Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2014

@letty86 aj moji to mali...obaja....... 😝 ...........................MAťkovi som dávala tamtum......teda striekala.....
už musím padať.......škoda že si skor neprišla

denisenko
19. sep 2014

@letty86 ...že žijeme...to bolo krááásne.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. sep 2014

to som si zas navarila dobrotku...obžerstvo... 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2014

@denisenko čo si mala dobré???pochvál sa 🙂 🙂 🙂

to je hnus vonku...ešte aj fukať začalo......to ide víkend ...nieže bude pekne 😠 😝 😝

denisenko
19. sep 2014

@jacka ...mäsko s lečom.... 😉 😉 😉 😉 ..ale prišlo mi prekvapenie od mužíka....no čím by ma asi tak potešil, ked ten super parfém som si kúpila sama????....10 kíl hovädzinky....poslíček doniesol až do chladničky..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. sep 2014

@jacka a my máme nakomplet celý den 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 aj na záhradke sme boli, bunker postavili, tekvice a paradajky pozbierali, decká sa vymočili v sude s vodou a všetci sme spokojný..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si prípad....sa tu rehlím ako dávno nie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................hovädzinka mnamka.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
či uverím alebo nie......ja kurim.......nemusíme byť zas soplavý..................a vonku sem boli v tenkých bundičkách a na hlavách kapucna....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak toto je riadna nespravodlivosť 😢 😢 😢 😢 😢 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
19. sep 2014

@jacka ....ved nenadarmo sa vraví, že láska ide cez žalúdok..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak doniesol aj pšenicu, jačmen a slnečnicu...ale to ja nem musím.... 😀 😀 😀 😀 ..to vážne ste mali tak chladno???...zajtra ide Petrík do Hontianskych Nemiec....tak asi nech si zoberie teplé veci, že?....ja už mám teraz depku zo zimy..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
19. sep 2014

@denisenko len na tebe to nevidno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................veru chladno 😝 zajtra očakávam slnečno bez mrakov.......................juj ani nespomínaj zimu...... 😝 😝 😝 .....sa bojím tých ciest primrznutých 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

denisenko
20. sep 2014

dobré ránko.... 😉

jacka
20. sep 2014

ahojte..... 🙂

denisenko
20. sep 2014

@jacka u nás prší..... 😒

denisenko
20. sep 2014

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
20. sep 2014

ešteže niekomu zas počasie nevyšlo...ráno pršalo a celý den bolo teplúčko a bez dažda... 😉 😉 len škoda, že ked som celý den vonku s chalanmi, doma sa mi kopí robota... 😖 😖 😖 😖

pekný večer

jacka
21. sep 2014

ahojte....

@denisenko aj tu ráno pršalo...potom to bolo lepšie.......aj ked bez slnka.........im ide s tou predpovedou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a dnes t tiež nevyzera ktovie ako.. 😝 😝 ..................................čo ste včera porábali?? 🙂 🙂

denisenko
21. sep 2014

halo, halo... 😉
@jacka včera???....celkom to ušlo...a vnoci sme boli na diskotéke.... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 okolo 1nej nadránom začalo strááášne pršať, ale tak to búchalo na strechu, že zobudilo Simča...1.krát v živote.... a do pol štvrtej sa promenádoval po dome...ani mi nehovor.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
21. sep 2014

@denisenko ..........fakt?...aj moj Peťko bol v noci hore....asi dve hodiny a chcel vstávať......... 😠 😠 😠 😠 😠 ...........ale nebolo to kvoli daždu ..tu nepršalo...........to ste museli mať fajne 😖 😖 😖 .................

utka
21. sep 2014

Ahojte.
@denisenko naco bol v Hontianskych Nemciach?To je cca 10 km od našich.Boli sme tam celý vikend a bolo Krásne a teplucko...

denisenko
21. sep 2014

@utka Zuzi, kosí tam...alebo senážuje....čo ja viem.... 😀 bude tam, pokým poriadne nezaprší...

leninka75
22. sep 2014

ahojte!!!
@katka1819..................dodatočne prajem Matúškovi všetko najlepšie, pevné zdravíčko a spokojnosť v škôlke!! cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
22. sep 2014

ahojte.... 🙂 🙂
a nepoprší a nezafúka...... 😠 😠 😠 😝 😝

jacka
22. sep 2014

@katka1819 aj my sa pripájame.......všetko najlepšie prajeme....vela lásky a zdravíčka.........cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
22. sep 2014

ahojte... 😉 😉 😒 u nás doslova leje od včera večera..... 😝 😝 😝
@katka1819 a tak som včera rozmýšlala, že akého Matúška poznám....tak aj my sa pripájame, hlavne zdravíčko nech mu slúži....cmuuuk 😉 😉 😉

denisenko
22. sep 2014

ďalšia diskotékova noc za nami...a to ani Deniskovi sa nejako nedalo spať.... 😝 😝 😝 😝 takže: vonku leje, nízky tlak, ja mám dva krát herpes, po nevyspatých nociach sa ani nečudujem...k tomu krámy a čo viac si ešte môžem priať???...dve mrzuté deti sú ako bonus..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
22. sep 2014

@denisenko tak ja ti posielam 😎 😎 😎 😎 aspon takto ked inak to nejde.... 😎 😎 😎 😎 😎 .....tvoj mužík asi príde domov.....kdeže zapršalo 😀 😀

katka1819
22. sep 2014

Ahooooooooooj 😵 Ďakujeme za priania k Matúškovím meninkám 😀
trošku sme pooslavovali 😉

denisenko
22. sep 2014

@katka1819 akí vytešení..obaja.....aj u vás rozbaľuje všetko Peťko????... 😀 😀 😀 😀
@jacka ale nepríde...na senáž to nevadí, pokým nezapadne na poli..a vraj tam až tak nepopršalo....takže..... 😒 😒 😒 😒

a prestalo pršať...záchrana moja...už som rýchlo utekala do lekárne po náplaste na herpes....to je úúúúúľava.... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
22. sep 2014

tak jo...káva vypitá...cez slamku..... 😀 😀 😀 😀 idem ešte hodiť ovečkám seno, pokým neprší....chúdence moje prežúvavé...

utka
22. sep 2014

Ahojte...
@katka1819 aj ja sa pripajam ku gratulaciam...
@denisenko ahaaa...no super,tak spozna celé Slovensko 😉

utka
22. sep 2014

Baby,do kedy ste kojili deticky?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre