Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. nov 2014

ahojte!!! 😉

leninka75
25. nov 2014

@katka1819 ..však som skoro zabudla!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 ............milá naša meninová oslávenkyňa.............všetko najlepšie ti prajem..pevné zdravíčko, veeeeeeeeeeeeeeeľa lásky, radosti a spokojnosti!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
25. nov 2014

pekné ránko 😉
@katka1819 .....krásne meninky...a som rada, že si k nám neprišla na ľade, hádam bude sniežik na Vianoce.....cmuuuk moja, nech sa Ti darí...... 🙂 🙂 🙂 🙂
@jacka Deniskovi zima?...ved sa zahrieva..... 😀 😀 😀 😀 😀 včera skúšal strmák......že: mamííííí, zlomil som si riťku....... 😀 😀 😀 😀 Simonko tam behá, alebo sa šmýka, je tam pieskovisko so šmýkalkou.... 😉 😉 😉 😉 tie magnety Denko dostal pred 2 rokmi na Vianoce.....Simčo už zlikvidoval..... 😀 😀 😀 😀 😝

denisenko
25. nov 2014

@katka1819 😵

leninka75
25. nov 2014

@denisenko ............u vás včera večer nebolo také niečo snehoidné????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............na strešáku som videla niečo ako sneh s dažďom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...................to ako Simčo dokázal zlikvidovať geomag????????????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
25. nov 2014

ahojte.....
@katka1819 všetučko najlepšie............. 😵 😵 😵 😵 😵......................dufam že aspon vianoce budu na lade 🙂 🙂 🙂

jacka
25. nov 2014

@leninka75 mám dojem že asi simonko postrácal..... 😀 😉 či nie,...................?

jacka
25. nov 2014

@denisenko tvoj Denisko je dokaz toho že sa učíme stále........som netušila že sa dá aj riťka zlomiť 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..................................máš pravdu tam sa riadne hýbe 😀 😀 😀 ......pre teba je tam niečo na zahriatie či máš v termoske 😀 😀

jacka
25. nov 2014

dnes budem potrebovať asi liter kofeínu 😝 😝 🙄 😅 😨

denisenko
25. nov 2014

@leninka75 veru postrácal..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...snehoidné?....u nás lialo ako z krhly..... 😝 😝 😝 😝 😝 a ako čumím...zas mrholí.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. nov 2014

@jacka ...si sa trafila.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....termoska? že načo????...to je na futbalovom ihrisku, tak je tam hned aj klubová krčmička..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...toto počasie nespraví ani cisterna kávy... 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😝 😝 čistý hnus je tam.....som ani Simonka nezobrala na vychádzku pre rožky.... 😝 😝 😝

jacka
25. nov 2014

to ja už zle vidím alebo je niečo s konom,,,,,?

jacka
25. nov 2014

@denisenko sa máš....čerstvé hned po ruke.......a doma ti dá drahý fúkať...,,??:::.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si to počasie dala na správnu mieru.......čistý hnus 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .........................aspon som muža stihla z rána nas...ť.........chcel ísť k strige..... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja mu vravím .....ale ajto príde ešte v sobotu a tu dalšiu je mikuláš..........on hned to vadí.....no mne nie....ale povedz deťom že budu u vašich sedieť na prdeli.....a nudiť sa.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........

katka1819
25. nov 2014

@denisenko
@leninka75
@jacka Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
25. nov 2014

A ahoooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
25. nov 2014

Ahojte
@katka1819 všetko najlepšie k meninkám...
U nás tiež prší, nesneží...

katka1819
25. nov 2014

kuk fotos z fotenia tehu segry a ešte jesenné s Peťkom 😀

letty86
25. nov 2014

ahojte 😵
nestiham, hadam zajtra niečo počmaram 😉
@katka1819 všetko najkrajšie, Katka 🙂 🙂 🙂

jacka
26. nov 2014

ahojte....

@letty86 počmáraj počmáraj 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

leninka75
26. nov 2014

ahojte!!!.............

@katka1819 .pekné fotečky!!! 😵 😵 😵 😵

@letty86 ..čo nové s prácou? 😨

jacka
26. nov 2014

@leninka75 u vás je aké počasie,?...máte 😎

denisenko
26. nov 2014

ahojte.... 🙂
dnes tu nie som....mám doma Petríííka..... 😵 😵 😵 pekný den

leninka75
26. nov 2014

@jacka ...ahoj 🙂 ....................vidím kus modrej oblohy 😵 😵 😵 ..ale či bude pekne netuším..............na BB tuším hlásili, že nasnežilo.....máte sniežik aj vy?

leninka75
26. nov 2014

@denisenko .......len si ho uži 😵 😵 😵 😵 😵 .....a bez ofukov 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. nov 2014

.........včera som bola kuk kamošku čo má 2 mesačného syna 😵 😵 😵 😵 😵 ............taký bol zlatý, chrobák malý........usmieva l sa na mňa a aj sme si celkom pokecali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............už som aj zabudla aké sú bábätká malilinké.........

jacka
26. nov 2014

@leninka75 tak akurát na Donovaloch......tu bol len taký poprašok a aj z neho sa Maťko tešil 😵 😵 😵 ..........................u nás to bude zas depka počasie...........................ale také bábätko..... 😵 😵 😵 😵 😵 pomojkať....veru dávno.....to bolo čo sme mali drobcov a tááááák rýýýýchlo narástli ☹ 🙂 😉

jacka
26. nov 2014

ach joooj.,......asi ideme na víkned k strige.............akobý nikto iný neexistoval ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
26. nov 2014

dáme kávu niekto??? 🙂 🙂 🙂

jacka
26. nov 2014

tak nič tak sama 😀 😀 😀 obed navarený idem vegetiť.... 😀 😀 😀

letty86
26. nov 2014

ahojte 🙂
@jacka navrhni muzovi, ze vás nech odvezie k tvojej mame a on nech si uzije svoju mamicku dosýtosti 😅 ....ved by bol kazdy spokojný...nepreslo by?
@leninka75 mali by sa ozvat tento tyzden

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre