Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2015

@jacka ..........len doma a prechádza po dedine v čase, keď medzi chumelicami zasvietilo slniečko...........

...........ozaj Lolku berú od septembra do škôlky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......................zlatko malé si myslela, že to ide už dnes s Lilkou .................dúfam, že jej tá chuť a nadšenie vydržia................

......deťom sa chcelo do školy, do škôlky?

jacka
8. apr 2015

@leninka75 😵 😵 😵 😵 tak ste si užili jedne druhého 😵 😵 😵 😵
to fakt?........uvidíš dobre jej tam bude....škoda že sa skor nedalo......potrebuje byť medzi detičkami 😵 😵 😵
tak MAťko frfloš ten nechcel......že prečo a načo a začo 😠 😠 😠 😠 ...Peťko to počul tak ani on nejde.......ale ráno iné kafe.......ako prvý bol nachystaný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....................tvoja chcela ísť?.......

denisenko
8. apr 2015

@leninka75 vy už máte vyrozumenia?...my ešte nie....ale rozprávala som sa s Petríkovou krstnou, ona je riaditeľka v druhej školke, tam sme ale nedávali žiadosť, lebo je dosť daleko...tak vraj vyrozumenia už boli pred veľkou nocou, ale ešte sa to neposlalo...tak čakám, čakám...nevedela mi povedať, či ho zobrali, alebo nie.... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
8. apr 2015

@jacka Strečno?...aj nám sa to stalo....fakt nechápem, čo mávajú tak často zavreté...... 😠 😠 😠 😠 u nás sa išlo do školy v pohode, ale...mamíííí, a čo ked donesiem dvojku????...ked nám dá diktát, alebo tááák..... 😀 😀 😀 😀 trdlo malé...... 😀 😀 😀 😀 majú budúci týžden rodičko, ale nechce sa sa mi....ved má to celkom dobré v tej žiackej, tak asi ani nepojdem......

denisenko
8. apr 2015

@leninka75 jáááj...romantika...... 😵 😵 😵 😵 😵 ...aj my si sem tam ukradneme večer, ked Simčo už spí...Denko ho postráži a romantika može byť...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. apr 2015

...a neprší a neprší..... 😝 😝 😝 😝 ale vždy lepšie ako to biele čudo, čo sme tu mali celé sviatky...už som bola na prášky

leninka75
8. apr 2015

@jacka ..............aaaaaaaaaale prosím ťa Karolínka sa nudila už vo štvrtok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............tvojich chlapcov chápem, mne sa tiež moc nechcelo po piatich dňoch lehároša 😢 😢 😢 😢 .................ale tento týždeň už len 2x 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. apr 2015

@denisenko ..tiež ma šoklo, že už posielali vyrozumenia 😕 😕 😕 😕 😕 ....lebo po iné roky posielali až v júni 😝 😝 😝 😝 😝 ....som zvedavá či Simka zoberú......dala by si ho rovno na celý deň?....

leninka75
8. apr 2015

@denisenko ...jej tak vy už máte doma aupairku 😵 😵 😵 😵...............Simko sa nebudí?.....lebo moje keď večer zalomia, tak pohoda jahoda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........môžeme doma aj disco robiť 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2015

@leninka75 aj my tak...disco...ale ako hluchonemý...posunkovou rečou 😀 😀 😀 😀 nie,nebudí...len niekedy, tak raz za mesiac, možno dva....sa preberie, že cikááááť, alebo cumeľ.....ale to zas vybaví aj Denisko alebo starká...inak spí od 6tej do rána celú noc.... 😉 😉 😉 😉

leninka75
9. apr 2015

ahojte................dnes sa chystám na 😎 ......dúfam, že sa nesklamem 😉

jacka
9. apr 2015

ahojte.......

@denisenko a potom sa sťažuju že tu nie su turtisti bodaj by........tak sme šli na kompu sa previesť 😀 😀 😀 😀 aj ten pán povedal že je skoro stále zatvorený......ach jáj..................u nás včera bolo kráásne 😎 😎 😎 😎 😎....deti len v mikinách boli 🙂aj dnes to vyzera super..... 😎 😎 😎 😎

@leninka75 teda to sa skoro začala nudiť 😀 😀 😀 ...............aj ty sa vytešuješ zo slniečka? 😎 😎 😎 😎

denisenko
9. apr 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
je krásne...ja mám tolko roboty na pláne...lenže...nič neurobím...Demolátor má svoj den.....ešte aj zemiaky mi posolil, čo som chcela variť, rybu vyhodil do koša.....takže o upratovaní ani chýru, budem rada, ked navarím...a už bežím...len čo som si otvorila notebook, vytrháva káble od telky..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2015

@denisenko no márnosť ☹ ☹ ☹ ☹ ...........teda pevné nervy

aj tu je 😎 😎 😎 16st 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
9. apr 2015

Ahooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
10. apr 2015

ahojte.......... 😎 😎
hurá piatok 😀 😀

leninka75
10. apr 2015

ahojte..................

@jacka ..............jasnačka, straaaaaaaaaašne sa teším zo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ......................dnes som si konečne ráno obula poltopánky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................kábat som ešte nemala odvahu zrušiť, ale uvidíme budúci týždeň 😉..........teraz cez víkend už chcem odložiť hrubé svetre a bundy čo som ešte nechávala vonku.............a musím sa vybrať do obchodov lebo Lilke už sú zasa malé tričká ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

@denisenko ..ako dopadol včerajší deň? 😨 ...nejaké ďalšie straty?? ...

@katka1819 ..ahoj!! 🙂 ............a ty čo len tak narýchlo? 😕 ....ako sa máte?

jacka
10. apr 2015

@leninka75 ja som na druhý krát umývala zimné topánky...........dufam že naposledy........a vetrovky ....ja som svoju ani nevyberala.....takže zbytku poperiem....len neviem či už.......nastal ten správny čas 😕 😕 😕 .............ešte radšej počkám
dnes šiel MAťulo sám k zubárke......maju ju v škole.......dr. povedala že ho tam možem poslať samého......deti zo školy tam tak chodia....tak som zvedavica 😀 😀 😀 😀 😀 ............................zato mu dva krát volala 😀 😀 😀 😀 🙂 😉

leninka75
10. apr 2015

@jacka ...........fíha šikovníček!!! 🙂 ............išiel len na prehliadku či ho aj niečo bolelo?........
...........ja už nepripúšťam žiadnu kosu, takže balím na 100%.... 😀 😀 😀 😀 ...čo idete cez víkend?

katka1819
10. apr 2015

@leninka75 u nás ništ nové 😅 a to s tým oblečením podobne všetko je Peťkovi krátke a úúúúzke 😀 teda tiež kupujem a kupujem a kupujem .... 😀 😀 😀 😉
dnes veru aj mrááázik ráno fajný 😝 .................Matula mám doma je nejaký soplavý ......a aj ja sa vytešujem zo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ............dnes máme na pláne kino v Bytči 😀 máme také mini kinečko tu u nás v kulturáku a dávajú Poštár Pat vo filme a to ešte nemáme na dvd 😀 😀 😀 teda konečne niečo na čo môžeme ísť tu u nás do kina 😉 lebo väčšinou všetko čo premietajú už dávno máme doma a je to obkukané 😝 😉

jacka
10. apr 2015

@leninka75 len ja som ako na ihlách..... 😀 😀 😀 😀 .......to ma ani nechcel vraj nemusíš ísť somnou 😢 😢 😢 😉 😉 😉 😉 😉 .................................fakt končíme zo zimou?............... 😎 😎 😎 😎 ......no neviem kam nás nohy odnesu.......aj sestra chcela prísť....uvidíme čo bude ked bude pekne 🙂
@katka1819 skoré uzdravenie...... a príjjmený pobyt v kine 😵 😵 😵

jacka
10. apr 2015

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
10. apr 2015

MAťko zubára vybavil perfektne.......zubok opravený........ked som pre nehpo prišl tak som maa ísť za dr...ho vychválila 😵 😵 😵 😉 😉 .......

leninka75
10. apr 2015

@katka1819 ...rýchlo sa vyliečte, však hádam slniečko pomôže 🙂 ....a užite si kino 😉

@jacka ..no vidíš akého ty už máš samostatného velkáča 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 .............nebolelo ho to moc?

...pekný víkend dievčatá 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
10. apr 2015

Pekný víkend prajem 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😎 😎 😎

denisenko
12. apr 2015

ahojte.... 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 trošku záhradníčim, tak nestíham.....hlavne, že je jáááááááár

utka
12. apr 2015

Ahojte...aj my sme si užívali slniečko. Boli sme vo ZV.

leninka75
13. apr 2015

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ..záhrada to je jasné 🙂 .....ale čo zvery, tento rok ništ???? 😉

@utka ...vták bol živý? 🙂 ......

@jacka.....teba sa radšej ani nepýtam, že kde ste boli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty89......a vy čo??? 😕

utka
13. apr 2015

Ahojte.
@leninka75 jasné, živý. Neteka má frajera sokoliara. A tento je jej vlastný...

jacka
13. apr 2015

ahojte........

@leninka75
@utka ja som si toho vtáka ani nevšimla.....pánečku slepota.........pekné fotočky.......
@leninka75 moj neboj kludne sa pýtaj 😀 😀 😀 😀 😀 ................nikde daleko teda ako sa to vezme......sme šli od nás až na Sliač na bicykloch..........vyrazili sme o po druhej vrátili sa okolo 17tej........prešli sme 28km.......som prišla mrtva....a deti s mužom ešte hrali futbal.....a neskor sadili pred domom živý plot(pofotím ukážem).........pretože nás dedina lutuje 😠 😠 ako nám dom ošpliechali cestári.......a nedelu že relax....vraj na plaváren.......to som tiež prišla zbitá..........som proste športovo založená 😀 😀 😀 😀 dnes sa resetujem...akurát čo som veci deťom vytriedila.........furt rastu ☹ ☹ ................................a mamina dnes má zas kontrolu na onko......... ☹ ☹ ☹ to ma tiež celkom "nabíja" 😔 😔 😔 .....................vy ste ako víkendovali?..poprala si zimne bundy?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre