Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. nov 2014

@jacka ...........zlatý ten tvoj chlap 😝 ..............to si píš, že sa tomu potom nevyhneš ☹ ...........

............pekný víkend dievčatá 🙂

katka1819
8. nov 2014

už som ONLINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahooooooooooooooooooooj 😵

katka1819
8. nov 2014

všetkým kto mal sviatoček a oslavovalo sa dodatočne prajem Všeeeeeeeeeetko najlepšie 😀 😀 😀

katka1819
8. nov 2014

ženy mám takú že intim otázku ....ako sa chránite pred tehu ? používate antikoncepciu...vnútromaternicové teliesko .... a @denisenko ten krúžok Nuvaring či ako sa to ... skúsenosti ? ....ja práve zvažujem vnútromaternicové teliesko ,ale keď si prečítam tie upozornenia na tom mega letáku čo mi dal gynekóg .... všetky čo pri tabletkovej + infekcie -sepsa a bežné mimo menštruačné krvácanie 😕 🙄 preto ju zvažujem lebo zabúdam brať tabletky 😅 a potom to mám teda poriadne rozhádzané 😔 som mužíkovi navrhla keď už nechce 3 dieťa -vazektómiu ak som to správne napísala 😅 ... ja aby som brala nejaké tabletky a sajrajty ešte dobrých 10 rokov 😠 🙄 😝 Ste mali vidieť výraz jeho tváre 😀 😉 ale nedám mu stým pokoj ...

utka
9. nov 2014

@katka1819 my sme momentalne věrní prezervatívom,ale tiež zvažujem niečo iné,lebo z nich často mâvam mykózy...len neviem čo.Tabletky nechcem a nie sú pre mna ani vhodné keďže mám problémy s tou krovu. Ja som už uvažovala aj o sterilizacii...no neviem...

katka1819
9. nov 2014

@utka Dík za odpoveď na intim otázku 😉

jacka
10. nov 2014

ahojte.... 🙂 🙂
@katka1819 moja....u nás žiadnu......viem presne ked ide ovulka.........nebudem sa napchávať tbl......a ani nič pchať do seba............

leninka75
10. nov 2014

Ahojte................ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
10. nov 2014

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
11. nov 2014

Ahojte!!! 🙂 🙂 🙂

@jacka .............ty sa normálne, že posmievaš!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

@leninka75 komu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

jááj ahojte..... 😵 😎

leninka75
11. nov 2014

@jacka .....................nám konicám 😀 😀 😀 😀 .............ako sa máte?....čo si včera robila?

jacka
11. nov 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konicám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale s detmi vonku ...suseda si zlomila ruku tak bola doma...tak sme ju vtiahli von....ab sa deti mali s kým hrať 😀 😀 ...................robila?....bola som sa potárať v obchodoch....ale nejak mi to nepálilo.....tak som šla domov...... 😀 😀 😉

jacka
11. nov 2014

@leninka75 moja včera si kde bola ked si tu skoro ani nebola? 🙂 🙂 ...........................a vraj na katarínu hlásia zimu 😝 😝

leninka75
11. nov 2014

@jacka .........teraz neviem komu sa lepšie hralo či deťom alebo susede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
..............zháňaš vianočné darčeky???..............aj máš predstavu?......poveeeeeeeeeeedz ja som zvedavá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. nov 2014

@jacka ...........pánečku hneď som brala kalendár a kukala, že kedy je Kataríny 😉 ................ešte nemáme prezuté auto, vy hej?........................aaaaaaaaaale včera tu bol des 😝 ...a vlastne bude ešte najbližšie 2 týždne, takže tu asi moc nebudem ☹ .............príde ku nám akreditačná komisia a dali sme si požiadavku na otvorenie nového študijného programu, takže nás budú lustrovať odpredu aj odzadu 😅 .......všetky papiere, labáky skrátka všetko musí byť tip-top....a ešte do toho mi skončila jedna zákazka, takže musím vyhodnotiť skúšku a napísať správu 😝 😝 😝 😝 😝 😝............................

leninka75
11. nov 2014

@jacka ..ja som v nedeľu pritlačila baby, nech napíšu Ježiškovi, aby som vedela na čom som 😀 😀 😀 😀 .....a hlavne nech nestrieľam na slepo 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

@leninka75 takéto.....
http://www.mall.sk/stavebnice-geomag?gclid=CjwK...

len neviem či to niekde kupim 😝 ...asi len cez net.....a to celkom nerada ☹ ☹

leninka75
11. nov 2014

@jacka ..........geomag dostaneš normálka v Dráčiku aj v Alltoyse 🙂 ...............dobrá stavebnica len drahá jak čert 😝 😝 😝 😝

jacka
11. nov 2014

@leninka75 tak budeš mať veselo v práci........sa možeme rovno rozlučiť 🙂 😉 ☹

moji písali a kreslili už minulý týžden 😀 😀 😀 .....ale z toho nič nekupim.....kombajn na dialkové....traktor...........tablet a také ........ 🤐 🤐 ............................

jacka
11. nov 2014

@leninka75 tam su len malé teda čo som ja kuk......a ten druhý je len v BB a muž nemá čas 😠 😠 😠 😠 😠 😠....už maju jednu ...ale málo dielikov....sa im už minula fantázia...............drahé ale aspon si hlavu prečistia.......a iné nedostanu.......len oblečko......nebude taký štedrý.........nespím s milionárom....😀

leninka75
11. nov 2014

@jacka ......ale kukám, že na Mall.sk sú za fajné ceny 😵 😵 😵 😵 😵 ..............ak môžem radiť choď do Dráčika omrkni si to naživo a potom objednaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
11. nov 2014

@jacka ...............prečo nieeeeeeeeeeeeee kombajn?????????!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................

jacka
11. nov 2014

@leninka75 tam som bola včera........nič som tam nevidela ☹ ☹

jacka
11. nov 2014

@leninka75 lebo už asi maju zo sto...... 😠 😠 😀 😀 😀 ......na sučiastku 😀 😀 😠 😠 😠 😠 to je váženie 😠 😠 😠

leninka75
11. nov 2014

@jacka ...presne málo dielikov 😝 😝 😝 😝 ...............moje baby to tiež dostali od švagra..rady sa s tým hrajú ale vždy je bitka o dieliky 😠 😠 😠 😠 😠
.....................akože nespíš s milionárom?? 😀 😀 😀 😀 😀 .............si spomeň čo sa o vás po dedine hovorí keďže robíte fasádu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............sa tu teraz hráš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2014

@jacka .......blbá otázka 🤐 .....chlapci nechceli tie pištole Nerf??..............

jacka
11. nov 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nie je ten pravý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

@leninka75 preto chcem také s viac dielikmi.....a čušia pri tom ako voš...... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre