Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
17. okt 2014
@katka1819 ..kebyže mám pred nosom domáci kalendár tak zistím 😉 .............takže bude pááááááááááárty x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katka1819
17. okt 2014
akútnu hluchotu poznám :-N u mojich detí bežne ...aj od istej doby mám tento syndróm aj ja 😃 😃 😃 hlavne keď niečo chcú a predtým neposlúchali 😉
jacka
17. okt 2014
@katka1819 moji si kreslia....chcem s nim von..ale stále prší :-p :-p :-p
leninka75
17. okt 2014
@jacka ....vodník!!! 😃 😃 😃 😃 😃 ...............gumáky mu kúp 😉 .............nosí ten krížový pás?.....
jacka
17. okt 2014
@katka1819 ja to tiež robím..potom mám chvosty za sebou........ :-p 😃 😃 😃 😃
katka1819
17. okt 2014
@jacka aj tu pršííííííííííííííííííííííííííííííííííí od rána ránového :-p ale ideme do ZA kúpiť matulovi darček tak tam sa trošken odviažeme 😃 hlavne ja
jacka
17. okt 2014
@leninka75 však nech si kúpi....ja sama on tééééž 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..........................ano ano......aj ked celkom nechápem načo mu to je v aute...... :-N :-N =-) =-) 😃 😃 😃 😃 .......ale nevadí 😃 😃 😃 😃
jacka
17. okt 2014
@katka1819 kedy ideš?....čo ideš?...
katka1819
17. okt 2014
kočkýýýýýýýýýýýýý musím ísť pozrieť krpca bo sa vybral hore na poschodie na prieskum 😃 ....
leninka75
17. okt 2014
@jacka ..aj tu je tak hnusne, brrrrrr :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p ....a zajtra mám byť vraj zasa krásny deň 😎
katka1819
17. okt 2014
@jacka kedy - o 16tej hodke ,Kam - do ZA ,čo - ešte neviem :-p čo mi šprngne do nosa 😃
leninka75
17. okt 2014
@jacka ..ľadviňák je aj u nás povinná výbava 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...........strašne sa hýčkajú tie chlapiská 😃 😃 😃 😃 😃 :-N :-N :-N :-N
leninka75
17. okt 2014
@katka1819 .....v Tescu majú teraz všeličo v zľavách 😉 😉 😉 😉 😉 😉
jacka
17. okt 2014
@leninka75 detičky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .........ja s nich mriem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
17. okt 2014
@katka1819 juj ......to aj ja takto kupujem..čo mi padne do očí 🙂 🙂 🙂
leninka75
17. okt 2014
@jacka @katka1819..........priznám sa, že ja absolútne neviem chodiť po obchodoch 😞 😞 😞 😞 .............zvyčajne nič neviem nájsť a potom čím viac chodím tým je to horšie a som z toho potom max znechutená :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
17. okt 2014
@leninka75 toto neznášam ked len chodím a nič nevidím.... :-p :-p :-p :-p :-p .................potom je už lepšie odísť preč :-p
leninka75
17. okt 2014
@jacka ..nakupovanie pre mňa nočná mora :-p :-p :-p :-p .....však včera som horko-ťažko Laurinke kúpila tričko a legíny..........a to som ešte nezačala vianočné nákupy...pomoc :-S
leninka75
17. okt 2014
..dobre mi bolo s vami, ale už hádam na čase ísť domov 🙂 🙂 🙂 ...ešte to strihnem cez Lidl 😃 ...kúpiť pečivo a potom už fakt ohnivá čiara domov x-) x-) x-) x-) ..........

...majte sa krásne pekný víkend všetkým!!!...pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
17. okt 2014
@leninka75 muž vie dobre kupovať.....mna to celkom nebaví 😃 😃 ,,,vianoce ani nespomínaj :-x :-x 8-( :-N
jacka
17. okt 2014
@leninka75 aj vám........len aby si ostala pri pečive 🙂 😉 ....pa pa.......
jacka
17. okt 2014
takže možem už aj ja zmiznut............. 😉 😉 ...čo si budem sama sebe písať 😃 😃 😃 😃
katka1819
17. okt 2014
noooooooo som sa trochu odmlčala ..musela som zahnať kalamitu ... Matulo v kúúúpeľni :-N 8-( :-p 😉 😃
aj ja Vám prajem pekný víkendík 😃 😃 😃
denisenko
17. okt 2014
som sa narehotala.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 u nás nakupujem len ja...mojho chlapa by tam museli párom volov ťahať..... :-S :-S :-S ...no...aspon mi nekomentuje, hlavne že zaplatí..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

pekný víkend....
utka
17. okt 2014
No prvu dostal,lebo nemal na geometriu pravitko a večer dom sa ho pytala,ci má,povedal že hej.Druhu ma z vlastivedy-všetci dostali,lebo vraj rozpravali.Tretiu dostal,lebo bol tyzdenik a musel ist skontrolovat šatnu a niekto tam mal rozhadzane topanky,tak musel zistiť kto a kým zistil,zazvonilo,prisla ucka a nemal pripravene veci na hodinu.A stvrtu,na plavání mali minutu ticha,spoluziak ho bil a on mu povedal,nech prestane.Tak dostal od trenéra trest,musel chodit okolo bazena a ucka mu za to dala poznámku.Mám pocit,že ho ucka nemusí...
jacka
18. okt 2014
ahojte.......

@utka no paráda....takéto poznámky.............ja mám presne taký pocit pri MAťkovi.... :-p
@denisenko ved to hlavne že daju peniažky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

jááj moj muž umiera......má smrtelnu chorobu.............idem si to užiť..:-p........😃.....utekám preč od neho..😃 😃 😃
utka
18. okt 2014
@jacka akú má chorobu?Soplik či kašlik?
denisenko
18. okt 2014
@utka Zuzi...predbehla si ma 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@jacka rýchlo od neho utekaj...aby si so splavým nosom nemusela liečiť aj jeho a aj deti..... 😃 😃 😃 ]-( 😞
jacka
19. okt 2014
ahojte......
@denisenko ..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .mám pocit že jedno jeho dieťa už liečim 😃 😃 😃............asi sme nie dosť daleko ušli 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃....aj dnes od neho mizím 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@utka kašlík .....a začína aj druhá soplík....... :-p 😃 😃
jacka
19. okt 2014
@katka1819 všetko najlepšie.........vela zdravíčka a lásky x-) x-) x-) x-) cmuk x-) x-) 🙂 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli