Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. sep 2014

@denisenko ........ovečky ešte kŕmite?.....som myslela, že im stačí samoobsluha na lúke 😉 .............a čo je armanimu??? 😕 ..................
.................šikovná žienka si ty............ 😵

jacka
8. sep 2014

@leninka75 to je láska 😀 😀 😀 😵 😵 😵
jááj ten rozvrh 😠 😠 ......................v pondelok prvá telesná 😀 😀 😀 😀 .....zajtra prírodoveda a nemaju žiadnu knižku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2014

@denisenko lubite cuketu?

katka1819
8. sep 2014

@jacka prírodovedu dostanú zajtra na vyučku ...naši dnes dostali 😉 u nás rozvrh zatiaľ ok 🙂

denisenko
8. sep 2014

@jacka cuketu???...čo si???.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale robím z nej čalamádu, že uhorka.....a do polievky a lá tekvica...a potom že: súťaž: hádaj rozdiel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetci sa len zalizujú.....ale ja neprezradím nič... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj naši dostávajú knihy a zošity až na hodinách...teda...niektoré....

denisenko
8. sep 2014

@leninka75 ovečky...jeden baran je už preč, ten dominantný, už manebavilo v kuse ho nahánať a opravovať ohradu, tak sme ho šupli k mamine....inak...tráva moc nerastie, ked bolo tak chladno, ved už je jesen, takže majú seno...v 380kg balíku...tak pomaly vyberám.....2 x denne zanesiem košík....dám vodičku...a tááák....a Armani....fufňal na nose, akoby tam niečo mal a už dlho...tak dostal ATB lebo je prechladnutý...pár chladných nocí na balkone nejako zle rozchodil..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2014

@katka1819 Peťko sa ešte nesťažuje na školu????

jacka
8. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ty si aká prešibaná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre robíš.... 🙂 😉
@katka1819 no ešte že ťa mám..už by som robila paniku 😉 🙂

jacka
8. sep 2014

@denisenko Aramni nemám rád zimu...... 😀 😀 😀 .........chcel sa vám schovať do perín 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 čo iné s nimi???...len ich prekabátiť...... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. sep 2014

ahojte.....

@denisenko poznám inak by do pusy nedali nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to čo je zas vonku......hnus 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
9. sep 2014

ahojte!!! 😉

@denisenko ............a to môj muž stále nadáva, že kôli tomu pršaniu musí stále kosiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................teda armani je iná padavka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................ale aj diego bol taký chúlostivý ak sa dobre pamätám, či nie? 😕

@jacka .....akurát rozmýšľam, že naši síce knihu na prírodovedu mali, ale nejako extra ju nepoužívali......

jacka
9. sep 2014

@leninka75 aj vlani ju mal celkom zachovalu 😀 😀 😀 😀 😀 .................teraz su tie knižky v šalátovom vydaní........ani ich nechcem vidiet na konci šk. roka 😝 😉

letty86
9. sep 2014

ahojte, žienky 😵 😵 😵
my máme zatial slniečko 😵

ináč, som v soku....som si teraz precitala v skupine o bubene......že si tá happy ulievala peniaze, klamala....verím v dobro ludi, ale toto ma teda dostalo do šoku riadneho....zo "svatice" sa toto vyklumilo 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠

leninka75
9. sep 2014

@letty86 ..ahoj................všetko najlepšie k meninkám, veľa lásky, spokojnosti a radosti!!!!............ 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. sep 2014

@jacka .........základ zachovania učebnice nedávaj ju do školy nech nosí sused 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............čo ty teraz vlastne porábaš taká sama doma?

leninka75
9. sep 2014

@letty86 ...to si ma teda šokla s tou bubenou 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ..............

utka
9. sep 2014

Ahojte.U nás je uz třetí deň krasne,nech to vydrží co najdlhsie.Zajtra mame prvé rodicko.A mame uz aj rozvrh, takze najviac maju 5 hodin, chválabohu...

leninka75
9. sep 2014

@letty86 ......som to prečítala o sebe a blbo to vyznelo....tak oprava šok z happy 😉

leninka75
9. sep 2014

@utka ....mám obavu, že pekné dni nám na chvíľu končia ☹ ☹ ☹ ☹ ...................a už sa aj začali učiť?

letty86
9. sep 2014

@leninka75 dakujem 😵 😵 😵 😵
veru, na zaplakanie...vraj si vymyslela aj to, ze bola onko pacient, aby sa dostala k bubene...chápeš ☹ ☹

jacka
9. sep 2014

@letty86 ahoj......tak všetko najlepšie vela vela lásky.......a všetko po čom tužiš 😵 😵 😵 😵 ................stratil sa mi kalendár s menami......tak som ako bez ruk všetko som tam mala pozapisované ☹ ☹ ☹

jacka
9. sep 2014

@letty86 to kde si čítala............ja som niečo čítala o tej eliške......tiež onko pacient......muž ju lomil....dve deti....a dve prišla....a bez penazí.....tiež klamala a teraz si užíva prachy čo jej poslali pre deti...........ach jáááj kam to speje ☹ ☹ ☹

jacka
9. sep 2014

@leninka75 no len aby neprišiel s poznámkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...........................furt volačo......sa mi zasekla práčka.....tak periem od pol 7mej........trochu som to tu zludnila..a. ..........o chvílu padám........som chcela ešte veci pretriediť.......ale len chcela.......v hlave telo neposlucha 😝 😝 😝 záťažový stupen 9

jacka
9. sep 2014

@utka aj tu bolo včera super.......a dnééééés 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .........................to má celý týžden 5 hod. či aj 4hodky má?........naši maju bud. týžden rodičko..hurá som zvedavá kto pojde....

letty86
9. sep 2014

@jacka dakujem 😵
v skupine o bubene....ja som z toho v šoku...bola zbierka a oni su ulievali peniaze....a vymyslala bludy.....a danka jej tak verila.....aaaaaaaaa..nejdem si kazit svoj meninkovy den 😵

jacka
9. sep 2014

@letty86 veru nekaz.....mám svojho dosť 😀 😵 😵
Maťkovi sa chcelo?.....

denisenko
9. sep 2014

ahojte... 😉
@letty86 všetko naj, naj, naj.... 😉

denisenko
9. sep 2014

my máme od rána.... 😎 😎 😎 😎 😠 a ten "hlod"...zas do školy?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
9. sep 2014

@denisenko dakujem, no konečne niekto s kvietkami 😵 😀
@jacka dnes nejak nefrflal

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre