Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2014

ahojte....... 🙂
tak asi nejdeme nikam.......muž niečo má na sobotu......ako fajn...... 😀 😀 😀takže hurá piatok 😀 😀 😀 😀
a MAťko mi vravel že sa učia do utorka........od stredy už nie.... 😝

katka1819
20. jún 2014

Ahooooooooooooj 🙂

katka1819
20. jún 2014

@jacka náš sa učí už len dnes 😝 od pondelka majú nosiť len peračník a čítanku nič viac 😅 😀 tak je vytešený ...............

katka1819
20. jún 2014

a idem s nimi k lekárovi OPäŤ 🙄 už ma to nebavííííííí akýsi sú zahlienený a teraz obaja naraz .... všetko sa na nich nalepí .... ani tie vitamíny na imunitu nepomáhajú 😔 dúfam že raz z toho vyrastú ,raz isto 😵 papa neskôr

leninka75
20. jún 2014

ahojte!!!

leninka75
20. jún 2014

@denisenko.........chudáčik kocúr 😀 😀 😀 😀 😀 ......už si nevrzne 😝 ...............teraz sa nedoplatíš žrádla 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2014

@jacka ..som počula ten buchot, keď si zistila, že nikam nejdete 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2014

@katka1819 ..držte sa!!

jacka
20. jún 2014

@katka1819 tak aká nespravodlivosť na tomto svete 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ...................radšej bežaj ide víkend.....som zvedavý čo ti povie........ja mojim nič nedávam.......každy večer nachytám ovocie......aspon jablčko schrúmu......a niečo zoo záhrady...................to vieš toto počasie..........nemožné 😠 😠 😠

jacka
20. jún 2014

@leninka75 však ma to čaká bud. týžden ked bude teplo ........a tam teplo je neznesitelné..... 😝 ....tak to posuniem na ten další...asi.... 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2014

ahojte... 😉
hned ráno som bola za učkou....kvoli tej vlastivede, že mi Denisko vravel, že dovrzal písomku, tak či si to ešte stihne opraviť...som ju dostala hned ráno do švungu, nemohla to nikde nájsť..... 😀 😀 😀 😀 ale nakoniec som videla, že polovica triedy dostala 2...ale Denko má 1...jupíííí....tiež mi odpadol kamen zo srdca....počuli ste????? 😀 😀 naši sa učia ešte v pondelok, v stredu odovzdávajú knižky, tak mu ich musím v pondelok po vyučku vziať domov a polepiť, lebo čistý šalát...... 😠 😠 😠 😠

denisenko
20. jún 2014

@jacka ...si sa určite nahnevala..... 😀 😀 😀 😀 ...ozaj...práve dnes som zistila, že aj Davidko je celiatik..takže ho to neminulo...a obávam sa, že aj babizne budú....jedna má problémy s papaním už teraz..... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
20. jún 2014

@leninka75 Ty dokedy zarezávaš?...už som sa pýtala, ale...nejako som sa asi nedozvedela..... 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2014

@katka1819 presne viem, o čom hovoríš..... 😝 😝 😝 😝 😝 idú prázdniny a my tiež určite zas skončíme tam....bléééééé 😝 😝 😝 😝

jacka
20. jún 2014

@denisenko nemusia........možu ostať prenášačky........ 🙂 ...treba veriť........ 🙂 ........ked to zistili MAťkovi tak mu dr. povedala že si aspon nebudu závidieť 😝 ...........ale aspon vedia na čom sú.....................mne volala z uradu tetuša.........vraj prehodnitenie zdrav. stavu či sa mu to lepší.........tak teraz mám bobky aby nám ten príspevok nevzali....aby sme nešli na biopsiu.....a zatažiť lepkom......to ho rovno možu zabiť 😔 😔 😔 😔

jacka
20. jún 2014

@denisenko super super 😵 😵 😵 Denisko je šikulka.........parádička.....šikovného chlapca máš....ale to vieš 😵 😵 😵 😵

jacka
20. jún 2014

@denisenko
@leninka75 je partizán 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj vy idete niekam na dovolenku?................len sa pýtam či ma v tom necháš samu....bo mi sk to istí 😀 😀

jacka
20. jún 2014

@denisenko to ešte babizne nemožu vedieť...pokial sa nezavedie lepok..klud

denisenko
20. jún 2014

@jacka ...dov olenka???...vo hviezdach...ťažko...Petrík svetrík pracuje...a bez neho.....sa možem rovno obesiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..to prehodnocujú každý rok? 😕

denisenko
20. jún 2014

@jacka xi,xi,xi...veru @leninka75 čistý partizán.... 😀 😀 😀 asi aby smeč jej nezávideli 😉 😉 😉

jacka
20. jún 2014

@denisenko nie posudkový lekár vtedy stanovil dátum na koniec juna...........tohoto roku...MAťko má až v roku 2022........
to sa možeš........tak radšej ostane domka 😀 😀 😀 ale aspon na Sk niekam....či čo?

jacka
20. jún 2014

@denisenko nie nie nie...nezávideli......čo si...také veci 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2014

@leninka75 aha ju.....ajoj 😵 😵 😵 😀 😀

leninka75
20. jún 2014

....čo aký partizán????????..............však musím aj pracovať .....ma neštvite 😠

@jacka
@denisenko ...............ja nemám origoš prázdniny............kedy si vezmen dovču vtedy budem doma..........prvú dovču mám naplánovanú od 9.7. do 1.8. a potom ešte neviem lebo musím vykazovať hodiny na jednom projekte, tak aby mi to sedelo...................

leninka75
20. jún 2014

@jacka ...........to fakt robia s vami takéto ceremónie kôli chorobe, ktorá je nevyliečiteľná??? 😠 😠 😠 😠 😠 ........to im ešte nedošlo, že to je na furt 😒 ....................neskutočnééééééééééééé 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
20. jún 2014

@denisenko .............ja dúfam, že s knižkami nebudeme mať extra robotu...som to kázala Lilke dnes skontrolovať, ale ako ju poznám tak jedným uchom dnu druhým von...a poobede sa zasa zbytočne rozčúlim 😠 😠 😖 😖 😖 😖

jacka
20. jún 2014

@leninka75 to budeš mať parádne dlho..... 😵 😵 😵 😵 .....................štvať teba...???...no čosi:?

jacka
20. jún 2014

@leninka75 robia.......len dúfam že dostaneme normálneho posudkového dr.........ktorý vie čo to aj je........za chorobu..........a to že mu je teraz dobre je len kvoli diete ☹

jacka
20. jún 2014

@leninka75 hlavne sa nerozčuluj.....budeš mať vrásky.... 😵 😵

leninka75
20. jún 2014

@jacka .........vieš, že som si už zasa zvykla chodiť do práce...takže keď budem tak dlho doma...no neviem neviem ako to prežijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..hlavne s tými dvoma monsterkami 😅 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre