Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
11. sep 2014
fakt neviem kde su tie prívalové dažde...trochu u nás popršalo....a v rádiu vraj leje na celkom strednom ...slovensku.... 😃 😃 😃 😃
leninka75
11. sep 2014
@jacka ...........aj ja som čítala výstrahy na dnes a dokonca na topkách je odporúčanie pre Žilinu pre prípad evakuácie čo majú ľudia urobiť 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕..............................
jacka
11. sep 2014
@leninka75 táááák urobme paniku...tá je na tom všetkom najlepšia.... 😞 😞 😞 😞 😞
jacka
11. sep 2014
@leninka75
toto?
http://www.topky.sk/cl/10/1423327/Na-Slovensko-...

ved už včera hlásili že v noci má liať........a zatial som ten pocit nemala.........asi to šlo do čiech.....tam maju veselo 😞 😞 😞
leninka75
11. sep 2014
@jacka .....presne to 😉 ...............buďme radi, že nás to obchádza 🙂 .........................tu v ZA momentálne tak jemne prší.....cha-cha a ja mám obuté plátenky :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N................
jacka
11. sep 2014
@leninka75 tak tak.........ešte že im to nevyšlo 😉 😉 😉 ...............máš super obuv 😃 😃 😉 😉 😉 😉
leninka75
12. sep 2014
ahojte................dnes sa mi ale že vôbec nič nechce :-p :-p :-p :-p :-p |-| |-| |-| |-| |-|
jacka
12. sep 2014
ahojte...........

@leninka75 pridávam sa k tebe........ :-p :-p :-p :-p |-| |-| |-| |-|
jacka
12. sep 2014
@leninka75 dáme kávu?.....aj by som ťa niečím iným poukla ale si v práci.... 😉
leninka75
12. sep 2014
@jacka ..........dajme lebo som fakt nemožná :-p ............inak som rada, že som v tom nie sama a pridala si sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
12. sep 2014
@jacka .. čo idete robiť cez predĺžený víkend?......................
jacka
12. sep 2014
@leninka75 mám pocit že sa pridaju aj ostané ak prídu 😃 😃 😃 😉
najskor nič....v BB je jarmok tak muž chce ísť s deťmi.....ja velmi nemusím kde je vela ludí.....ale uvidíme....a stiguna chceal zabíjať..tak v pondelok ide muž....ja s deťmi nie...kedže ideme v utorok na gastro nech viem čo zjedia 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. sep 2014
ahojte... 😉 pridávam sa....som nemožná..a aj k tej káve..... 😃 😃 😃 😃 u nás včera večer zlialo....dosť... :-p ale som rada...prišiel mi mužík domov..... 😉 😉 😃 😃 😃 a úraduje nejaká viroza, zas soplíme, tuším všetci.... :-p :-p :-p :-p
jacka
12. sep 2014
@denisenko
@leninka75 mne ani káva nepomohla.......asi idem na dalšiu :-p 😃 😉

@denisenko aj u nás bola v noci riadna burka.......teraz len prší a prší........a tma .
leninka75
12. sep 2014
@denisenko
@jacka ..............jááááj moje zlaté aj ja si tu už druhú chlipkám 😉 😉 😉 😉 😉 ..............a dokonca som aj fernet mala jani 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............................
leninka75
12. sep 2014
@jacka ...............sa tešíš, že nemusíš ísť 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃 .......................

@denisenko ...uži si Peťa 😉 ............a rýchlo sa vyliečte!!!

pekný víkend dievčatá!!! 🙂
jacka
12. sep 2014
@leninka75 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ................a nedám ti pači sa mi ]-( ]-( ]-( ]-( .....tak 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ..idem si aj ja urobiť.... 🙂 🙂 🙂 🙂 aj deti upískané.....čo viac si možem priať ]-( ]-( ]-( ]-(
leninka75
12. sep 2014
@jacka :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............k tým upišťaným deťom by sa ešte hodil nervný muž a máš to kompletku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. sep 2014
@leninka75 ten nech je tam kde je 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
jacka
12. sep 2014
@leninka75 ozaj ..boli sme na tých šutovských vodopádoch......................no niečo nááádernéééé........som bola bez slov ako je tma pekne...........odporúčam....... x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...
leninka75
12. sep 2014
@jacka ............vrrrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ...........................nič viac nemusím myslím dodať...............
jacka
12. sep 2014
@leninka75 čooo????................daj ma do obrazu??? :-N :-N :-N :-N :-N =-) =-) =-) =-)
leninka75
12. sep 2014
@jacka ..si sa mohla ozvať 😞 😞 😞 😞 😞 😞
denisenko
12. sep 2014
zlatý klinec dnešného dna...Denisko sedí so Saškou a tá ráno vracala, tak išla po 1.hodine domov...už len nejaké hnačky a vracačky nám treba.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p dúfam, že to nedoniesol domov....
jacka
12. sep 2014
@leninka75 to sme sa schytili ráno že ideme..... 😉 ..som na teba myslela...
@denisenko hej hej som aj ja počula je toho viac než dosť :-p :-p :-p ...tak nech vás to obíde 🙂 🙂 🙂
jacka
15. sep 2014
ahojte.,.,..

a nepopršíííí.............. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-p :-p :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( ]-(
katka1819
16. sep 2014
Ahooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂
som osmutnenko predala som môj vysnívaný kočík ,ktorý sme mali pri Matulkovi :-N :-p 😉 a toľko som prehovárala mužíka na tretie ,ale ani počuť nechce už |-| ale keby sa náhodou pritrafilo ,lebo človek mieni a Pán Boh mení ...kúpi nový 😃 😃 😃 ..............................................inak OK až na počko hnusné :-p .........................ozaj kto príde na náš Jarmok v Bytči 19-20. 9 pokolotočujeme nejaký ten marcipánek popapáme 😉 😉 😉 😃
leninka75
16. sep 2014
ahojte!!!................

@jacka ..čooooooooo prší?...kde?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@denisenko ..ako sa máte?:....čo sople?....

@katka1819 .máš recht!!! 😃 😃 😃 😃 😃................my ideme 20.9. na jarmok do PU x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
16. sep 2014
@jacka ..čo na gastre? =-)
denisenko
16. sep 2014
ahojte... 😉
@katka1819 😃 😃 😃 😃 😃 😃 veru, nový bude treba..... 😃 😃 😃 😃
@leninka75 sople.....pri aeriuse je to fajn...len včera Simčo dostal teplotu, ale ako prišlo, tak aj odišlo...len ho prehnalo...čo jeho inak zapeká, tak nevííím, nevíííím......aj dnes kakal kašu.... :-p :-p :-p :-S :-S :-S dúfam, že za to može len diazepan.... |-|

inak....všetko po starom....včera som zas nahánala barana...akože nemám slov...pojde pod nož.... ]-( ]-( ]-( ]-(

a boli sme v sobotu v cirkuse v žiline....celkom sa nám páčilo, aj ked najväčší výkon dňa podal Simonko, vydržal tam 2hodiny a 15 minút...aj ked spočiatku šokové hysáky, ale potom aj tlieskal...a Denisko, ten sa rehlil na celé šapito...hlavne že boli spokojný..... 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli