Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. apr 2014

@denisenko ...hej máš pravdu, mohla .....................ja sa mojim monsterkám vyhrážam, že takú ti struhnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀......................a odpoveď je širokáááááááááááááááánsky úškrn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. apr 2014

.............pekný víkend prajem 🙂

jacka
25. apr 2014

@leninka75 nie nie neukamenujem ťa.......teraz 😀 😀 😀 🙂 😉 ............................aj mý sme dostávala pravítkom...nikdý nezabudnem...... 😝 ...............ale tu skor už ide o to ...že Maťko to má výsraté až do 4. ročníka.......................sa jej bude dobre na nom sedieť...............muž sa bol pýtať v inej škole...tak ho tam vezmu...treba podať žiadosť..................ked netreba aký akčný........
@denisenko šiel si do stánku vziať letáčik ku dnu Zeme........tiež si može výberať slovník nato že je učitelka.......

@katka1819 pekne ☹ ☹ ...............brrr len si na to spomnemiem a mám všade zimomriavký.........a teraz je fajn že čertuje 😉 .................tak to ja bý som odpadla hned ako bý to mal zaviazané.......... 😔

katka1819
25. apr 2014

už som túúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 že idem a prídem 😅 som si myslela iba že prídem 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka mne krv a veci s tým súvisiace nerobia nič 😅 som mala byť zdravotná sestrička alebo Mudr . 😀 trochu som si aj pokričala ale to bol prvotný šok potom nastúpila chladná hlava ... vedela som čo mám presne robiť ... aj ruku som mu držala vyššie srdiečka aby mu tam tak tá krv a bolesť nepulzovala aj tlakový obväz a rýchly presun na pohotovosť ... 😅 😉

katka1819
25. apr 2014

@denisenko joooj neodviezli 😀 hneď by si vedela čo robiť v takej situácii 😉

katka1819
25. apr 2014

Peknýýýý víkendííík 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2014

ahojte................................
pekný upršaný víkend........

katka1819
28. apr 2014

Rááááááááááááánečko 😀 😀 😀

leninka75
28. apr 2014

@katka1819 ......to čo kradoška 😠...a ja teraz ako pozravím?? ☹ 😒

.............................čafte!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. apr 2014

@jacka ..tak už ste sa definitívne rozhodli Maťka preložiť do inej školy??? 😕 .......................Maťko čo na to hovorí?...............
................si predstav, že cez víkend som spoznala rodáčku z BB, tiež je to Janka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .....len momentálne žije na Kysuciach 🙂 .............najskôr som myslela, či si to nie ty v prestrojení, ale tie Kysuce rozhodli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............

leninka75
28. apr 2014

..............ako ste dievčatá víkendovali?......sobota bola dosť na figu 😝 , ale nedeľa celkom príjemné počo 😎

katka1819
28. apr 2014

@leninka75 sobota veru o nervy to počasie 😝 aaaaaale mali sme o zábavku postarané v piatok sme ešte stihli okrem úrazovky aj vyzdvihnúť nábytok do spálne táááák sme montovali a už konečne po 8 rokoch čo sme spolu máme komplet zariadené 😅 😉 😀 ešte to bude treba doladiť s tým sa vyhrám trošken keď bude čas 😵 ..................................idem s malým k lekárovi s tým porezaným prstíkom ,som zvedavá čo mu stým budú robiť ,žeby už vybrali stehy to je ešte skoro nie .....musela som mu to sama preväzovať už 5 krát raz si to zababral od hliny vonku,raz polial mliekom ,raz ocikal jak držal pipajza 😅 ,raz úplne poolieval vodou jak si išiel zúbky umývať 🙂 nakúpila som si obväzy a sterilné štvorčeky pre istotu a bol to veru najsamlepší nápad a tááááák sa my tu máme 😀 inak je krpec opäť soplavýýý a ukašlanýýýý 😔 já neviem čo už mám s ním robiť a stými spoliskami hnusnými ,teplo ho obliekam ,vitamíny papá aj na vonku je veľa ,čo bude potom keď nastúpi do škôlky 😕 a ja pôjdem do práce 😝

katka1819
28. apr 2014

@leninka75 a nedeľáááááááá skoro celý deň vonku 😀 😀 😀

katka1819
28. apr 2014

@leninka75 a teraz u nás pršííííííííííííííííí toľko aktuálne z Bytče 😀 😀 😀 😝

letty86
28. apr 2014

ahojte 😵

leninka75
28. apr 2014

@katka1819 ..pánečku, u vás je riadne veselo................možno si Matúško odbije choroby teraz a v škôlke bude pokoj 😉 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

leninka75
28. apr 2014

@letty86 ......ahoooj!.....juj Marcelko aké bábatinko na fotečke 😵 .....to už ani napamätám, že boli taký drobci ☹ .............ako bolo u svokruše?? 🙂

leninka75
28. apr 2014

.............bežím do dažďa 😝 😝 😝 😝 😝 .............pa

denisenko
29. apr 2014

Dobré ránko 😉

leninka75
29. apr 2014

ránečko!!! 🙂

@denisenko ..a ty čo len tak skromnúčko?? 😉 ..ako sa máte??

jacka
29. apr 2014

ahojte....

katka1819
29. apr 2014

Ahooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

leninka75
29. apr 2014

@jacka
@katka1819 ..........................bambuľky a s vami je čo dnes so všetkými???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...................ste nejaké bez slov 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
29. apr 2014

@leninka75 to bude tým počasím nejak ma nič nenapadá 😒 😉

katka1819
29. apr 2014

@leninka75 ale joooooj čoby bez slov 😀 len ráno nejako nie je čas na vykecávanie 😉 kým som tu chvíľočku kukla si stihol zabaliť lego a pištol do tašky 😅 😀

katka1819
29. apr 2014

sa naše detúúúrence fotili cez vikend cez Web kameru či čo to je 😅 😀

katka1819
29. apr 2014

kuk moooja nová spálňa z Drevony a kúsok sľúbenej detskej 😉 😀

katka1819
29. apr 2014

a ešte 😀 aha prstíčok a zúúúúbky 🙂 Peťko neotravujte ma si skladám 🙂 aj úsmev dal 😀 Matúško ako demolišen men alebo ide to aj s jedným prstom poobväzovaným a ešte kúsok detskej z druhej strany 😉

katka1819
29. apr 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no na dnes a minimálne ďalší mesiac fotiek dosť odo mňa 😝 😉

katka1819
29. apr 2014

a teraz Vy šup sem s fotkami 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre