Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2014

@katka1819 ..ahoj!!! 🙂 .....aký fajní smajlovia 😵 😵 😵 😵 ...

letty86
9. dec 2014

@leninka75 tak už nejaku vyzdobu mam...okna, par drobnosti.....len neviem ako so stromčekom 😕 nam ho sice nenosi Jezisko, ale nerobíme ho velmi dopredu....tak uvidime ako teraz
uf, 12, to fakt, los pubertos 😝 sa mamáe naco tesit, ze 😝 a neuci lilku blbiny?

jacka
9. dec 2014

@leninka75 nie nie k mamičke........aj ked tam rád chodí.............ide s minulej robotý ho volali.....a další víkend ide s prítomnej robotý na kapustu......tak hurá volné víkendý 😀 😀 😀 😠 😝 😉

denisenko
9. dec 2014

@jacka na kapustnicu sme pozvaní aj my....ale neviem, neviem......ja,ani deti kapustu nemožeme...tak mi to príde také divné, ale zas budú tam ostatné baby s deťmi...no...uvidíme ešte

denisenko
9. dec 2014

baby a čo už pečiete? my máme medovníčky...a všetko ostatné...asi je ešte čas, či už???? 😕

denisenko
9. dec 2014

@letty86 my už máme stromček týžden...ale neozdobený, len postavený...... 😀 😀 😀 😀 Simonko ho konečne začal ignorovať a kocúri si pod ním spravili ležovisko, tak asi budeme mať mačací betlehem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. dec 2014
denisenko
9. dec 2014

...segra nemá čo robiť pri 4 deťoch...uháčkovala Deniskovi čiapku.....na jeho želanie...3 pásiky byť musia... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2014

@denisenko ja ešte nemám nič napečené......ale len medovníčký...linecké.....a rožký.......slané len praclíký.................jasné že je čas.... 😀 😀

denisenko
9. dec 2014

@leninka75 ....to s Karolínkou....máme asi podobne......veľké oči a rýchlo ruky preč..... 😝

jacka
9. dec 2014

@denisenko pánečku sestra sa nezdá 😵 😵 😵 šikula je.....zlaté ručičký......................škoda že ja som drevo na takéto práce ☹ ☹ ☹

denisenko
9. dec 2014

@jacka ved ja tiež chcem len medvedie labky, linecké lepené, vanilkové rožky a potom ešte kokosový rez a karamelovo orecvhovo medové rezy.....a viac nič

denisenko
9. dec 2014

@jacka ja tiež, ale ked vidím , ako háčkuje pre dvojičky...no paráda...

leninka75
9. dec 2014

@letty86 ...........našťastie sú málo spolu 😀 😀 😀 😀 😀 ....inak by už Lilka bola na 100 % naškolená 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ...................

jacka
9. dec 2014

@denisenko len chod na kapustnicu.........sa aj deťom bude rátať 😵 😀 😀 a tebe tam pevné nervičký 😀 😀 😀 😀
no ja plnkové neviem aké..........aj bý som kremešku ale neviem neviem .....z akého mlieka ked peťko nemože ale zas hádam bý ho to nezabilo 😅 😅 😅

leninka75
9. dec 2014

@jacka ..jasné zabudla som 😔 ...som to pochopila, že ide vyrábať zabíjačkové klobásy 😉

letty86
9. dec 2014

@denisenko a sestra je superžena, ci ako 😀 🙂 sikovna, ja som lemra lemrava 😝
@jacka ako robievas tie praclicky?

jacka
9. dec 2014

@denisenko si sa neskušala u nej zaučiť? 😉 ☹ 😒

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ...........ja mám len medovníčky zatiaľ....a k stromčeku sa nevyjadrím 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐..............tvoja sestra na čom frčí?? 😀 😀 😀 😀.................nezvládla by ešte ďalšie dve deťúrence??? 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
9. dec 2014

@leninka75 aspon budu jedlé aj ked pripité.......od strigý su nejedlé fúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

denisenko
9. dec 2014

@letty86 asi hej.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tiež mezi lemry lemravé...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale....kúpila som si látku a idem si pošiť poťahy a prečalúniť stoličky, lebo Simonko ich poobhrýzal...len sa musím do Vianoc dokopať 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ..nooooo však to sa chystáš dosť piecť 😵 😵 😵 😵 ...a samé mňamky 😵 😵 😵 😵 ...........a na tú kapustnicu choď, možno tam bude aj niečo iné na papkanie a keď nie tak aspoň vypadneš zo stereotypu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. dec 2014

@jacka ha ha...že zaučiť...dáááj pokoj....ja chodím večer spať.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2014

@denisenko ..ja som z Liluše nešťastná ☹ .....nič nedotiahne do konca.....aby mi pomohla aspoň riady utrieť, načo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 😝 ..............asi to bude moja chyba..som moc mäkká 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. dec 2014

@leninka75 ved našťastie to bude v reštike, tak si dám guláš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čo so stromom, že sa nevyjadruješ?...vy máte vždy takú krásnu výzdobu...... 😉 😉 😉 😉

letty86
9. dec 2014

@denisenko ja som myslela, ze macky poobhrýzali, a to simčo 😀 😀 nieoč odkuka 😀

denisenko
9. dec 2014

@leninka75 ..no neviem, či si mäkká...ja si myslím že pohodlná generácia.... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
9. dec 2014

@letty86 ....Simonko ich používal miesto hryzadla..... 😀 😀 😀 😀 😀 micky neničia nábytok....čo o deťoch sa povedať nedá..... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. dec 2014

@letty86 @denisenko @jacka............ja by som aj kadečo vyrobila len mi chýba energy a čas 😝 😝 😝 😝 ..........keď okolo 22:00 skončím so všetkým v domácnosti som jak vyflusnutá 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
9. dec 2014

@leninka75 ja zas mam tendenciu, ze radšej si to sama spravim 😖 tiez asi nie moc dobre....potom ked budem chciet pomoc, sa jej uz nebude chciet......

denisenko
9. dec 2014

@leninka75 no trak to ja už vtedy nefungujem vobec....klobúk dolu

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre