Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. aug 2014

@leninka75 u mna nie.....teraz su v najlepšom.... 😀 😀 😀 😀 ............a ja som čakala a dočkala 😠 😀
čo máte nové?

leninka75
7. aug 2014

@jacka .......u nás boli uhorky v najlepšom minulý týždeň keď boli svokrovci v Podhájskej.........rodili jak divé 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..............som zavarila 50 pohárov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅 ............ nadávala som, že to je svokrina pomsta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................rajčiny máš aké?

jacka
7. aug 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomsta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................50pohárov?......to zjete?...........................paradajky....... ☹ 😖 😒 😝 🤐 ........dostali pehy......a aj od stopky už hnednu.........a celé su nejaké hnedé ako v septembri........

leninka75
7. aug 2014

@jacka .........nové?............si ma zaskočila 😉 ............hmmmmmmmmmmmmmm................rozmýšam...........jaj baby sa začali celkom pekne spolu hrávať....klop, klop nech nezakríknem...............nový máme chodník 😀 😀 😀 😀 ...........muž sa realizoval minulý týždeň...........ale nedá si povedať............chcela som nech sa dohodne s rodičmi najskôr upratať dvor a potom robiť pekný chodník..........ale nie, však pekný chodník môže byť aj v bordeli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................a ja mám konečne šaty na svadbu, hurá!!!
..............u vás čo je nové?..........ako ste s mužom dovolenkovali?......kde ste boli?

leninka75
7. aug 2014

@jacka ............50 je pre nás ešte málo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................ešte to dáme na 100-ku a aj to nám do ďalších vydrží tak "enem enem" 😀 😀 😀 😀 😀 😀........................my sme všetci vysadení na kyslé...sladké kompóty ani nezavárame.....to len občas svokra, aby nevyšla z cviku 😀 😀 😀 😀 😀..............ale zasa varievame džemy a lekvár.....................

leninka75
7. aug 2014

@jacka ...............teraz je otrasné leto na rajčiny 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .................škoda.také domáce, voňavé sú taká fajná mňamka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................musím skočiť niekam na trh, lebo tie z obchodu sú teda riadne bleeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....................u nás sa ešte darí tekvici a cukete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵................ty máš tiež nasadené?

jacka
7. aug 2014

@leninka75 nič......nejak sa to rýchlo zbehlo....len tak tu sme sa tárali.......boli sme aj v bani v Štiavnici.....aj tak na plavárni.......kedže počasie na figu........ ,........................super tak ste aspon peknučký................ 🙂 😵 .................na svadbu?..komu idete?...kedy?...aké?

jacka
7. aug 2014

@leninka75 tekvica ani chýru ani slychu......šneci mali hody................ostali len byle...........suseda slubila že jednu tekvičku mi dá... 😀 😀 .................ja milujem paradajky........aj uhorky........zabiť sa idem..od rána do večera........by som mohla jesť 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. aug 2014

idem ich vyvetrať........už ma z nich uši bolia...... 😝 😀

denisenko
7. aug 2014

ahojte... 😉
@jacka mám tekvice na rozdávanie..už mi ide ušami...pošlem????

denisenko
7. aug 2014

@leninka75 ja som bola na záhrade včera..žiadna sláva...rozrazila som si prst na nohe ešte pred záhradkou, tak som musela utekať domov.....otrasnááá noc...som nevedela či mám písať závet alebo ísť na pohotovosť.... 😝 😝 😝 😝 ale prežila som..... 😀 😀 😀 😀 😀 len som chcela tú burinu vytrhať..no ...nevyyydalo....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. aug 2014

ja dnes vareím....cibuľka, cesnak...tekvica, cuketa, paradajky...mrkvička...bio obed.... 😀 😀 😀 😀 všetko z našej záhrady...,

denisenko
7. aug 2014

@leninka75 uhorky aj u nás idú...ale mi nevyšli...tak asi len kúpim....sladké kompoty nič,...skúsim tekvicu s ananásom.... 😕 😕 😕 😕 😕 ale zato baranie rohy...aj obkladať sa..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2014

ahojte..............

@jacka .treba teda nazberať šnekov a uvariť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........budú s príchuťou toho čo požrali ..............na svadbu ideme bratrancovi do Popradu koncom septembra 😉 ............

leninka75
8. aug 2014

@denisenko .........auuu ☹ čo si do niečo zakopla??? ..........aké to máš???

leninka75
8. aug 2014

@denisenko .......u nás ide všetko kyslé: uhorky, miešaná zelenina, papriky plnené kapustou a zavarené na sladko - kyslo, kápia, jasnačka baranie rohy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....a najväčšia dobrota zavárané feferónky 😵 😵 😵 😵 😵 ....................
..........my máme pár kompótov akože na koláče 😅 😅 😅 😅 .........................tekvica s ananásom mňáááááááááááááááám len urob to je dobrý kompótik 😵 😵 😵 ..........ja keď mám jesť kompót tak tento tekvicový alebo hruškový 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. aug 2014

@denisenko ...a ako sa darí vašim zverom??..............a čo tá vaša dovolenka?

denisenko
8. aug 2014

čavte...čavte... 😉 včera zas búúúročka....akože...už by aj stačilo....., 😝
@leninka75 dovolenka???..ani mi nehovor...kedže kvoli daždom sa stále oddaluje koniec žatvy, tak nevím, nevím...... 😔 😔 😔 😔 ...prst ma ešte bolí, ale repík robí zázraky..... 😉 😉 len nič neobujem, lebo mi to aj opuchlo..... 😀 😀 😀 😀 a zvery sa majú dobre...... 😀 😀 😀 Pinky si pomaly zvyká..... 🙂 vy ako? aj sa niečo učíte??? 😕 😕 😕

leninka75
8. aug 2014

@denisenko ............včera som čítala vraj v júli boli len dva dni bez dažďa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ............a teraz ráno ako bolo?? 😝 ...čistá jeseň 😠 ..................len repíkuj, ten je fakt dobrý.....našťastie je teplo, tak sa dá chodiť v šaľapkách..........
...............kto je Pinky?? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
.................učiť sa ?!!..daj pokoj!...sú prázdniny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......................vy niečo opakujete?

denisenko
8. aug 2014

@leninka75 Pinky?...Pink Panther.....mainský mývalý kocúr....druhý a hádam aj posledný do zbierky.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2014

@denisenko ............jej je krásny!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............si teda dobre poslúchala!!! 🙂 .............to je zasa z tej výstavy mačiek kúpený čo aj Armani?...............kamošia sa?....

leninka75
8. aug 2014

............pekný víkend dievčatá...............

denisenko
8. aug 2014

@leninka75 nie, nie.....toto je síce výstavný kus s rodokmenom, ale to som bola v jednej chovateľskej stanici v Nitre.....a neodolala som.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. aug 2014

ahojte!!!....................ako ste víkendovali?

leninka75
11. aug 2014

@utka.............všetko najsamlepšie k meninám!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. aug 2014

@denisenko .................úplne chápem, že si nedolala 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 ...............a ako dlho ho už máš?

leninka75
11. aug 2014

@jacka.............a ty sa neukážeš? 😕 😕 😕

jacka
11. aug 2014

ahojte....

@leninka75 ukážem akože nie 🙂 🙂 ..................ale nejak to začína na mna doliehať......pol augusta v čudu judu 😝 ...........................vy ste ako víkendovali?.....už si v práci?
@denisenko krásne cicučky 😵 😵 😵 😵 😵 ...................ty si taká mačacia žena 🙂 ............

jacka
11. aug 2014

@utka všetko najlepšie....... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
11. aug 2014

@denisenko ako prst?............myslíš že s mora nič nebude? ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre