Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
14. okt 2014

@jacka
@denisenko ale ho bonzol spolužiak toho dotyčného čo mu vyhodila papuču ...vraj sa navonok tvári ako neviniatko ale je to riadny malý grázlik ...tak sa teda teším čo nabudúce vymyslí ..som mu riadne pohrozila ..tak snáď si nájde inú obeť 😅 aj keď najlepšie by bolo keby sa to už nikomu nestalo všakže 😉

utka
14. okt 2014

@letty86 aj ja sa pripájam ku gratuláciám...trošku neskôr 😉

jacka
15. okt 2014

ahojte....

@denisenko dobre si to napísala.......... 😀 😀 😀 😀 😀 ...............pokial len soplíkuje tak je dobre.......... 🙂 🙂 ....a Dnisko ako?....ešte na neho nič neprešlo?......
@katka1819 teda čo tie detská nevymyslia 😝 ...nechápem kde na to chodia...........ved aj my sme chodili do školy.......ale toto................................no.....ešteže ste ju našli.................. 🙂

katka1819
15. okt 2014

@jacka 🙂 nenašli ...lebo už stihla pani upratovačka vyhodiť do kontajnera a tam som sa už nehrabala veru ... kúpili sme nové a milá pani mamička dotyčného už je oboznámená že zaplatí plnú sumu papúč 😝 keď na ňu natrafím ....

katka1819
15. okt 2014

inak Ahooooooooojte 😀 😀 😀

jacka
15. okt 2014

@katka1819 ja som mysela že ste ju našli...............no pekne......... 😠 😠 😠 ...to má doma riadny kvietok..............však nech pekne zacvaká 😠 ......................juj to je sila ☹

jacka
15. okt 2014

@katka1819 teda ti poviem to bola iná zákernosť.........kde ju zabalil vedel že ju už nenájde...............fuj ☹ ☹ ☹

katka1819
15. okt 2014

@jacka veď toto 😅 keby ju bol hodil do toho koša no dobre zlomyseľnosť ...upratovačka by bola našla isto ...ale toľko práce s tým dal aby ju naozaj nenašli ...to už je teda iný level na krpca 7-8 ročného 😕 🙄

jacka
15. okt 2014

@katka1819 presne....ved čo bude dalej nasledovať.......normálne to nechápem ...ako ho to mohlo napadnuť.....ach ach.....

denisenko
15. okt 2014

ahojte... 🙂 ja len jedným okom...a pozdraviť.....a už zas bežíííím....

jacka
16. okt 2014

ahojte.....

@denisenko kamže si bežala?.............ako je Simonkovi?....

leninka75
16. okt 2014

ahojte................

jacka
16. okt 2014

zruinuje ma lidl.......mali by ho zrušiť 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. okt 2014

ahojte................

@jacka ............a čo mali?.............nejako nestíham teraz registrovať ponuku.... 😝

leninka75
17. okt 2014

@denisenko ..........žiješ??..............už je to so sopľami lepšie či stále nespíš? ☹

@katka1819 ...............na jednej strane som sa aj zasmiala, že aké vynaliezavé deti 😀 😀 😀 😀 ....................ale na druhej strane to čo má znamenať, keď toto robia na prvom stupni ZŠ???!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...................už máte nové papuče? a aj preplatené?

leninka75
17. okt 2014

@letty86......ako sa máte?. 😕 .............čítala som o boľavom hrdielku............ako ste oslávili 4 rôčiky?? 😵 ..budú aj fotos? 😉

leninka75
17. okt 2014

@utka ...po 100 rokoch som jedným očkom kukla na FB a keďže to bolo fakt jedným okom tak neviem či správne chápem..Lucka už spinká ako veľkáčka na veľkej posteli? 😵 😵 😵 😵 😵

utka
17. okt 2014

Ahojte...
@leninka75 áno,dobre si videla.Spinka na velkej posteli...aj tak spala často s nami v posteli a takto mame " letisko" a netlacime sa.Aj pri Vikinovi sme to tak mali.

katka1819
17. okt 2014

Ahooooooooj 😀

@leninka75 papuče máme nové ale ešte nie sú preplatené 😝 nevieme sa dotyčnej mami dopátrať 😠

katka1819
17. okt 2014

ooooooooooooooozaj ďaľšia novina u nás brácho s priateľkou čakajú babätko 🙂 už je v 10 týždni ..dlho tajili ...ale to bude tým že predtým v 5 potratila 😔 ........... no narodiť by sa malo okolo 21 Mája 😵 .......to bude u nás veselo segra má termín 14 februára a švagrinka 21 mája 🙂 🙂 🙂

katka1819
17. okt 2014

a náš Peterko robí v škole problémy ...neviem čo sa s ním deje 😔 .... normálne odmieta spolupracovať s učiteľkou a spolužiakmi ...ešte im aj povie daj- dajte mi pokoj ,nechaj- nechajte ma tak 😕 🙄 akožeee čooooo .....už sa mi raz učiteľka sťažovala ..sme si to doma vysvetlili ..tak chvíľu dobre a dnes mi volala ráno opäť 🙄 ..... si asi neuvedomuje že to si v škole nemôže dovoliť .... už som z neho nešťastná .... krpec jeden 😠

katka1819
17. okt 2014

@denisenko a Vy ako s Deniskom ? už sa rozrozprával ? 😉

leninka75
17. okt 2014

@katka1819 ........mamina sa asi dobrovoľne neprihlási, že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......blahoželám k bábätkám 😵 😵 😵 😵 😵 ...................nepridáš sa?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
17. okt 2014

@katka1819 ..................fuha a čo má Peťko nejaké zlé obdobie??......... 😕 😕 😕 😕 ..............minulý rok taký nebol, či hej?...

denisenko
17. okt 2014

ahojte... 😉
@leninka75 žijeme, žijeme...len nestíham.... 😀 😀 😀 😀 Petrík chodí ráno z domu a večer je zas doma, doobeda domáce práce, potom kedže bolo pekne celé poobedie vonku a do toho trampoty s Deniskom.....ved to poznáš....ale chalani sa už polepšili..... 😉 😉 😉 😉 Lilka ako?...nezdá sa Ti, že toho majú nejako veľa?...akože...za mesiac školy má Denisko celú stranu známok v žiackej knižke...samé písomky a podobne.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. okt 2014

@katka1819 to majú asi nejakú predpubertu sa mi tak zdá..... 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 Denkovi dosť pomohlo, že býva večer s tatinkom, tak sa polepšil...klop,klop,klop.....nerada by som zakríkla.....verím, že aj Peterka to prejde.... 😉 😉 😉

denisenko
17. okt 2014

@utka Zuzi, ja už som sa zmierila s tým, že Simčo bude s nami v spálni až dokým sa neodsťahuje.... 😀 😀 😀 😀 ešteže ja tam nespím..... 😀 😀 😀 😀 a blahoželám Lucinke...veľká slečna... 😉

denisenko
17. okt 2014

@jacka ...čo si nakúpila v Lidli?....ja sa tam tiež chystám, ale...nechce sa mi do Žiliny..... 😖 😖 😖 škoda, že nemajú nejaký online shop..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. okt 2014

@letty86 ako sa máte? Maťko to ustál?

denisenko
17. okt 2014

akože....potrebujem objednať mraziak....to podľa čoho mám vyberať, ked sú takmer všetky rovnaké????? 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre