Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2015

@letty86 aj ja chcem byť meterolog.... 😀 😀 😀 😀 ......dostáva prachy aj ked sa pomýli 😀 😀 😀

letty86
23. jan 2015

@jacka 😀 😀

jacka
23. jan 2015

@letty86 aku máš dobru náladu 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. jan 2015

ahojte.... 😉 u nás včera nepršalo.....ale bolo poriadne zamračené...dnes ráno hmla ako mlieko a teraz tak krásne svieti slniečko....ako na jar.... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. jan 2015

@leninka75 veru, veru....čo tak smutne?...ja som dala raz solárko a teda....energie na týžden..... 😀 dnes ani nevarím....objednám pizzu a dovi dopo..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2015

@jacka a nemôžeš nechávať Peťka stále v školke?....či ked si doma, tak može len na pol dna?

denisenko
23. jan 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2015

@denisenko možem.....kedže som doma zo zdravotných dôvodov..........ale...ked idem pre MAťka ..tak beriem Peťka......to by som zas musela ísť do mesta 10km tam a 10km nazad.......kedže nebývame v meste..... ☹ ☹ ☹ ........................solárko ťa postavilo na nohy?však pošli energiu 🙂 🙂 🙂 ..mna to včerajšie počasie úplne vyšťavilo...... 😠 😠 😠 .....a už ked budeš posielať pošli aj 😎 😎 😎 😎 tu je zas zamračené..ale aspon nič nepadá z neba 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2015

@jacka ....chytááááj.....my máme 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...len...ked ....ja by som trošku snehu, budúci víkend máme chatu v Oraviciach a aby sme nešli zbierať huby miesto lyžovačky....... 😠 😠 😠 😠 ...tak dúúúúfam...že niečo bude....

jacka
23. jan 2015

@denisenko tak ešte hádž........silnejšie...... 😎 😎 😀 😀 😀 😀 .............................ved aj hríby su celkom fajn 😀 😀 😀 😉 😉 ......................neboj nič .....podla predpovedi má snežiť......a snežiť a fúúúkať............ 😀 😀 😀 ................sa ráno zobudíš a pojdeš odhadzovať sneh 🙂 😀 😉

frčím pre chalanov 😀 😀 😀 😀 sa na mna určite tešia 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2015

@denisenko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 máme máme..aj ked poslabšie....ale tiene robí 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2015

@jacka k vám prišlo...a od nás odišlo....fúúúka..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
23. jan 2015

ahojte...

denisenko
23. jan 2015

@leninka75 ...čo tak stručne??? 😕 😕 😕 😕 😕 ...ach joo...polročná práca zo SJ...a za 2..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
23. jan 2015

@denisenko ved aj dvojka je dobrá..... 🙂 😉 .................................juj vietor nie nie nechaj 😉
@leninka75 aká si ty stručná v poslednej dobe.....čo sa deje?

denisenko
24. jan 2015

ahojte... 😉
ale fučíííí.....poletuje sniežik, ale len trošku.....a chlapi išli na záhradku betonovať......

jacka
24. jan 2015

@denisenko tu nič ničovaté...len trošku prší....................čo šli betonovať,

jacka
25. jan 2015

ahojte.....
no ja neviem......tolko snehu či nám bude lopata stačiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....tu len prší a prší 😝 😝 😝

letty86
25. jan 2015

ahojte
@jacka aj tu niečo poletuje, tvári sa to ako sneh, ale co ja viem 😀

denisenko
25. jan 2015

ahojte..u nás je bielúúúčko 🙂 🙂 🙂
@jacka betonovali stlpiky na plot na záhradke...a stihli doslova v hodine dvanástej..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 ...k vám príde sniežik až po nás.... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. jan 2015

@denisenko tak čosi máme, poprašok 😀

leninka75
26. jan 2015

ránečko.................už zas to napadlo 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. jan 2015

ahojte......
u nás čisté blato....hnus........všade kaluže........vlhko ......tma
@leninka75 bud rada že máte....my sme šli do Kremnice a táááám tooolko snehu....keby sme to vedeli....tak aj lopáre berieme........
@denisenko to su šikovný ked to stihli...... 😵 😵 😵
@letty86 napadlo aj u vás čosi......?....či ostanem sama bez snehu? 😀 😀 😀

jacka
26. jan 2015

@utka ako sa mám mamina...už je doma?....výsledky už viete?

utka
26. jan 2015

Ahojte.
@jacka výsledky asi dnes a domov asi zajtra...

denisenko
26. jan 2015

ahojte... 😉 tak mi máme..dosť...ale všetko len také mokré a ťažké.....niiiic moooc..... 😝

jacka
26. jan 2015

@utka potom daj vedieť...

@denisenko tak teraz neviem čo je horšie 😝 😝 😝

jacka
26. jan 2015

😕 😕 😕 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
27. jan 2015

ránečko..........okrem toho hnusného bieleho ešte aj mrzne 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
27. jan 2015

ahojte.....

@leninka75 vy máte hnusné biele.....tu je hnusné hnedé...............to je tak nepodarené počasie že až 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ...chceme jar,že 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre