Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. jún 2015

@jacka našťastie už teplotu nemá. ATB zabrali. Má zápal horných dýchacích ciest. Na dovolenku? Nevieme. Chceme ísť, len nevieme kam a kedy. Dobre, čo?
@denisenko nám Aerius nezaberá...

denisenko
18. jún 2015

@utka ani Simonkovi na sopliky nie...ale ma ho predpisany od kožnej...Denisko ho použiva od narodenia,tiez od koznej ale jemu super zabera aj na sople...Simcovi ani pamycon...len trifed a ta hneda vodicka

utka
18. jún 2015

@denisenko a čo je to za vodička? Viki má tiež teraz Trifed.

jacka
19. jún 2015

ahojte...

jacka
19. jún 2015

@denisenko povedz mi ako sa ta krysa dostala ku vam.......a tam kde si ju skalku presťahovala už nepríde?...........................vieš čo....radšej ju zabetonuj ako zjedz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
19. jún 2015

ahojte.... 😉 konečne popršalo..... 😉
@utka tuším sa to volá Targesini kvapky...na vytieranie nosa....
@jacka ..hryzec sa ťahá za vlhkom....a ked poprší, tak nás tam vytápa...sme v záhradkárskej vodnej delte...dalo by sa povedať....ale pár tatier hliny to spraví...... 😕 😀 😀 😀

jáááj....diktát za 2... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
19. jún 2015

@denisenko dík...

katka1819
20. jún 2015

Ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
20. jún 2015

Peťko sa už budúci týždeň neučí ..len také poflakovanie po škole ...už im postupne zobrala učebnice ... v piatok dostávajú vysvedčko ..no samé jednotky to nebudú 😝 nevadí ... a budúci týždeň pondelok , utorok majú riaditeľské voľno .... počas prázdnin pôjde 2 krát na týždeň do denného tábora 🙂 lebo idú aj bratranec a sestrenica a nemal by sa s kým hrať ... tak tak a Matulo ho len jeduje 😅....................................toto leto žiadne more .... len naše krásne slovensko 😵 chceme ísť do Tatier a na Liptov na víkendy ............do tých Tatier som myslela že pôjdeme s Vami že akcia modrý koník 😀 ale akosi nikto nič .... 😒

katka1819
20. jún 2015

Táááááááááááááááááááák ak IDEME SPOLU ...baby prosím napíšte mi či by Ste išli ....mám pokukané Tatry ...posielm zopár linkov a tento týždeň by som to zajednala ... všetko ostatné potom dohodneme ...termín by som dala na august predposledný alebo posledný víkend 😉 či čo ?

katka1819
20. jún 2015

tak táto je pre menej ľudí a voľný termín má predposledný augustový víkend 😉 http://www.ubytovanienaslovensku.eu/krasna-chal...

katka1819
20. jún 2015

tu aj so stravou kuk ... čooo ? mne sa to pozdáva ... či radšej naša kuchyňa ...gulášek a grilovačka ? http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-bla...

katka1819
20. jún 2015

tuto je voľný posledný augustový víkend kuk ...čo len to je asi Liptov či ? 😕 😀 lebo chcem aby sme mali túry po Tatrách a táák .... http://www.ubytovanienaslovensku.eu/privat-saba...

katka1819
20. jún 2015
leninka75
22. jún 2015

ahojte..............ja chcem, späť tie horúčavy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@jacka ..atb zabrali..zajtra ideme na kontrolu,tak hádam bude Dr. robiť aj kontrolné výtery.......ako sa máte??? 🙂 🙂 🙂

@utka @denisenko..už ste zdraví???...................

@denisenko ..juj teda sa narobíš kôli hryzavým potvorkám!!! 😝 ........

@katka1819 ...mne by sa pozdávali tie dve čo som ti "lajkla" 😉 ............my ale nemôžeme posledný augustový víkend lebo svokrovci budú v Grécku a nemal by sa kto starať o zvery........inak by som rada išla.....možno Ivka a Zuzka tiež., a Maťka neviem .......@jacka to je partizán, keď sa preberá stretko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................

leninka75
22. jún 2015

@letty86...........a vy ako??....ešte sa učíte???....

leninka75
22. jún 2015

@katka1819 ...my sme boli teraz od štvrtku do nedele tuto :.............. http://www.sojka.eu/.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
22. jún 2015

ahojte....
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................juj ma nejak až velmi dobre poznáš..... 😉 😉 😉 ............................dala som foto....tak kuk.......

leninka75
22. jún 2015

@jacka ..............páčilo sa vám na výlete??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..kedy ste boli?

jacka
22. jún 2015

@leninka75 takže už vieš kde sme boli.......ladová dostáva známku 5 ........aj dve by si zaslužila....... 😠 😠 😠 😠 to ked nie je zima...tak to možu radšej zatvoriť..... 😠 😠 😠

pojdeš ty na kontrolu ..aj si vypýtaš nech ti urobia odbery?

leninka75
22. jún 2015

@jacka ..............nejako v tom nevidím logiku..keď je v jaskyni najkrajšia výzdoba, v zime, tak je zatvorená 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...................tieto jaskyne mi prídu ako ťahač peňazí........ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..............sú oveľa krajšie jaskyne na SK.......
...................áno ja idem zajtra na kontrolu...sa teším koľko tam zasa skysnem 😝 😝 😝 😝 😝 ......a musím brať aj Lolku, lebo svokroci idú na nejaké športové hry.....sa teším na to cestovanie s oboma 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .......máme priniesť moč a myslím, že Dr. dá urobiť aj výter z nosa, keďže tam mala tú potvoru.......

jacka
22. jún 2015

@leninka75 tiež som to nepochopila........okolo tých fotiek to ani nešlo........ 😝
budeš mať fakt veselo s oboma cestovať........ja som vždy na nervy kde mm ísť sama s nimi niekam........ 😠 😠 😠 ........držim palce nech máte dobre výsledky....................................a vysvečko aké budete mať?

leninka75
22. jún 2015

@jacka ..ďakujem 🙂 ................ ach jaj vysvečko......z matiky určite 2...a ostatné neviem...bude prekvapko 😀 😀 😀 😀 ......a vy??

letty86
22. jún 2015

ahojte 🙂
@leninka75 tento tyzden sa ucia minimálne, uz maju veget, v piatok uzatvorili znamky, prisli zo skoly prirody a maly pestry tyzden 😝
@katka1819 pekne si vybrala, ale ja kor nepojem ako pojdem, sme dva tyzdne z jula a dva tyzdne z augusta mimo domu a ak budeme doma, tak to bude muz večne v práci a cestovat busom sa mi nebude chcieť

utka
22. jún 2015

@denisenko tak mi napadlo, len neviem, či by to nebolo zbytočne komplikované...nemohla by si dať tie kvapky predpísať, vybrať a poslať mi ich? Peniažky ti pošlem aj za poštovné...Či?

jacka
23. jún 2015

ahojte...... 🙂 🙂

letty86
23. jún 2015

ahojte 🙂

jacka
23. jún 2015

tak ja neviem.....ale tu na celodenný dážd nevyzera.....a treba ho ako soli........... 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre