Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

ja zas nestíham...varím, vysávam, savo ma už čaká....idem....

jacka
10. dec 2014

@denisenko ako bolo vonku.....v teple 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@denisenko ja neznášam vonu sava........fuj sa mi žaludok otáča ☹

letty86
10. dec 2014

@jacka viki je zas zima...sedi pri okne a chalanom je stale horuco, tak casto otvaraju okno aj cez hodinu....tak som jej vravela, nech sa neda 😀 ze nech vetraju cez prestavku.....hlavne tým, co sedia az pri dverach je zas horuco

denisenko
10. dec 2014

@jacka tak savo je úplny chanel proti tým prípravkom na parazity...to som skoro vracala.... 😝 😝 😝 😝 ale mám s vonou kvetiniek 😀 😀 😀 😀 😀 ...vonku???...Simonko sa šmýkal po ľade...som ho dovnútra nemohla dostať 😀 😀 😀 😀 😀 ...hlavne, aby mal "pršteky"....to sú rukavice... 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@letty86 ved aj Maťkovi je horúco.......neviem čo tam robí.... 😀 😀 😀 a to sedí pri okne 😀 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2014

@jacka 😀 😀 tak baby su vačšie zmrzliny, chalani su horkokrvní 😀 😀

letty86
10. dec 2014

@jacka
@denisenko ja som mala kolegynu, co zboznovala savo...všetko nim drhla, aj doma, aj v robote......ale od znacky savo je fajn ten cistic na podlahy, mala som zeleny, ale ten ruzovy je vraj este lepsi

jacka
10. dec 2014

@denisenko to som ti teda nezávidela........ ☹ ☹ ☹ .......už len ruško na nos.... 😉 .................to má fajn názov na rukavice ešteže si nám to preložila 😵 😵 😵 .............................to je jedno aká vona je tam pridaná ja bý som tam stále citila ten smrad 😝 😝 .......................vobec necítim vone v takýchto prípravkoch.... 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@letty86 sa nahána v triede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2014

@letty86 musím bežať už meškám.......
čože závislosť na save......????nie dakujem neprosím........ 😝 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2014

@jacka ja myslim toto

letty86
10. dec 2014

@jacka tam necitis ten typicky smrad...ale vyraba to savo

utka
10. dec 2014

Ahojte. V pondelok poobede bol manžel s Vikim u dr.nech ho popocuva,ale vsetko má ok.Len ho nechala do konca tyzdna doma.
@denisenko aj Viki bol dnes na otocku v škole na pytagoriade.A presne ten isty problém mame,že Viktor vykrikuje a necaka na vyvolanie.Lebo on to vie,hlásí sa,ucka vie,že to vie,tak jeho nevyvola,dává sancu inym a on je z toho nešťastný...

denisenko
10. dec 2014

@letty86 ten citroná tráva...mám najradšej..... 😉

denisenko
10. dec 2014

@utka a tak ja viem že im to vadí, ale až taký problém to nevidím, hlavne ked vedia..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2014

@jacka neprídeš? vonia to tu ako na plavárni.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
10. dec 2014

@denisenko ja som zatial len ten vyskusala, ale chcem aj ruzový
@denisenko
@utka tak chalani su rychli, chcu sa ukazat 😵

utka
10. dec 2014

@denisenko mne to tiež nepripada také hrozné,ale poriadok musí byt.U nás v škole je to celé divné.Viki dostava divné poznámky...no bez komentára ☹

jacka
10. dec 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem za pozvanie ....neprídem 😀 😀 😀 😀 😀 radšej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 nieže mi nos výkrúti 😀 😀 😉 🙂
@utka aké poznámký?

utka
10. dec 2014

@jacka no má ich dosť, ale napr. Spolužiak utieral podlahu v šatni na plávaní a iný spolužiak mu povedal, že je sexi upratovačka. Viki tvrdí, že on to nebol, ale učka počula jeho. A poznámka bola, že nevhodne oslovovoal spolužiaka na plávaní.

jacka
10. dec 2014

@utka ☹ 😔 🤐

jacka
10. dec 2014

@denisenko hádam som ťa aj videla.... 🙂 😀

jacka
11. dec 2014

ahojte..... 🙂

leninka75
11. dec 2014

ahojte.......................

@utka...no pekne...také reči majú 8 ročné decká!!!....čo nás čaká o pár rokov ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..bojim bojim

jacka
11. dec 2014

@leninka75 toto je výchova... velká hanba pre rodiča ked takto rozpráva...........moj také slová vobec nepoužíva.....a kde povie do riti tak mu jedna letí 😠 😠 😠

jacka
11. dec 2014

@leninka75 čo máš navarené...ja už som zúfalá 😝 😢 ☹ 😒 😉 😉

leninka75
11. dec 2014

@jacka ..............súhlasím .....mne sa koľkokrát nožík otvára keď počujem rodičov ako sa rozprávajú v prítomnosti detí 😠 😠 😠 😠 😠
.................a s tým varením katastrofa 😝 😝 😝 😝 .....................mám uvarenú karfiolovú polievku a svokra upečie zemiaky....a ja na zajtra plánujem vysmažiť karfiol...............aj u vás je 😎 ???????

katka1819
11. dec 2014

Ahooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
11. dec 2014

dnes sme mali Vianočnú besiedku v škôlečke 😵 😉 kuk

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre