Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. júl 2014

@letty86 ..........a nemá Maťko virózu??.......vtedy je to také teplotové a ťažko sa zráža 😝

leninka75
3. júl 2014

@jacka.............moja krvná skupina s tým pieskom na pláži 😵 😵 😵 😵 .............ideš piecť na oslavu tortičku? 🙂

katka1819
3. júl 2014

Ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 tiky ....keby len tiky .... 😀 a to zajtra prídu na dva týždne dvojičky s bratom 😅 😉 😀 to bude ešte len veselooooooooo 😀 nech ja to rada aspoň sa nenudíííím 😉

jacka
3. júl 2014

@leninka75 u nás je 😎 😎 😎 😎 😎 pošlem......

jacka
3. júl 2014

@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵 .....v pondelok som piekla......to bola taká mini......už sme ich oslavovali.......toto bolo sukromná 😀 😀 😀

letty86
3. júl 2014

ahojte 😉
@jacka a mne nič, pekne, pekne 😝 😉 si ma pekne preskocila 😅 😝
@leninka75 ma chytene priedusky a hrdielko...aj vravela dg. ale ten speci názov si nepamatam 😕

jacka
3. júl 2014

@letty86 ale moja.... 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk......dakujem za Maťula..... 😵 😵 😵 😵 😵 ............ako je Maťkovi?aká ste mali noc?.....Vikuške nič nie?....ako prázdninuje? 🙂 🙂

jacka
4. júl 2014

ahojte........ 😎 😎 😎 😎

leninka75
4. júl 2014

ránečko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ...no pekne a ja som myslela, že oslava bude teraz cez víkend 😨............čo dostali chlapci k sviatkom??? 😵

leninka75
4. júl 2014

@letty86 ..ako sa máte lepšie?..................

jacka
4. júl 2014

@leninka75 nooo ja tiež.....ale deti ma prehlasovali.............. 😀 😀 😀 😀 😀 ...................Maťko si vybral encyklopédiu o prírode......a Peťko autíčko...........a obaja pc hru 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
4. júl 2014

@jacka ...........si v menšine moja!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .......................nemrač sa PC hra bude dobrá na zlé počasie 😉 .......................bazén máš pripravený? bude teplúčko!! 😵 😵 😵 😵 ..............

katka1819
4. júl 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀 sluníííííííííííííííííííčko 😀 😀 😀

baby ako to je keď chcem zmeniť lekára ...nevíííte ,neporadíte 😅 prídem ..poviem že chcem zmeniť lekára ,zoberiem zdravotnú kartu .... 😕 máte skúsenosť ?

jacka
4. júl 2014

@leninka75 nie som zástancom takej zábavky 😠 😉 ..........................volal mi moj ocino ...mamina je na onkologii..........vraj je tam strááášne vela ludí...........viete čo to znamená?? ☹ ☹ ☹ ..........brrrr

jacka
4. júl 2014

@katka1819 akého lekára?..........napr čo ja viem tak zubár ani gynekolog ti kartu nedá ..........pošlu ju potom tvoju novému dr............neviem ako je to z obvodným.....ale detský ti dá kartu rovno do ruky...

katka1819
4. júl 2014

@jacka ☹ bude dobre 😉 !!! .....................................obvodného dospeláckeho ....

leninka75
4. júl 2014

@jacka ................a kto ťa teda ukecal na PC hru? 😀 😀 😀 😀 😀 ....................mamina išla na kontrolu?

leninka75
4. júl 2014

@katka1819 ..ja ti veru neviem ako je to pri zmene lekára............však sa opýtaj ti povedia 😉

katka1819
4. júl 2014

@leninka75 však mi nič iné nezostáva 😉 ty stále pracovne ? 😅

leninka75
4. júl 2014

@katka1819 ..ty sa nešker 😀 😀 😀 😀 ...............veru ešte v práci....ešte aj pondelok a utorok a potom do konca júla nohy v bazéne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
4. júl 2014

@leninka75 mna nikto neukecal...postavili ma pred hotovu vec............poznaju moj názor 😠 😀 😀 😀 😀 😀................nie na kontrolu....čo nemala dobre oknomarkery a čo bola na kolono a ct......tak šla s tými výsledkami...........tak tie onko ma stále zvýšené.............a bazenik napustený........už len čakať a teplo 😀 😎 😎

@katka1819 ja viem verím tomu 🙂 ......................chod si pre kartu a uvidíš čo ti povie......

leninka75
4. júl 2014

@jacka ...........isto má v tom prsty tvoj muž 😀 😀 😀 😀 .............ja už by som sa šupla do vodičky.....horúco je vonku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

..............pekný víkend dievčatá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
5. júl 2014

Ahoooooooooooooooj a Pekný víkendík !!!

jacka
5. júl 2014

ahojte......

@leninka75 celkom isto......ešte je voda studená 😀 😀 😀 ....ale nevadí................no a mne zas prišla návšteva...nech to ... 😠 😠 😠 😠

😎 😎 😎 😎 😎 pekný víkedník 😎 😎 😎 😎

letty86
5. júl 2014

ahojte 😉
@leninka75
@jacka matko mal horucku len jeden den, teraz v pohode, zlobrikuje jedna radost 😝 vikus je doma, tak mi kvalitne z nich dvoch nervy pracuju 😅 😝

leninka75
6. júl 2014

Ahojte 😎

leninka75
7. júl 2014

rááááááááánečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎..............no konečne je leto 😵 😵 😵 😵 😵 😵.....ale tuším len do stredy ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

...............ako ste víkendili??

leninka75
7. júl 2014

@letty86 ..............ach jo poznáme ☹ .....od dobroty nevedia krpci čo so sebou 😅 😅 😅 😅

letty86
7. júl 2014

ahojte 😉
@leninka75 veru, vystrajuju riadne, hlavne Matko 😝
ideme k svokre, pekný týzden, to pocasie by aj lepšie mohlo byt...ked sme tam ☹

katka1819
7. júl 2014

Ahoooooooooooooooj 😀 😎 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre