daj drogu načo trpieť 😀 😀 ..............dobre že máš doma troch chlapov..... 😀 😀 😀 😀 🙂 ..................sa len trošku škrabnu a zalep mi to 😀 😀 😀 😀 😀 to je dg od narodenia 😀 😀 😀 🙂 😉 .........................................tak ste si knižnicu užili.......tý si bola s Deniskom?.....................................božinku len rodičko nespomínaj 🤐 😨 😉

jacka
7. apr 2014

@katka1819 tak ste celkom fajn u dr pochodili.... 🙂 🙂

Maťko 3870g a 55cm...................Peťko 4000g a 57cm...........

jacka
7. apr 2014

@denisenko však ešte dobehni......skontrolovať čo dobrý film sťahuješ 🙂 😉

denisenko
7. apr 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 sa prejdem a zas si možem na chvílku sadnúť.... 😀 čo, čo...bola si na rodičku, ked taký smajlovia??? 😕 😕 😕
@utka naši nechodia nikam...ani minulý rok neboli... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 len v Bojniciach a to bolo všetko.... 😖

denisenko
7. apr 2014

@jacka teééééda...tie miery....ja odpadnem..... 😕 😕 😕

denisenko
7. apr 2014

@katka1819 moji boli drobčekovia.... 😉 Denisko 51cm a 3120g, Simonko 51cm a 3370g... 😀 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 len si oddýchni 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................nie nie na rodičku nie....stopla som si jeden den učku aj som to olutovala 😀 😀 😀 😠 😝

denisenko
7. apr 2014

@katka1819 vidíš...viroza.,...aj Simčo minulý týžden...a aj @utka Viki ju má....čert aby bral všetky bacily...už mi lezú na nervy..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. apr 2014

@denisenko prečo??? 😕 😕 ...........................sa mali kam spratať 😀 😉 😉 ....................................

jacka
7. apr 2014

@denisenko vidíš aj pekne je aj furt je niekto u chorí ☹ ☹

denisenko
7. apr 2014

@jacka a čo Ti povedala?...ved dáááj.... 😉 😉 😉 ja som zvedavá, čo povie, lebo Denisko mal minule 3z diktátu...odvtedy si to síce už opravil..kontrolná práca na 1, diktát v piatok za 1.... 😉 ale to som mu rovno povedala, že ked bude horšia ako 1 nech si ma neželá...lebo vedel to týžden a nepovedal, že musí viac cvičiť..potvorka..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..hlavne, že vyhrážky zabrali...... 😀 😀 😀 😀 ..lebo on vždy...aby bool prvý a neodkontroluje si to.... 😠 😠 😠 😠

jacka
7. apr 2014

@leninka75 🙂 😉 😵 . 😎 ..kdeže si aspon jedným očkom kuk 🙂 😉

denisenko
7. apr 2014

😀 😀 😀 😀 hlavne že sedím na KONI....a miesto rezancov do polievočky som uvarila kolienka....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2014

@denisenko ani se neptej devenko 😀 😉 ☹

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomooooc.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............mne skoro kura zhorelo........... 😠 😝

jacka
7. apr 2014

takže kura sušené..auto neumýté.......periný v okne.,.....hádam ich nik neukradne 😀 😀 .....padám pre deti
už to nie som 🙂

utka
7. apr 2014

@denisenko Viki sa velmi tesil a hlavne Tatry by mu urobili dobre na tie jeho dycháče...no uvidíme.Zatial mal naposledy tabl. proti teplote večer o jedenastej a od vtedy nic.Len ten kašel ☹.
@katka1819 Viki 3650g a 52cm, Lucka 3050g a 49cm
Pozerala som v knihe,tak Viki mal v jej veku už 10400g a 76cm, ona ma 7500g a 70cm.Bude to Adi také drobatko...

katka1819
7. apr 2014

@jacka ty brďo to akých dlháňov si porodila 😀 😀 😀 aj váhy slušné tiež to musela byť makačka 😅 😉 🙂

katka1819
7. apr 2014

@denisenko jooj drobčekovia ako drobčekovia 😀 😀 😀 na tvoju postavičku riadny chlopi boli 😉 .......................ani mi nevrav ja NEZNÁŠAM všetky virózy a choroby 🙄

@utka aj u nás sa líšia chalani aj výškou aj váhou 🙂 Matúško 2,5 ročka má teraz toľko ako mal Peťko vo veku 4 rokov a váhovo asi aj 5 rokov 😅 😀 váži 18 kg a meria 105 cm 😵

jacka
7. apr 2014

@katka1819 makačka?...teraz je to s nimi makačka 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 .......................pravdu máš pri ..@denisenko to mala tiež čo robiť...chudatko ☹ 😉

musím bežať........deti čakajú zas robia čo nemaju 😠 😠 😠

jacka
7. apr 2014

🙂 😉 😵 😀 🙂 😵 😀 😉

denisenko
7. apr 2014

...no...rodičko...katastrofa...ale prežila som..... 😠 😠 😠 ...sa divím, že to moje decko prospieva..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. apr 2014

Dobré ránko😉

katka1819
8. apr 2014

Ráááááááááááánečko 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2014

ahojte............. 😎 😎 🙂 😉

@denisenko čo sa stalo na rodičku?.......... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre