Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
29. jan 2015
@letty86 ale klud moja...zhrniem ti to ak budeš chcieť 😉 😃 😃 🙂 😉
aké je u vás počasie?
letty86
29. jan 2015
@jacka ze zhrniem ti to, do papeky, ty si podarená :-N
tosilinku nam nasnezilo...ale na sankovacku to nie je
s tym varenim mam aj ja nerv...dnes som robila plnene sampinony a sa nejak sa rozlialii, nezvednici 😃
jacka
29. jan 2015
@letty86 u nás by sa kvoli snehu dvaja pohádali...či je alebo nie je :-p :-p ...ja som za nie ...MAťko je za ano... 😃 😃 😃 jemu aj tak málo stačí 🙂 🙂 🙂 ..už má aj vysvedčko.......čisté jedničky x-) x-) x-)
to som ešte nerobila...zjedia ti to deti?
letty86
29. jan 2015
@jacka šikovniček x-) x-) x-) x-) ...my az zajtra
deti mi to nezjedia, maju buchticky
jacka
29. jan 2015
@letty86 zajtra idu do divadla...tak tých čo ich tam došikuju rodičia tak dostali dnes.... 🙂
moji by mi to tiež nezjedli......... ]-( ]-(
letty86
29. jan 2015
@jacka moji ani ryby...ale neriesim...ale sladkosti kedykolvek ]-(
tak sa kulturne vyziju 🙂
jacka
29. jan 2015
@letty86 detto ...Peťkovi raz zabehla kostička odvtedy enchce jesť.....a MAťko zje jeden hryz ]-(
Viki sa zajtra učí?............................vlani sa kulturne unudil k smrti.......tak sa bojí že zas 😃 😃 😃 😃
letty86
29. jan 2015
@jacka 😃 😃 .....tusim sa ucia...teda nikde nejdu a vysvedčko dostanu na stvrtej hodine....ale asi velmi tomu uceniu nedaju.....zatial nič blizsie nespominala...mozno dnes uz bude vediet
ty si co fajnove robila
jacka
29. jan 2015
@letty86 Maťko sa už dnes neučil.........pánečku to je škola 😃 😃 😃
včera som varila.........a vela vela..aby sme mali aj na zajtra........ 😃 😃 francuzke a paradjkovu..... a dnes som tu trochu zludnila......porádek musí bejt..........potom pre Maťka...najesť a zas ho zaviesť na kružok.....a za chvilu bežím pre nich..... 🙂 🙂 .....................................MAťko pojde v pondelok do školky?
jacka
29. jan 2015
jááj som tu čítala jeden status......išla s 18mes. dieťaťom k dr.....s horučkou 37,5.................neviem akého dať smaila.......
letty86
29. jan 2015
matko uz pojde pojde, este berie ventolin a este nieoč a neviem si spomenut co :-N , ale uz mu je fajnovo, kalel ustupil
jacka
29. jan 2015
@letty86 si si ho vyliečila... 🙂 🙂 🙂 ..aj sa teší?
letty86
29. jan 2015
@jacka no čitam ten status...
tak je rad, ze je doma, vraj mu nikto zo skolky nechyba 😃 dobre je mu s nami 🙂
jacka
29. jan 2015
@letty86 jasné že doma je dobre....škoda že Peťko si to nemyslí ]-( 😃 😃 😃 ......................v pondelok školka funguje?
letty86
29. jan 2015
aktualne tu mame hmlu 8-( take dopkove pocasie :-p
jacka
29. jan 2015
@letty86 idem sa chystať nech vyzerám trochu ako človek.......a čup čup pre čertíkov 🙂 😃 🙂
jacka
29. jan 2015
@letty86 tu celý den sneží.....a sneh nikde.... ]-( ]-( 😃 😃 😃 to nechápem kto nám ho berie 😃 😃 😃
letty86
29. jan 2015
@jacka asi ano....mala by fungovat...som sa to akurat komosky pytala...ale tiez ma choru dceru...a teraz rozmyslam, ze to bud viki doma, tak si aj matka necham...a uvidime ako v utorok
letty86
29. jan 2015
@jacka nejakeho skriatka mate :-p
idem aj ja 🙂
katka1819
29. jan 2015
Ahoooooooooooooooooooooooj 😃 😃 😃
jacka
29. jan 2015
@denisenko čo tak tajne??? 😃 😃 😃
jacka
30. jan 2015
ahojte....
tak čo nezasypalo vás??? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
leninka75
30. jan 2015
ránečko..................

@jacka .....zasypať nezasypalo, ale furt čosi padá :-p :-p :-p :-p :-p :-p ........ak by si chcela kľudne pošlem .... 😉

.......blahoželám všetkým drobcom k vysvečku!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
30. jan 2015
@leninka75 nie nie zatial neposielaj..aj poobede ked budeme doma.....potom možu aj traktory padať

aj tvojej velkej slečne........blahoželám..............................Maťko doniesol včera x-) x-) x-)
leninka75
30. jan 2015
@jacka .......hej hej čítala som..šikovníček x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..............bude aj nejaká odmena??? 🙂
denisenko
30. jan 2015
ahojte... 😉 u nás je koniec sveta...fujačí a fujačí...... :-p :-p :-p :-p
jacka
30. jan 2015
@denisenko u nás už nesneží.....asi len prší......všade mokro ...člapy člap.... ]-( ]-( ]-( ]-(
@leninka75 on odmena???............to ja skor si zaslužim 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉
jacka
30. jan 2015
kto si dá kávičku.....mne dnes asi roztrhne hlavu.... :-p :-p :-p
jacka
30. jan 2015
nádhera...odhrnač tak odhrnul že celý dom je zafarebný cestnou špinou....paraped samá skalka...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( to ked muž uvidí....... 😞 😞 😞 ................
jacka
30. jan 2015
🙂 x-) 😉 :-x 8-( :-| 😕 ]-( 😎 =-) :-N :-p :-o :-S |-| 😢 😃
nebodaj vás zasypalo...........sme z von prišli mokrí ako myši........neviem na čo sa to na....sypalo...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli