Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko má sa od koho učiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................že si moj človek 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka ....my ŽENY musíme predsa držať spolu, no nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len som zvedavá, kedy začne protestovať, a ukradne mi štuple........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

....no fajn...kávička vypitá....polovička bonboniéry "zožratá"....načase aj ísť niečo robiť, ked mladý pánko spí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...zatiaľ sa lúúúúčim...a ešte možno prídem.....vytiahla som si notebook v kuchyni, tak ešte mrknem jedným očkom...... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
6. máj 2014

@denisenko ako ináč........ 😀 😀 😀 ............začínaš sa mi páčiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................ked zistí aké sú dobré tak ti ich ukradne.........preto si ja kupim dvojo......... 😀 😀 😀 😀 😀 čo sa potom bude diať netuším 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2014

@jacka ...ja som sa poistila...mám ešte jedny....v tajnej zásobe..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

@denisenko tak bežkaj....práca šlachtí........ja tiež pojdem pomaličký pre čertíkov..........nech ma má kto výtačať..... 😀 😀 😀 😀 😀 možu si konkturovať 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

jacka
6. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som mýsela že to tak nenecháš.....len na jedných 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2014

pekne sa tu druhý den škerím....a dnes ma zastavili policati.......som nezastavila na stopke........ešte si ma aj natočili........tak som aspon im zastavila........že dobrý den....ako pre koho som si pomýselala.........teda výcepovali ma riadné......ešte aj papier od folii na skle pýtali........lekárničku a trojuholník......hnusobý........tak že mi vezmu vodičák....... 😕 😕 😕 😕 ja to nemožete....on verte mi možeme.......ja im mám na ho...no den......a on čo sa stalo.........juj rýchlo výmýšlať........tak som to hodila na chudinku moju maminu že má rakovinu 🤐 .....a on kde robím.....a ja som doma mám deti zťp......a som im výpustila krokodílie slzý..................potlapkal ma po pleci.......tak sa držte.........a šli.........................volám mužovi...príde ti asi pokuta........ 😀 😀 😀 😀 😀 ......že prečo....nezastal si na stopke 😀 😀 😀 😀 😀 ................

denisenko
6. máj 2014

@jacka ...no...dlho som čítala....a neviem či som mala dať páči sa mi, alebo nie...lebo tá prvá polovica sa mi nepáčila...ale ten koniec je dobrý..... 😀 a to normálne si dostala pokutu???..prezrad.... 🤐 🤐 🤐 😉 😉 😉 😉

jacka
6. máj 2014

@denisenko asi tak nejak som sa cítila....ale doma to fernetík výbavil 😀 😀 😀 .........................ti poviem také stresý zase........viem moja chýba........na tú stopku už zastanem do smrti..... 😝 ...aj na iné kebý niečo 😀 😉 ...................nie nedostala som...teda aspon o tom neviem.....rovno mi chcel zobrať vodičák.........ale ten druhý písal a písal.....tak neviem či niečo príde...no dúfam že nič.... 😅

denisenko
7. máj 2014

Dobré ránko 😉

jacka
7. máj 2014

ahojte.......... 🙂 😉

katka1819
7. máj 2014

Ráááááááááááánečko 😀 😀 😀

katka1819
7. máj 2014

@jacka tak policajti 😝 iný príbeh z toho a koniec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

katka1819
7. máj 2014

pekný dník kočeny 😉 😉 😉 dnes idem k veštkyni 😅 🙂 jedna známa ma nahovorila som zvedavko čo sa dozviem 😅 ............................Vy ste už boli takto ?

denisenko
7. máj 2014

@katka1819 ...fúúúúha...k veštkyni?...tak to som zvedavá, čo ti povie....potom daj echo.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka čo Ti povedala polovička???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@katka1819 jasný schýzofrenik...... 😀 😀 😀 😀 ........ale nebolo mi všetko jedno to mi ver..... 😔 ................prečo k veštici?............úprimne ja takým veciam neverím.... 😉................daj vedieť čo si výbavila 😉 🙂

@denisenko polovička........že prečo som nezastala..... 😕 😕 .........čo ja viem... 😀 😀 😀 ...ale velmi nekecal nemohol pre troma rokmi ulicu dalej dostal on za nezastavenie stopký.......20e............takže som na tom lepšie 😀 😀 😀 😀 ................som googlila tak vraj od 60 e............

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...no pekne..... 😖 😖 😖 😖 😖 ...ale asponže musel byť ticho..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj dostal minulý rok za rýchlosť....pôvodne 400.....ale ukecal na 100....a odvtedy chodí ako treba..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko to riadne stiahol...........asi ani blok nedostal že?....................musel musel.... 😀 😀 😀 sme si kvit.... 😀
dáme kávičku?

denisenko
7. máj 2014

@jacka dajme... 😉

denisenko
7. máj 2014

...ja pollitrovú nesku bez mlieka a cukru.....horúúúúcu a čiernu..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. máj 2014

@denisenko tvoje prianie je mi rozkazom 😵 😵 😵 🙂 ......................

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...mne ešte ostala polovička bonboniery zo včera...dáme tiež???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko včera si si porobila záhradku?

jacka
7. máj 2014

@denisenko ano ano......... 😵 😵 bombonieru možem 😀 😀 😀 🙂 😉

denisenko
7. máj 2014
denisenko
7. máj 2014

@jacka .... tak sa ponúkni..... 😉 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka ..záhradka...sused pálil tak vydymil celú oblasť...tak som sa otočila a šla domov... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. máj 2014

@denisenko dikes........... 😀 😀 nevadí ti že mi robíš chute?...... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre