Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2014

🙂 😉 😵 😎😀

katka1819
29. máj 2014

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 som nešťastná ☹ maminke dnes zistili prechodený infarkt a s tým súvisiace komplikácie 😢

katka1819
29. máj 2014

a Matulo je chorýýýýýý ,teplota a vracia 😖 ja neštastný zemepán ...dám sebe sedatif 😔 pa zajtra

leninka75
30. máj 2014

Ránečko !!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .................pomóc zimááááááááááááá 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@denisneko............to je fajn, že sa simčovi nehorší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................

@katka1819 .........fuha nejako sa to aj na teba zosypalo ☹ ....a mamina bola na nejaké vyšetrenie a tam jej to zistili??.............
............Maťko má asi nejakú virózu 😨

leninka75
30. máj 2014

@jacka.............len pomíňaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................však sú na to 😉

katka1819
30. máj 2014

Ahoooooj 😅 😉 🙂 už mi je trošken lepšie ....

@leninka75 áno mamina má cukrovku tak tam brali jej ešte minulý týždeň krv ..a včera bola na kontrole ..hned jej tam robili ekg ,znova krv zobrali a potvrdilo sa to 😔 ,mama sa nám aj priznala že ju pobolieva pri srdci ,ale to ona už dlhšie má takto aj s tým bola na Echo a tak rôzne a vtedy ešte ako tak ok ,ale mala nedávno veľmi silné bolesti a tlaky a nič nám nepovedala... 😒 moja mamina je taká sama bojuje s bolesťou nikomu nič nepovie ... tak má lieky a kľudový režim ,len aby ho dodržiavala,lebo to je u nej veľmi ťažké neobsedí ,stále musí niečo robiť ... ............................................Matulo stále teplota ale len do 38 nie viac , ideme o chvíľu k lekárovi nech ho pozrie ,pa

katka1819
30. máj 2014

a máme antibiotiká 🙄 - hrdielko 😖

jacka
30. máj 2014

ahojte,,,,,,,,

@katka1819 nás trápia tie maminký naše ☹ ☹ ach jáj........aj moja včera behala po býsetreniach a zas jej niečo našli.........a na bud. týžden zas na Ct....či sa niečo netvorí kedže výsledký z krvý zlé 😔 😔 😔 ............................a čo je Maťulovi?

jacka
30. máj 2014

@leninka75 figu som pomínala..........vonku lialo tak sa mi nechcelo nikde behať..........tak som dnes za kráásnu 😀 😀 😀 😀 .........tam som čosi nechala....a potom do cukrárni............som chlapcom slubila včera kedže prekopali pol záhradý 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ............som nestíhala z nich.... 🙂 🙂 🙂

jacka
30. máj 2014

@denisenko ???????????? 😕 😕 😕

jacka
30. máj 2014

tak a som si zakúrila.......nech s vraví kto chce čo chce.....19 st v obývke a 16 v spálni..... 😠 😠 😠 😠

jacka
30. máj 2014

a robím bazu zase..........ešte bý som chcela prhlavu......len v meste nejedem zohnať kýselinu...................berú ich asi na kilá alebo čo 😝 😠 😠 😠

jacka
30. máj 2014

som si pokecala možem ísť.... 😀 😀

letty86
30. máj 2014

ahojte 😉
spomínala som manzelovi ten výletík chystaný a moj milovaný skonštatoval, že si tam teda dobre oddychneme a babsky pokecáme.....on si totiz myslel, že to ideme len my baby......bol prekvapený, že na čo deti a muzi 😀 , ved nech si oddychnem a vraj sa o deti nemá problém postarať? ze či to aj vasi chlapi taky tak 🙂 😵 tak vravim, to uz neviemmmm.........my mame malý problém 😝 muž robí na smeny, aj sobotu a nedelu- nepretrzitá prevádzka....takze my máme aj cez rok " problem", aby bol cez celý vikend doma....takze v case dovoleniek je problem vymenit.....lebo je to vela smien 😝 ....teraz v juni ideme na svadbu a o týzden ma muz stretko zo skoly a už tam bol problem, kto bude robit, kedze potrebuje volno na sobotu nedelu 😝
.....a sama s detmi zienky nepridem, to az taký dobrodruh nie som 😝
@denisenko krásne su babulky 😵 😵 az slzu v oku som mala, fakt 😕 také drobulinke 😵 😵
@katka1819 mamke a matuskovi skoré uzdravenie
@jacka
@leninka75 kde ste, dievčence 😕

letty86
30. máj 2014

@jacka si mi zdrhla, kym som napísala román 😀
drzim mamke palce, nech je všetko o.k.......ja uz na tie choroby nemam slov 😔

jacka
30. máj 2014

@letty86 😀 😀 😀 .............................................ale pekne si napísala.. 😵 😵 😵 ..........................tu som....tu........zatial....dovarím a výhodím deti pojdeme trochu von nech nás prefúka a zima výštípe 😀 😀 😉

jacka
30. máj 2014

@letty86 dakujem 🙂 🙂

letty86
30. máj 2014

@jacka ja idem do obchodu....ešte dobre, že mám kg navyse 😝 , prisampačku by ma ináč oddulo až do Zvolena 😅

jacka
30. máj 2014

@letty86 netáraj......... 🙂 😉 😀 😀 😀 ............................ale ja bý som bola len rada....... 😵 🙂

katka1819
30. máj 2014

@jacka aj ja kúrim 😉 .......... joj presne ako píše Maťka ,všetky choroby sveta by som 😠 ................Matulko má chytené hrdielko ,brali mu aj krvičku z prstíka ,či nejaký zápal a bol tak hneď dal aj atb 😝 toto počasie hnusné 🙄 fuj .... týždeň 30 stupňov ,potom týždeň 15 akože čoooooooooo 😝 😝 😝 tri vyplazené si to zaslúži

@letty86 Dík moja ... ............aaaa k tomu výletíku jakože si neni dobrodruh ...no že všetko je raz poprvé 😉 výlet s deťmi vlááááčikom 😀 juchúúúú 😉 a možno by manželík dostal voľno ...keby vedel dopredu kedy .... my veru tak že muži sa starajú o deti a my klábosíme 😀 😀 😀 hahahahaha keby to tak bolo 😅 🙂

katka1819
30. máj 2014

@denisenko ako na MMR výsledky kedy ?

letty86
30. máj 2014

@jacka ja len pravdu 😉 🙂 ...dobrý smer som vybrala, že 😵 ešte by som mohla vychodne, ale nechcem skončit v Rusku 😅
idem ja, tak sa mi tam nechce 😝

katka1819
31. máj 2014

Ahoooooooooj a pekný víkend 😉 🙂 😎 😀

letty86
31. máj 2014

ahojte 😵
pekný víkend, u nás ufúkaný a odteraz aj upršaný

denisenko
1. jún 2014

ahojte.... 😉 ja len jedným okom...pri upišťanom Simonkovi je zázrak, že sa dostanem na WC 😀 😀 😀 ale inak....

@katka1819 jooj, to s tou Tvojou maminkou mi je ľúto, želám jej skoré uzdravenie....

MMR.výsledky budú o 2 týždne...ale dnes ráno m tak seklo, že ešte neviem, či večer neskončím na pohotovosti..... 😝 😝 😝 😝 😝 zajtra musím so Simonkom na kontrolu,m na rehabilitácie,k na kožné a neviem kde ešte..... 😖 😖 😖 😖 hlavne, že sa mu polepšilo...včeera sme znížili dávku, dnes nedostal...tak ...klp,klop,klop...idem sa modliť 😖 😖 😖

všetkým detičkám krásny MDD prajem...cmúúúúk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
1. jún 2014

ešte jednu foto musím....taká pyšná dvojteta som...... 😀 😀 😀 😀 😀 .

utka
1. jún 2014

Ahojte...
@denisenko jééééj, nádherné bábätká...neviem, či si tu písala mená a miery???

katka1819
1. jún 2014

@denisenko Ďakujem za želanie skorého uzdravenia ..nič iné si neprajem .........................Bambuľky sú krásne 😉 ...............Radšej veru choď na pohotovosť ak je to moc ako budeš fungovať pri tých čertíkoch tvojich ..........................Náš Matulo stále horúčky ,už aj sople ale také čo sa nedajú povysávať 😅 ma vytáčajú...a tie studené ruky 😕

katka1819
1. jún 2014

tiež všetkým deťom našim aj nie našim 😉 krásny MDD prajem 🙂

katka1819
1. jún 2014

@denisenko pomóóóóóóc teraz som zistila že je krpáň tiež celý vyhádzaný ...samé malinké fliačky 🙄 zajtra bežím k lekárovi opäť .............aké Ste to Vy mali antibiotiká ? my máme Zinat každých 12 hodín ... asi mu nerobí dobre či ... to je zlý sen toto 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre