Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. jún 2014

..a v nedeľu sme boli na Strečne...nohy ma bolia ešte teraz..... 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko vykrikoval celú hodinu, čo trvala prehliadka, takže nikto sa nič nedozvedel, lebo prekričal tetu sprievodkynu..... 😀 😀

leninka75
25. jún 2014

rááááááááááááánečko!!! 😉

@jacka............no s vareím ti už asi neporadím.........ale robila som cesnakovú polievku a žemľovku 😉 ..............ty si čo nakoniec uvarila?

@katka1819.........tuším, že fakt nakoniec skončíme v žiline na námestí 😀 😀 😀 😀 ................ja som za táliu...a ten termín 22-24.8. by nám sedel 🙂

@denisenko..............ako jednoducho vyzerá tá diagnóza v ľudskej reči 😨 .................a kedy ideš k neurológovi?........zo Strečna ťa bolia nožky?? 😨 ............ale to nie je až také strašné tak vybehnúť.............

jacka
25. jún 2014

ahojte...

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ale super si nám to preložila do ludskej reči................tak neurologovi držím silno palce 😀 😀 😀 😉

jacka
25. jún 2014

@leninka75 šišky a koprovu polievku a pre nás s mužom držkovu....... 🙂 ....Maťko sa v škole ešte učí....ja toto nechápem 😝

jacka
25. jún 2014

už v živote nerobím nič z višní......dve hodky som do odpeckovávala.......dve hodiny žmýkala......deti zas...té....celé.......ešteže to šlo dole.........a ešte ani sirup nemám sa mi už nerozpustil cukor......tak na "dobre" som to miešala......... 😝 😝 😝 😠 😠

katka1819
25. jún 2014

Ahoooooooooooj 🙂

@denisenko moja ani približne neviete kedy bude mať mužík voľnejšie 😅 či teda s Vami môžeme rátať na tú chatu ... to vieš treba to rezerv 😉
@leninka75 veď vravím na námestí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 môžme si spraviť troj turnus že piatok - Bytča ,Žilina alebo Rajec - sobota a Považská Bystrica - nedeľa 😀 alebo ešte tak spicha v ZOO lešná tam sme tento rok ešte neboli 😅 😀 alebo v Ostrave či kde to je sa chystáme do Dinoparku 😉

leninka75
25. jún 2014

@jacka .........vieš čo nerieš školu..aj naši sa dnes ešte učia 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........vraj stále dorábajú v pracovných zošitoch..........ja čo si pamätám zo školy, tak sme mávali branné, alebo sme len tak všeličo hrali na ihrisku............dnešné deti sú asi iné.............asi potrebujú stále zamestnávať mozok 😅 😅 😅 😅

leninka75
25. jún 2014

@jacka ...tie višne ťa poriadne nas...i 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................a inak už sú višne zrelé? 😕

leninka75
25. jún 2014

@katka1819 ...super plán 😀 😀 😀 😀 😀 ...............do Lešnej sa aj my chystáme...............

leninka75
25. jún 2014

@denisneko......dnes len lajkuješ? 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
25. jún 2014

@leninka75 , @denisenko 😀 😀 😀 tak chatu tento rok neriešime ??? nevadíííííí .... dáme to stretko ... isto Vás pozývam do Bytče na zmrzlinku a Lešná to istííííííííí 😀 😀 😀 už teraz sa teším 😉

leninka75
25. jún 2014

@katka1819 ...............my sme free v auguste asi aj vy..len Ivka nevie....v septembri by to už nešlo?

katka1819
25. jún 2014

@leninka75 no my máme aj august ..ideme do čiech k Peťovmu bratovi neviem ešte na koľko tam je isto jeden víkend... chceme ísť aj na chatu s kamoškou druhý neviem ktorý víkend 😅 ... tak preto by som to rada zosúladila ak by sme predsa len šli na chatovicu s Vami dievčatami 😀 a okrem toho ideme konečne zateplovať dom + fasáda všetko august 😅 teda nabitý program ... neviem ten september ak by tak zo začiatku .... nie som úplne proti ...

jacka
25. jún 2014

@leninka75 presne tak.....už sme šmirglovali lavice.....ale dnes už doniesol všetko.......a zajtra bez školskej tašky......huráááá........................veru riadne ma višne vytočili........taká som z nich bola unavená.....tak dlho mi to trvalo.....a ten posra....tý cukor sa stále nie a nie roztopiť......som to mala robiť na šporáku.........teraz už nemám taký veliký hrniec..........som sama na seba napálená 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...............................to vieš striga povedal synovi trhaj.......tak ten trhal.......jasné že nie sú 😝 😝 😝 😝

jacka
25. jún 2014

@denisenko ved daj dačo..... 🙂

denisenko
25. jún 2014

čavte, čavte..... 🙂 jááj...dnes som na nervy...zas.... 😀 😀 😀 😀 😀 vyjadriť sa...no... @leninka75 @katka1819 tak víkend v septembri by mohol byť...piatok, sobota, nedeľa..... 😉 jeden den deti bez školy nezabije..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja vobec neviem, čo a ako...aj teraz sa chystám k našim, ale to len vtedy,ked bude Petrík kosiť niekde nablízku, aby mi mohol chodiť poliať záhradu a postarať sa o zver 😖 takže čakám, kedy zavelí a ja sa pobalím..... 😀 a takto to bude celé leto.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. jún 2014

@jacka ..že dáj...no dám....hned ráno mi preskočilo...... 😀 😀 😀 😀 medzi stavcami, tak mám doma veselo.... 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😔 ale chodiť možem, tak treba makať..... 😖 😖

jacka
26. jún 2014

ahojte........... 🙂 🙂

@denisenko no táák čakala som lepšie správy.......... ☹ ☹ ................niet ti čo závidiet 🤐 ..........................tak predsa niekam k moru pojdete?......super 😵 😵

katka1819
26. jún 2014

Ahoooooj 😀

denisenko
26. jún 2014

ahojte... 😉 a celkom pekne nám popršalo.... 😉

jacka
26. jún 2014

@denisenko aj nám....... 😵 len teraz to vietor vyfukal......a ani nevidno žeby pršalo 😝

letty86
26. jún 2014

ahojte 😉
na svadbe bolo fajnovo, Matulko sice nebol az tak naladený, lebo nespal, okolo 10tej sme ho odniesli k mamke, ale Vikus tancovala do rana 😵 idem hodit foto, ńech sa teda nepovie, ze som nič nedala 😉

katka1819
26. jún 2014

@leninka75 sľúbené fotos z Horalu 😉

jacka
27. jún 2014

ahojte........... 😎 😎

leninka75
27. jún 2014

rááááááááááánečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............a nastal deň zúčtovania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ..........a to máš dobré s tvojím mužom...........zavelíš a maká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........Peťka si ešte dala do škôlky?

leninka75
27. jún 2014

@denisenko ......juj to máš dobre na figu 😝 ............byť stále v pohotovosti...škoda, že má Peťo takú prácu ☹ .........okrem ovečiek máte ešte čo?

leninka75
27. jún 2014

@katka1819 ....vyzerá to tak supiš pupiš!!! 😵 ..............si si to tam užívala , čoooooooooooo?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
27. jún 2014

Ahooooooooooooooj 🙂 😀 😎 😉 😵 😝

@leninka75 no ako neplavec ani moc nie ... ale inak tam bolo krásne 😉

jacka
27. jún 2014

@leninka75 zavelí a maká ked mamička povie 😀 😀 😀 😀 ešte takú bosorácku silu asi nemám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre