Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2015

@leninka75 ba videla som.......ja len či si niečo ešte nove prežila.... 🙂

jacka
8. jún 2015

@leninka75 jááj som chcela to robila poriadnu preventívku........aj bola nejak chora sťažovala si na niečo?

katka1819
8. jún 2015

Ahooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

mám bazové obdobie 😀 už na tretí krát varím sirup ... urobila som aj bublinkový nápoj a nasušenej mám tiež 😉 moji chalani kade ideme už kričia mamááá bazáááá 😅 😀 😀 😀

Peťko sa tento týždeň neučí ...majú plavecký 🙂 aj my sme boli na prehliadke k 9 roku ...všetko v poho ...
Matulo všetko ok ...až na tie sople ,ktoré už neriešim ...lebo nikto nevie kde sa vzali ... tento víkend ho trošku pripieklo na plieckach ...sme to neodhadli ...bazén a horúúúco .... 😖

jacka
9. jún 2015

ahojte...... 😎 😎 😝 😉

letty86
9. jún 2015

ahojte 🙂
@leninka75
@jacka dakujem, ze ste si spomenuli 😵 😵 , vikus isla do skoly v prirode včera, tak to oslavime neskor 🙂
@leninka75 si to mala riadne pestre ☹ ja som rada, ze uz mame prijimanie za sebou...kazdučky pondelok od septembra v kostole na nauke, k tomu všetky sviatky,nedele...sem nič nevynechali, tak sme boli z toho tiez vystavení.......si piekla a varila pre tolkych ludi 😕 sikulka 🙂 my sme mali v restike a kolaciky sa objednali

jacka
9. jún 2015

@letty86 teraz prezrad čo ste jej kupili?.... 🙂 🙂 a kam šli na výlet a kedy sa vráti?

letty86
9. jún 2015

@jacka teraz bolo prijimanie, tak darov bolo dost 😀 dostala rano obal na mobil a kupime jej prilbu na korcule, terajsia je jej mala...korcule dostala na meninky.....tak nič velke nejdeme kupovat 😉

jacka
9. jún 2015

@letty86 ja len trochu inšpiraciu hladam.....taku maličku 😉

denisenko
9. jún 2015

ahojte..... 😉
@letty86 my sme nemali náuku žiadnu....dva krát sa skúšalo, raz z toho bola vraj generálka...všetko sa učili a preberali v škole na náboženstve, pesničky na hudobnej a ešte niečo s triednou na triednickych...teda....to fakt ste mali pestré.....
@katka1819 a ja že aká nová kočica k nám prišla......pjekná foto 😉

denisenko
9. jún 2015

@leninka75 ešte dodatočne Lolke všetko naj, naj, najlepšie k meninkám......nezabudla som na nu, len som sa nedostala k PC.....tak cmuk na líčko 😵 😵

denisenko
9. jún 2015

a ešte internet banking a bežím....sme mali zas pernú noc...Simonko grckal od pol druhej do pol šiestej, každú pol hodinku...ale len také hlieny, ale tak ho skrúcalo, že krce mal asi poriadne...ibaže nik nevie z čoho...jedol len to isté, čo vždy a na slnku nebol....tak nevím.....zobudil sa potom po 8mej...vypil dve fľašky čaju, jesť nechce vobec nic...a vypýtal si plienku a šiel spať..... 😕 😕 😕 😕 😕 sa mi to nepáči.....

denisenko
10. jún 2015

Ahojte 😉

denisenko
10. jún 2015

Ja neviem....čo to mam za dieta...kolačik nebude,zemiaky a cestoviny neda do pusy,z ovocia ho napina len ked ho zbada a čokoladka hryzie...ale Hylak si pride vypytat...že ešte sirup...zvlaštne chutove bunky ma 😀

letty86
10. jún 2015

ahojte 🙂
@denisenko a už mu je lepsie, sa teda riadne vytrapil a ty s nim 😖 čo vlastne nema problem spapat? viki mala obdobie, ze skoro nič nechcela papat, iba mliečko

jacka
10. jún 2015

ahojte......

@denisenko juj moja.........toto je velmi ťažke s ním........a čo teda papa?.........ako je teraz Simnkovi?......lepšie.....?.......neskočíš k dr....či už vieš čo máš robiť?

jacka
10. jún 2015

vraj ochladenie.....vonku 30.....som zvedavá čo nás teda čaká na víkend---- 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
10. jún 2015

@letty86 ....už je lepšie...ráno moc nechcel jesť, ale musel....včera zjedol 1/4 rohlíka a 6 lyžíc ryže....ale vypil 1,5 litra čaju, tak to je hlavné...dnes dal celý chlebík...pol litra čaju, potom par krát odhryzol z rožka, zjedol 4 slané paličky a na obed len hovädzí vývar s troškou ryže....a pekne spinka, tak zas neviem čo to mal za nočné vracačky, lebo už sa nám to stalo tretí krát...vždy len po polnoci, z ničoho nič....a ráno mu väčšinou nič nie je....
@jacka ku mudrej...mala by som...poriadne sa porozprávať čo s tým, či to všetko nesúvisí s nejakými nočnými morami, alebo čo...ked mu ráno nič nie je.... 😖 😖 😖 😖 😖 čo papká???

Jedálniček nášho Simonka..../podotýkam, že to dieťa už má 3 roky!!!/
- raňajky...fľaša mlieka..plná...teraz má zas kozie, miluje ho.....potom po ceste z obchodu rožtek...niekedy nie...a dalšia fľaša vody
- desiata...jogurt...smotanový len vanilkový alebo marhulový/broskynový...
- obed ...polievka...varím len také, čo zje...len so zemiakmi, ale musia byť poriadne rozmačkané vidličkou....brokolica, fazuľa, hrášok,kysla smotanova, špenát, zeleninová, mrkvová, šošovica/všetko rozmačkať/ a hlavne vývar s rezancami...ten zbožnuje...a zje aj guláš, ale len mixnutý...tam nepomože ani vidlička
-druhé na obed je ešte lepšie..jediné, čo zje, je ryža čistá, rzža s praženicou /ale praženicu samú nie/, riedka zemiaková kaša a všetky bábetkovské príkrmy zo sklíčka...bez chuti,vone a zápachu 😀 😀 😀 😀 😀 žiadne kurča,rezne, cestoviny...niiiiič
-potom dalšia fľaša vody..
niekedy si vypýta chlebík s maslom, alebo trojuholník syra, čistý....alebo brumíka, ale to mááálokedy a croisant...a má rad vesny a kavenky...iné dobošky nie, nič čo je s čokoládou poliate, ani čokoládu samotnú....
- olovrant je ovocná výživa
-večera ....len jogurt.....a niekedy si ešte vypýta mliečko

Takže funguje hlavne na jogurtoch a polievke....niekedy aj týžden nedá do pusy pečivo....zje slané paličky, chrumky, aj sladké, pukance a jeden druh cukríkov a karamelové tofilizatko.....a zbožnuje kornútky od zmrzliny, ale nesmie tam byť ani náznak zmrzky....nezje koláče, buchty, šatočky, puding, kašu,piškoty, mäso, párky, salámu, ...ani násilim to do neho nedáme....a ešte niekedy máva chuť na pizzu...čo sa čudujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 a takto sa stravuje od 1 roka....dookola to isté, žiadne vybočenie z radu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
10. jún 2015

@denisenko vieš čo ráno ani Maťko neje........desiate nosí domov......a obed.....ako vrabec.......ale mala si si s dr hodiť reč.....lebo tento jedálniček nič moc.......by som povedala že dosť slabé ☹ ☹ nato že ma tri roky ☹ ☹ 😔 😔 😔

denisenko
10. jún 2015

@jacka ja už som jej to spomínala, ked sme boli na 3ročnej poradni...ale kedže nevyzerá, že by mu niečo chýbalo, tak to neriešila...má vyše 100cm a takmer 16 kíl... Denisko bez ranajok z domu neodíde, a na desiatu dostáva croisant, ten zje určite...niekedy, ked ide s tatinom ráno, tak sa zastavia ešte v pekárni na nejaké buchty a vtedy zje aj to..... 😀 😀 😀 a v poslednej dobe chodí,že má žravú chorobu...inak, on aj obed dostáva dospelácku porciu 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2015

ahojte....

@denisenko to ma celkom málo kg..nie?......tak jej to treba asi pripomínať.....škoda že nemáte nárok na nutridriky.....mne s toho obaja pekne priberali.......teda hlavne Peťko ked sme zistili čo mu je bolo treba aby nabral kg..................ale kupiť......v lekárni je to sice drahe ale na skušku...... 🙂 ..........................to ma Denisko super tu pekáren...... 🙂 aspon sa riadne napapá..........hej tu žravu nemoc poznám... 😀 😀 😀 😀 😀 ...........daj kolko ti vážni nech zistím kolko moj zaostáva.... 😝 🙂 😉

letty86
11. jún 2015

ahojte 🙂
@denisenko tak to je aj dost vysoky 😕 a keby ho nenukas, vypyta si niečo sam?
@jacka moj matulo ma dni, ze je kazde 2 hodinky 😅 a potom den, ze od obeda uz moc nesmakuje a tenky je ako slizik, upne ina postava ako viki, ta je fajnucka, si to mohli vymenit

jacka
11. jún 2015

@letty86 všimla som si Vikuška je fajnučka 😵 😵 😵 😵 ..........sekne jej to 😵 😵 taka akurát 🙂 🙂 😵 😵 ......neboj aj Maťulo ti priberie 😵 🙂

letty86
11. jún 2015

@jacka tak ja si nestazujem, ze je matulko slizik, radsej takto a zas nie je kost a koza, je to akurat 🙂 vikus je skor postavou po muzovej rodine,no, aj rada papa, hlavne tie svoje jedla

jacka
11. jún 2015

@letty86 ved nech sa napapa pokial jej chutí............ 😵 😵 😵 ....to moj Maťko je kosť a koža 😠 😠 ........budem ho štopať ako kačku 😀 😀 😀

denisenko
11. jún 2015

ahojte... 😉
@letty86 ...vysoký je dosť, už v zime si každý myslel že je to školkar....a nie je ani chudý...taký normálny....každý kto vie, ako papká, tak sa čuduje, že tak dobre vyzerá... 😀 😀 😀 😀 ...vypýta si len ráno mliečko....inak nič...aj keby som ho nechala o hlade týžden..... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ...ked vidí nás jesť, tak pokuká, ale ked ho ponúknem...tak uteká preč...že bléééééé 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. jún 2015

@jacka he he...že ako kačku..... 😀 😀 😀 😀 ...nie, neváži málo....ťažký je dosť...oproti ostatným deťom u nás v rodine je až nadpriemer..... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko má niečo málo vyše 33kíl....ale má postavu ako moj brat....chudé ruky, brucho ako lavor ale veľký zadok a hrubé nohy..... 😀 😀 😀 on je taký od narodenia....stavba kostí nepustí..... 😀 😀 😀 Simonko je po Petríkovi....mackaté ručičky, veľký pupok a zadok ako dve rasce a tenké nohy...len samý sval..... 🙂 si to pekne podelili..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. jún 2015

@letty86 a ešte k tej Vikinke....vobec nerieš...keby si videla mna ako malú a až do 20tky....krv a mlieko 😀 😀 😀 😀 tak sa to hovorí, nie?.....a teraz som ako vešiak...to hovorí moj drahý..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja som taká opačná...mne sa ešte aj boky po porode zmenšili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. jún 2015

@denisenko tak ty si fakt opacná 😀 ja som bola také sparatko a az teraz som dynka 😀 čo uz 😝 dom bola u mudr, a a mi vravi, pri letmom pohlade na moje brucho, vysetroval mi totiz brucho, ale vy ste povodne stihle dievca, ma odhalil 😀 😝
tak vikus ma proste nabeh, vidim to na rodine mojho muza, neter, svagrina, taky typ postavy ako viki sa mi zda.....uz ked sa narodili, bolo vidno rozdiel, matko take dlhe nozicka a vikus take faldiky.....ale casom sa to moze zmenit samozrejme, ako u nás 😀 asi je najlepsi ten stred 🙂

denisenko
11. jún 2015

@letty86 ...hlavne že majú dve ruky, dve nohy a sú zdraví..... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
12. jún 2015

Ahojte.....
Tesim sa buduci tyzden.......ochladi sa.... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre