Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
1. júl 2015

@leninka75
@denisenko alebo tuto ... viac ľudí ...viac zábavy pre deti ... to predtým taký rodinný ,súkromie trošken viac 😉 http://tatragolf.sk/leto/

leninka75
2. júl 2015

AAAAAhojte!!! .................... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....hurá leto 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka...............milému oslávencovi prajem pevné zdravíčko, veľa radosti, krásne prázdniny a skrátka všetko naj!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....a posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. júl 2015

@katka1819 ..........my v tomto termíne 27.7 do 2.8 nemôžeme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................sme v BG 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2015

ahojte............
@leninka75 dakujem ...... 😵 😵 😵 cmuk odovzdám 😵
ešte len príde horučosť......ach joj.........ešteže máme bazen......tak len budeme syčať 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2015

@leninka75 školka je zavreta tento mesiac.......a ani by som ho nedala......ešte si užije ..posledný rok v školke 😉 ☹ 🙂

leninka75
2. júl 2015

@jacka .....presne som sa ťa chcela opýtať či ste už bazén nahodili 😉 😉 😉 😉 ................kedy bude oslava??...aké budú darčeky??? 🙂

jacka
2. júl 2015

@letty86 aj vám kráááásne...slnečne a teple prázdniny..... 😵 😎 😎

jacka
2. júl 2015

@leninka75 ...bazen ten tam už dva týzden svieti....... 😠 😠 😠 ..všera sme tam boli....ale teda drklotala som zubami 😝 ......dnes hádam bude lepšie 😀 😀 ................................oslava neviem kedy bude.......lebo sa zas chystáme k strige........a odkedy ma nasral som rezignovala.....som mu povedala že aj každý týžden sa tam rada nudím k smrti.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ......................darčeky.....kupene....maťko lietadlo ...peťko kombajn

jacka
2. júl 2015

juj petko sa prečítal že co o nom píšem 😀 😀 😀

leninka75
2. júl 2015

@jacka .............čím ťa nasrdil? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................akú ste mali teplú alebo studenú vodu? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
2. júl 2015

@letty86..........užite si slniečko, vodu a zaslúžený odych!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
2. júl 2015

@leninka75 táááááák to je škoda ☹ že nemôžete .... ale je super že budete v BG 😀 😵 😎 😀 my tento rok žiadne zahraničie ............. len naše krásne Slovensko 😵 Tatry jeden predĺžený víkend a Liptov- aquaparky taky tak 😀 😀 😀 kúúúúúpili sme nové fáro tak poskromnejšie 😉 ubytko som našla za super ceny ,žiadne predražené hotely .... aj keď sa obávam že minieme tak ako keby sme išli k tomu moru 😝 😅 😀 keď to porátame .... a to vieš ja bez práce teda o čosi menej financií je v rozpočte .......................................................................dáme zmrzku v Bytči ??? 😀 😎 😀 sa dohodneme ....

leninka75
2. júl 2015

@katka1819 ............aaale aká novinka!!......šup sem foto autíčka 😵 😵 😵 😵 ......čo ste kúpili? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............to súhlasím, ubytko sa dá na SK nájsť za rozumné ceny 🙂 🙂 🙂 🙂 ................len potom to nastane, ideš tam..potom tam...všade vstupy...a keď ste tiež 4 tak to je paráda ako sa to nazberá 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
.............a tebe tá robota v obchode prečo nevyšla?? 😨

leninka75
2. júl 2015

@katka1819 ..........na zmrzku by sme mohli prísť 😉 😉 😉 😉 ...............ale tento víkend nem...máme dve oslavy a Majo ide ešte k tomu do práce ☹

jacka
2. júl 2015

somnou kto pojde na zmrzku..... ☹ ☹ 😢 😢 😢 😉 😉
@katka1819 super...a ake ste kupili..hod foto 🙂

jacka
2. júl 2015

@leninka75 nasral ma riadne.....ked som už uplne rezignovala...........lebo na mdd tu všade okolo niečo pre deti...či sobota či nedela.....mu vravím k strige pojdeme o týžden neskor...........nieeeeeeeeeeee......my sme sa tam išli u nudiť k smrti......čas sa tam vliekol......ako vieš čo.......teplo ako v pekle........ani reč som nemala s kým hodiť.........no čo ti poviem........som bola vyslovene zduta.... 😀 😀 😀 ........a budem stále...a. basta fidli 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2015

boli sme aj my na preventívke.................teda.....nič len povážila...pokočuvala....pomerala....tlak zmerala.......a moč máme doniesť kedže nebolo MAťkovi treba.... 😠 😠 😠 výjdeme von.....idem mu kupiť topánky.,......a on ...kde tu maju wecko 😠 😠 😠 😠 😠 ......................no ...................a topánky ma 37.....skoro som na riť padla..... 😅 😕 pomoooc........

katka1819
2. júl 2015

@leninka75
@jacka 😀 😀 😀 nemám ho odfotené kočky ... ale je to taká malá loď 😀 😀 😀 aspoň keď to s našou fabijkou porovnám ... tiež od škodovky - Superbéčko 😉 😵 😀 a v automatike v plnej výbave ...teraz je v servise či kde to dávajú nám tmavé fólie na zadné okná 😀

katka1819
2. júl 2015

@leninka75 @jacka takéto 🙂 combíčko... keď odfotím naše šupnem sem fotečku ako ho v bikinách umývam 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2015

@katka1819 len aby ti muž dovolil ho umývať...vobec......vieš aký su na to háklivý 😀 😀 😀 😀 ........

jacka
2. júl 2015

@katka1819 velmi peknučké.....a ta farba sedí?.................. 🙂

leninka75
2. júl 2015

@jacka ...........no vidíš si si zavarila..nechceš s nami na stretko...tak ani zmrzka nebude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............
..............odfoť sa zdutá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......aby si nám nepraskla 😉 ....no jo ten tvoj je zaťažený na maminku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...............som zvedavá aké vtipné darčeky dostanú chlapci od babky 😅 😅 😅 😅 ...alebo žeby už niečo bolo?????

leninka75
2. júl 2015

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 ......to s tým WC-kom poznám.....to ma ide rozdrapiť od jedu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 .................kecáš!!...že 37 topánky!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ............si môžete začať požičiavať 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. júl 2015

@katka1819 ...supiš fáro!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ....nech Vám dlho a dobre slúži 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......to ste kúpili nové?

katka1819
2. júl 2015

@leninka75
@jacka farba je čierna ...teda dúfam ...lebo ja som ho ešte nevidela 😀 len mužíček mi ukázal na foto a hneď putovalo ďalej doťuknúť detaily - tie okná a ešte mi niečo spomínal no zabudla som čo ... nie nie je nové jazdené ..minimum ,po jednom majiteľovi v super truper stave, normálne som neverila a to keď už môj Peterko je nadmieru spokojný to je čo povedať ... dlho sme ho hľadali .... konečne bolo v ponuke také že akože všetko super 🙂 vidno že v ňom nevozil deti 😀 😀 😀 tí naši demolátori aj auto zvnútra dokážu poznačiť svojim pobytom v ňom 😝 😠

katka1819
2. júl 2015

@jacka ani mi nehovor už teraz sa trasie že ho niekde ťuknem alebo neviem čo 😀 puk...............................ten tvoj chlapino kde nabral 37 nohu ??? a koľko meria ? 🙂

denisenko
2. júl 2015

ahojte... 😉 včera som si urobila výletík k našim....a Denisko ostal u babky na prázdniny..na ako dlho, nikto nevie 😀 😀 😀 Petrík kosí, tak sme sami dvaja doma....infáááárkt

denisenko
2. júl 2015

@katka1819 super fáro....to je vraj takmer to isté, ako máme my...len iný výrobca...viem to, lebo švagor má superba... 🙂 🙂 🙂 a sú s ním spokojný, len tá spotreba je trošken vyššia ako malá pežotka.... 😀 😀 😀 😀
@jacka nie som úplne v obraze....kedy má Maťko narodky?..sa priznáááám...nevieeeeeem...

denisenko
2. júl 2015

@katka1819 neviem, čo bude s augustom...Denisko pojde možno do tábora, Petrík splietal nejakú dovču a nikto nevie, čo, ako, kedy...ved on ešte večer nevie, či príde na noc domov...nie ešte čo bude o mesiac....už som z toho na nerva 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
2. júl 2015

@denisenko 🙂 nooo spotreba bude 😝 ... čo už ...ale bolo treba niečo väčšie ,lebo sa nám tam Petrík pomaly dozadu nezmestil ... Môj Peterko keď jazdí má tak neskutočne sedadlo dozadu posunuté že to malému Peterkovi odieralo kolená 😀 😀 😀 ........................................................... chápeme ,vieme ...nevadí tak dáme stretko u nás v Bytči na zmrzke ...najlepšia zmrzka na Slovensku ...mala si už ??? 😵 😀 😉 aj s Lenkou ...alebo Žilinu 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre