Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. júl 2014

@jacka .......nič také nejdem robiť....ešte periem a suším....čaká ma kopa žehlenia......a potom sa budeme len tak povaľovať 😵 😵 😵......keď mám dovču, tak nech stojí za to.....však mi robota neutečie 😀 😀 😀 😀....

leninka75
23. júl 2014

@jacka........nachystala so bazén, ale nejako tu u nás duje vetrisko, tak neviem či sa namočíme 😕

leninka75
23. júl 2014

...........tak idem......

denisenko
23. júl 2014

ahojte... 😉 pol dna zabitého v poisťovni.... 😝 😝 😝 Simčo tam dostal balík cukríkov, čokoládky, plyšového macka a dierovačku..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...
@leninka75 Lilke všetko naj, naj, naj.....cmuk.... 😉 😉 😉
@jacka ja som mala pas do týždna...ale platila som akože za dva týždne, to je dvojnásobný kolok...ale bol hotový o týžden..... 😉 😉 😉 😉 ...dovolenka...mi hovor...Denisko nechce ísť nikam....ale my bud Taliansko, alebo Sardínia, celkom sa mi páči, ale až koncom augusta 😉

denisenko
23. júl 2014

@leninka75 ..joj...tak super že sa vám dovča vydarila.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. júl 2014

ozaj...žienky moje...ja neviem, čo zas tomu mojmu decku je...Denisko mi robí vrásky na čele.... 😔 😔 😔 😔 nikam nechce chodiť, poviem mu, že by sme šli na kupalisko, keby bol tato doma...on na to, že jemu sa aj tak nechce, ani do bazéna na balkone sa mu nechcelo, keby som ho nevyhodila...na dovolenku povedal rovno, že on nepojde...vonku sa hrať...on nejde...volám ho bicyklovať na jeho obľúbenú trať....jemu sa nechce...minule som ho núkala ísť do žiliny, že kúpiť darček...že: to môžeš aj bezo mna....no chápete???...ani len do obchodu, nikam.....a ked ho nakoniec donútim, tak sa robí, že je mu zle, bolí ho hlava a ja neviem čo....dneska išiel s plačom do ZOO do Zlína....to ste už videli?????...nič nechce, nič ho nebaví /okrem PC/, nikam sa mu nechce...nechce ani jesť, vraj nie je hladný,.......o pití ani nehovorím.....proste...akoby najradšej ani nebol.....máte také obdobie niekto?????

katka1819
23. júl 2014

@denisenko u nas uplne normalne taketo spravanie... Nejake predpubertalne 😀 😕 😝 😅

katka1819
23. júl 2014

Inak ahoooooj ... 😀

katka1819
23. júl 2014

@denisenko on nejde nikam'na dovolenku,kmoru ,na lodku, na pizzu ,na vylet..... Aj my to pozname ... Len ako ty pises tablet a pocitac 😝 aj s tou bolestou hlavy a jedlom podobne, ako keby som o nasom Peterkovi citala 😅 😉 😝 inak hlavne ze su zdravyyyy 😉 '

jacka
23. júl 2014

@denisenko fuu tak to ti nezávidím........ ☹ ☹ ☹ ...u nás nič také...... ☹ ......a pc ma dovolené len hodinu denne...neviem ti poradiť ☹ ☹ ☹ ...........ale tak hádam ho to prejde......
no mne s pasom povedala že maju toho veeeelmi vela že skor nemám čakať sms......... 😀 😀 ..................vraj je ešte more studení skoro všade.........tak ste si dali fajn termín 😎 😎 😎 😎 😎 .....................a ako chcete cez cestovku?
@katka1819 a vy sa ako máte???.............pochvál sa....... 🙂

jacka
23. júl 2014

@leninka75 u nás bazén nehrozí.... 😝 ...........nejak je tu všade naokolo tma ....len nad domom slnko....a vietor................a kde výjdu aby nezamrzli.. 😝 😝 😀 😀 .....ešte bude času 😀 😀 😀 ......................................a ako počujem tak hrmííí........ 😵 😵 😵

jacka
23. júl 2014

@leninka75 to vieš ....ty máš aspon OP......a dieťa nemám nič........tak to vraj kvoli tomu robia......a kvoli prachom....ved do 6 rokov len na dva roky..........a od 6 na 5,.......biznis 😝 😝 😝 😝

denisenko
23. júl 2014

@jacka hodinu denne?....tak u nás len 20-30 minút a aj to len v ten den, ked ma nevytočí.... 😀 😀 😀 😀 takže je jasné, že často nechodí.... 😀 😀 😀 😀 ..veru...na 2 roky...biznis....Simonko už má druhý a potom ešte raz...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
23. júl 2014

@denisenko to mna ked vytočí tak to može zabudnuť na čiernu skrinku 😀 😀 😀 😀 😀 ..............myslíš že hodina je vela?...... 😅 😕 ......................a si s Deniskom hodila reč čo sa deje?......

jacka
24. júl 2014

ahojte..... 😎

denisenko
24. júl 2014

ahojte... 😉
@jacka ja neviem...už sa ho pýtal každý..a odpoved že nič...no tak asi nič..... 😀 😀 😀 😀 hodina...nič som nepovedala....podľa mna je dosť ..ale ja som prísna mama...neznášam, ked prídeme trebárs k babke, sú tam všetky decká a je ticho...jeden čučí do PC, druhý do tabletu a tretí do mobilu....ááááá....žalúdok sa mi obracia....ja viem, je to super..aspon je klud...ale.....už som ticho...to bol len moj názor... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. júl 2014

a už idem...ak sa podarí, dnes sa bude piecť torta...xi,xi,xi....to bude zas zážitok storočia.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
24. júl 2014

Ahoooooj 😀 u nas od vcera sluniiiiiiicko 😎 huraaaaaaaaaa more... Dnes sa chystame na plaz Baska🙂 tak tesim ....pa moje koceny

leninka75
24. júl 2014

ahojte.............

@denisenko ..........u nás až taký extrém v správaní nie je .....ale tiež musíme prehovárať hlavne Lilku keď niekam chceme ísť......a u nás je obmedzujúce to, že Lilka bez nás ani na krok............moja mama ju teraz chcela zobrať aj s Kikou na Maltu...tak vraj keď pôjdem aj ja tak ona pôjde............máš to ťažké......držím palce aby to Deniska rýchlo prešlo a tebe pevné nervy!!!!!..............a držím palce nech sa tortička podarí..........

leninka75
24. júl 2014

@jacka ...........zbožňujem také múdre tetušky, ktoré dokážu zhodnotiť teplotu mora od kancelárskeho stola........a ľudia to potom šíria ako 100% info.............

leninka75
24. júl 2014

@katka1819 .........užívaj si Kati!!!!................

leninka75
24. júl 2014

.........tak a na dnes stačilo...........nech to zasa nepreháňam............

denisenko
24. júl 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 že nech to neprehánaš...... 😀 😀 😀 😀 hľadám nejaký recept.... 😝 😝 😝 😝

jacka
24. júl 2014

@denisenko ale moja ved ja nič v zlom...len som mala pocit že tá hodka je akurát........ niekto presedí pred pc aj celý den......a tiež to neznášam..........mám tvoj názor.............................mám pocit akoby tým rodičia odkladali deti....tu sa hraj a daj pokoj ☹ .............ale suhlasím zo všetkým čo si napísala...........................................aku ideš robiť tortičku?.....Deniskovi?....kedy máte narodky nech mu zablahoželáme?......
@leninka75 to neboli tetušky....to bola suseda čo bola v Taliansku ..........a aj jeden známy čo boli začiatkom jula že vo vode ešte neboli.......a ešte volakto mi vravel že brrrr......ja neviem...ja len čo som počula.........u nás v bazene je teplo....tak to mi stačí a hotovo........... 😀 😀
@katka1819 tak sa riadne vykupte...... 😵

jacka
24. júl 2014

@denisenko som myslela že si aj ty zdrhla 😀 😀

ale pomaličky zdrhnem aj ja.............deti už vonku asi nevedia čo robiť........tak im idem niečo vymyslieť 😀 😀 😀

denisenko
24. júl 2014

@jacka Denko je zajtra.... 😉 torta je už pre finále...bude...výýýýtečná..... 😀piškotové cesto, kombinované s kakaovo orechovým, jahodový lekvár, jahodová plnka a čokoládovošľahačková plnka....len ten zrakový efekt...asi nič moc, ešte uvidíme.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. júl 2014

@denisenko 🙂 😵 ...................že nám aj foto tortičky hodíš nech to tu riadne zaslintám 🙂 🙂 .............čo ste Deniskovi kupili?

deťom som včera stiahla velku orieškou lupež...........no väčšiu hovadinu som dávno nevidela...............palec dolu 😝

jacka
24. júl 2014

mne sa niečo stane.....Peťko zase zvracal................ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
24. júl 2014

@jacka a vieš aj z čoho???? 😕 😕 😕 😕 😕 .....orieškovú lúpež.......nepoznám... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. júl 2014

@jacka jáááj...to som...Denisko dostal to, čo sám chcel....vagonik českých dráh do zbierky a Dostihy a sázky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre