Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
15. aug 2014
@jacka ........to idete teraz?.......zajtra?
jacka
15. aug 2014
včerajšia fotka pred daždom :-p 🙂
jacka
15. aug 2014
@leninka75 ja som bola včera taká.....a to som musela upieť deťom koláčik..kedže hody....nech aj oni maju fajnotku......a dnes to nie je o nič lepšie..... :-N
jacka
15. aug 2014
@leninka75 zajtra ]-(
leninka75
15. aug 2014
@jacka .....to vidím fakt na ryžu a nie na papriky :-N :-N :-N :-N :-N ...................otras s tým počasím..............ale tá ľalia !!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...................je nádherná!!!! x-) x-) x-) x-) x-) .....máš aj iné farby?
jacka
15. aug 2014
@leninka75 mala som ružovu ale tá odpadla...a dalšie dve mi zožral šnek 😢 😢 😢 😢
jacka
15. aug 2014
@leninka75 tu laliu MAťko fotil........on je taký záhradník moj x-) x-)
leninka75
15. aug 2014
@jacka ............ja som celý týždeň taká od veci :-p :-p :-p :-p ....nejako sa po dovolenke neviem dostať do pracovného stavu :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p .................a teraz mám takú chuť na čokoládu!!!!!!!!!!!!!................nehodíš kus koláčika?? x-) x-) x-) x-) x-) ...aký si robila, nech aspoň poslintám 😃
leninka75
15. aug 2014
@jacka .....ja mám rada všetky kvietky x-) ....ale tá vaša je fakt krásna x-) x-) x-) x-) x-) ............že chválim Maťka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
15. aug 2014
@leninka75 roládu a trasenu plnku.....taku nad parou..........čoko...aj kilá...ja to nemusím..ale pijem tu už kávu od 12tej :-p ..........................to bude tým počasím :-p :-S 😞 ....a mna to dorazí cez víkend... :-p ....pridala som aj foto potoka........neskor ked bude tak aj v klude 😃 😃
jacka
15. aug 2014
@leninka75 tu je.... 😃 taká podla nálady....... :-p :-p............nejaká je zlá foto....😞
leninka75
15. aug 2014
@jacka ........mňaaaaaaaaaam ..a teraz by mal ísť slintajúci smailo 😃 😃 😃 😃 ...............to naschvál si tak ďaleko :-p :-p :-p :-p ....................
................budeš sa po víkende potom dávať dokopy celý týždeň 😞................hádam to rýchlo ubehne.. 😉
utka
15. aug 2014
@leninka75 no nie je to až také súrne, Viki má dve súpravý, ešte ich snáď oblečie...lebo cez preázdniny nejako narástol a pribral...
jacka
15. aug 2014
@leninka75 ubehnuť ubehne len mna to vyčerpáva.......a ani MAťko nechce......kamoš ho pozval na oslavu.. 😞 😞 😞
utka
15. aug 2014
@jacka mňamky...
leninka75
15. aug 2014
@jacka .................za toho oného si neviem spomenúť prečo raz v TV novinách spomínali Zolnú =-)......nekukala si to náhodou?............som si hneď na teba spomenula, že ste populárni 😃 😃 😃 😃
jacka
15. aug 2014
@leninka75 kupovala som v lidli..... 😃 😃 😃 .................MAťkovi odkážem x-) x-) x-) x-) x-) bude rád x-) x-)
jacka
15. aug 2014
@leninka75 to fakt neviem......asi omyl..... 😃 😃 😃 sme nie ani na mape ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
leninka75
15. aug 2014
@jacka ...........verím, že Maťko by šiel radšej na oslavu.............zober fernetík a vydržíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉
jacka
15. aug 2014
@leninka75 vieš čo som bola zavieť auto do servisu......tak tam zistili more chýýýýb........ 😃 😃 😃 😃 vraj najhoršie su brzdy...........noo asi to bude tou ručnou čo na nej jazdím 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
leninka75
15. aug 2014
@jacka ............ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......................nie ste na mape 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
15. aug 2014
@leninka75 dobrý nápad..... 🙂 ................to vieš že mu je lepšie na oslavu.......ako tam sa unudiť :-p
jacka
15. aug 2014
@leninka75 a sme???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
15. aug 2014
@jacka ..............čooooooooooo??................to odkedy si mala vtedy ten problém s brzdami , tak stále to nemáš v poriadku????...............
leninka75
15. aug 2014
@jacka ...no pokukám a poviem ti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........................
leninka75
15. aug 2014
@jacka ...vy tam u svokry máte okolie asi už celé pochodené, či?.............
jacka
15. aug 2014
kto mi príde požehliť???......dakujem 🙂 .........................nejak sa nám mračí........ ]-( ]-( ]-(
leninka75
15. aug 2014
@leninka75 ..ja sa nehlásim 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................zostala utka.......
jacka
15. aug 2014
@leninka75 ja ani neviem.......ale sa mi zdá že brzdy vtedy robili.....tak nechápem.........ale robit ho budu až o dva týždne.....fajn tesne pred školou ]-( ]-(
leninka75
15. aug 2014
@jacka ............aha sama sebe si píšem :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli