Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. dec 2014

inak...ahojte.... 😵 😵 😵 😵 😵

sviatky prežité v zdraví..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deti spokojné, včera sme boli u našich a dnes....furmanské kone v zázrivej a potom sánkovačka vo Vrátnej...len stráááášna kosa...a Simonka sme nemohli domov dostať.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. dec 2014

....a tak pekne vianočne.....

katka1819
27. dec 2014

Ahooooooooooooj 😀 Pribrala som o tri kože 😅 obžerstvo že strašné 😝

@denisenko pekné fotečky 🙂 ja ani žiadne nepridám bo neni čo ... malý Matúško nám zaspal pred štedrou večerou ... teda večera bez neho taký bol unavený na obed spať nechce ... a potom zalomí a hotovo ... zobudil sa o 02.30 a krásny dník pred nami 😀 som mala oči jak angorák na druhý deň 😅 nevyspatá ... predtým dve noci som tiež nespala len po 3-4 hodky a to som ja nie zvyklá spánok musí byť 😅 ... Matúško nám dostal sople do očiek ...23 sme išli k lekárovi nech mu niečo na to dá ...náš tam nebol ..a druhý za pohoršoval že prečo nemá nejaké lepšie vyšetrenie odborné ..keď kašle a soplí už 4 mesiac v kuse ...teraz také zalepené očká a zelené sople ..dal nám kvapko masť do očiek a nič k tomu tak mu dávam ambrobene od kašlu ,do nosa nasivin ....inhalovanie som zrušila .... už fakt neviem ako by som mu pomohla chúďa dieťa zahlienené ☹ ................................................dááááárečkov až až že nevedia s čím by sa skôr pohrali 😝 a táááák 😉

utka
27. dec 2014

Ahojte...
U nás bol bohatý Jezisko. Okrem toho je Viki na ATB a Lucka uz dva tyzdne sopli a kašle...dnes mala poobede zvýšenú teplotu.Sme u našich.Zajtra ideme domov,tak hned ficime na pohotovost ☹

leninka75
28. dec 2014

ahojte..... 🙂 ...sedim si pri krbe....vsade mam svetielka a vytesujem sa zo sviatkov 😵 .....my este stale chodime po navstevach, alebo mame my niekoho doma... 🙂 ...
....vsetkym choruckym prajem skore uzdravenie...

leninka75
28. dec 2014

@jacka....tu rozpravku wal nepoznam ☹

jacka
28. dec 2014

ahojte....
@leninka75
http://www.csfd.cz/film/231646-vall-i/
odporučam....... 😵 🙂
@katka1819 ako vám je?
@utka nech už sú od vás chorobý fuč.......sa to tam zas drží ☹

jacka
28. dec 2014

@denisenko vý ste krásna rodinka 😵 😵 😵 😵 😵 ....Simonko je už aký veliký 🙂 🙂 ........Denisko aké očiská 🙂

utka
28. dec 2014

Ahojte... Baby,dakujeme

jacka
29. dec 2014

ahojte 🙂 😎 😵 😵

leninka75
29. dec 2014

hu 😀

jacka
30. dec 2014

čaute..... 🙂 🙂
aj ja chcem sneh,,,,,,, 😠 😠 😠 😠 😠 tento poprašok to bý sa dva pohádali.... 😠 😠 😠 😢 😢 😢

@leninka75 huhu 😀 😀 😀 😀 😉

katka1819
30. dec 2014

Ahooooooooooooj 😵 😵 😵

@jacka už je lepšie 😉 Volího máme doma už strášne dávno ...pekná rozprávočka ...najprv trošku nuda ...kým zbiera ten odpad a stavia z neho komíny 😀 ale potom super jak dorazí EEEEEEEEEva 😉 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. dec 2014

Prvá sánkovačka za nami..... 🙂 ....

utka
30. dec 2014

Ahojte... ☹
Vikimu dala včera ešte ATB, v piatok na kontrolu. A s Luckou som bola dnes na výter z nosa. Má už vyše dva týždne sople a kašel hrozný. Ale všetko má čisté...už sme tam boli s tým 3x a raz aj na pohotovosti...dva dni mala aj zvýšenú teplotu, ale už nemá. Idú jej aj horné stoličky, aj dolné očáky...ale ten kašel je hrôzostrašný ☹

jacka
30. dec 2014

@leninka75 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................juj ako vám závidím ten sniežik ☹ ☹ ☹ ☹ ......
@katka1819 😀 😀 😀 😀 walí je dobrý...aj ja si ho rada kuknem....... 😀 😀 😀 😀 aj ked som aj náročný divák 😀 😀 😀 😀 😀
@utka juj moja skorá uzdravenie..... 🙂 🙂 🙂
sme boli na Sliači....tááááák som vymrzla........ 😠 😠 😠 😠 ........ale zato si teraz popíjam varené..mnaky mnam.... 🙂 🙂 🙂 🙂

aj niekam idete na silvestra?

katka1819
30. dec 2014

@jacka Silvester doma 😀 príde ku nám segra s rodinkou ,jeden z bratov s komplet rodinkou a naj kamoška s nastávajúcim 😀 😵 😉 tak bude veselo ... potom musíme friškom frčať k druhému bratovi po polnoci lebo robí obrovský ohňostroj a potom ešte na námestie tam je zase veľký ohňostroj mestský aj keď ten čo robí brat s druhým bratom sa mu vyrovná ....už som spomínala že môj brat podniká ,predáva pyrotechniku ? 😀 teda my sme pyro rodina 😀 😀 😀 a na Sivestra si to patrične užívame aj na narodky a podobne je vždy ohňostrojík 😅........................................veru dnes kosa kosná vraj v noci a zajtra - 10-16 stupňov nám teraz ukazuje -12 😕 😅 😝

katka1819
30. dec 2014

a boli sme dnes v ZA 🙂 sme vymrzli ....

katka1819
30. dec 2014

a ešte zopár fotečiek 😀 u nás 😉

katka1819
31. dec 2014

Veselý Silvester 2014 a Šťastný nový rok 2015 prajem Vám a Vaším rodinkám 😀 😉 😵

jacka
31. dec 2014

@katka1819 tolko snehu...ach jooo......aj sem niečo prihod lopatou..... ☹ ☹ ☹ ☹ ................vláčiková dráha je super....a chalani tiež ich riadne vytiahlo 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
31. dec 2014

tak sa aj ja pripájam......veselého silvestra....a všetko dobré do nového roku.........aby sme sa tu aj o rok takto ešte stretli.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
31. dec 2014
denisenko
1. jan 2015

ahojte..... 😉 😉 😉 😉 😉 žienky moje koníkovské.......úžasný rok 2015 Vám želám...... 😵 😵 😵 😵 😵 nech nám hlavne zdravie slúži, deti nerobia neplechu a mužíkovia nás ľúbia každým dnom viac..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja nejak nestíham.....chalani si užívajú sneh...ja o čosi menej....nejaké fotky sú na FB..také mrázikovské...... 😀 😀 😀

leninka75
1. jan 2015

ahojte bambuľky...v novom roku vám z celého srdca želám pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosti.....a euráčikov tiež 😉 ... 😵 😵

..zajtra fičíme do Oravskej Lesnej, tak neviem kedy najbližšie urobím hu.. .pa 🙂

jacka
2. jan 2015

ahojte.... 🙂 😵
@denisenko ja sa k snehu už nevyjadrujem ☹ 😉 😉

jacka
2. jan 2015

tolko sneho BOLO u nás.........tak sa aspon ináč zahrali.... 🙂

katka1819
3. jan 2015

Ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
4. jan 2015

sniežik sa nám chumelííííííííííííí 😀 😀 😀

katka1819
4. jan 2015

inak Ahooooooooooooooooooooooooooj 😀 😉 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre