Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. sep 2015

@katka1819 tak ty uz riadne zarezavas.....a ako tp chalani beru?

leninka75
14. sep 2015

ahojte...... 😎 😎 😎 😎 .....konečne zasa teplé ráno 😵 😵 😵 😵 😵

@katka1819 ..síce nerobím poobednú, ale úplne ťa chápem ako si musíte všetci zvykať a nájsť nejaký systém 😉 ......ty si šikulka takže to zvládnete 🙂 ....držte sa 🙂

leninka75
14. sep 2015

@jacka ...aaaale tak pracovne oddychovo sme víkendili.....zemiaky išli von, vyhádzala som staré jahody a v nedeľu sme boli v ZOO..... a vy ako cez víkend? 🙂

leninka75
14. sep 2015

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............................. nemám slov....

denisenko
14. sep 2015

ahojte... 🙂
@leninka75 ...slniečko vyšlo...teplúčko je...hned je svet krajší, že?.... 😀 😀 😀

a aj mužík sa mi včera doma ukázal...no čo viac si možem priať? 😀 😀 😀 😀 😀

a už idem...ako povedal Simčo.....detičkami hrááááť..... 😀 😀 😀 😀 dúfam, že zas niečo rozbije.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. sep 2015

ahojte....

@leninka75 boli sme v bb na jarmoku 🙂 ....v nedelu sme čo to porobili a víkend je fuuuuč 😝 ........................teplo je len ten vetrisko fučí 😝 😝
@denisenko tak i uži to hranie........ 😀 😀 😀 😀 ....som rada že máš lepšie náladičku 😵 😵 😵 😎 😎 😎

denisenko
14. sep 2015

@jacka ...vieš ako fučíííí u nás?....veru, lepšiu...mužík mi spravil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. sep 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vieš čo ani ho už ani nikam neposielaj 🙂 🙂 😉 😵 ...........................tak taký vetrisko si nechaj 😀

leninka75
16. sep 2015

ahojte.....aké teplúčko ráno...juj sa vytešujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. sep 2015

ahojte,..,.....
@leninka75 😵 😵 😵 😵 veru veru ....... 😵 😵 😵 😵 😵 ................škoda že to ten vetrisko kazí 😝

leninka75
16. sep 2015

@jacka ......ráno ešte nefúkalo....a teraz som si všimla až keď som si prečítala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀......taká som zahĺbená do papierovania, že si nevšímam nič okolo....

katka1819
17. sep 2015

Ahoooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2015

ahojte.....
@leninka75 tešíš sa že 😎 😎 😎 😎 😎 ........... 🙂 🙂 🙂

utka
17. sep 2015

Ahojteee...
Aj ja sa teším zo slniečka 😎 , len ten vetrisko...hmmmm ☹

jacka
18. sep 2015

Ahojte....

leninka75
21. sep 2015

ahojte...tak hlásim šťastný návrat zo služobky v Bulharsku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........juj tam majú ešte leto 😎 ......
...ako sa máte???......čo nové??....

jacka
21. sep 2015

Ahojte.....
@leninka75 tu nic noveho......tu sa blizi jesen 😵 😉 ...chapes 🙂 😉

leninka75
22. sep 2015

krásne studené ránko prajem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
22. sep 2015

@jacka ................ako pokračujete v škôlke a škole? 🙂

jacka
22. sep 2015

ahojte.....

@leninka75 aj včera bola kosa......ale aspon slniečko 😎 😎 😎 😎 .................Maťko stupil na klinec......ale fajnovo...skoro si nohu prepichol celu........to bolo v nedelu..tak som mu dala laliu v liehu.......večre v repiku močil......aj rano.....a ked včera prišiel zo školy tak aj ten vrch z nohy .....mu opuchol..... 😅 ...už som sa videla u dr.....a do rano mu to zmizlo.....ale ešte som mu nohu do školy previazala tou laliu a ráno ešte v repiku.......tak dufam že to už bude ok.............................inač škola......pubera...nechce sa mu učiť...... 😠 😠 ......................a Peťko ten nechce domov ......
a vy sa ako máte čo noveho...... 🙂 🙂

jacka
22. sep 2015

@leninka75 zajtra už jesen... 🙂 🙂 🙂 tešíš sa 😉 😉 😉 😉

leninka75
22. sep 2015

@jacka ....no pekne!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .....to ti ani nejdem lajkovať............brrrr............kolegyňa tiež mala tak nohu napichnutú a jej a tetanovku pichli.......a majú veľa učenia??....lebo Lilka sa ani teraz nejako extrémne moc neučí 😅 😅 😅 😅 😅 😅..............
...........nové??....ani neviem, tak nejako sa to zasa všetko moc rýchlo rozbehlo 😝 😝 😝 😝 😝.....Lolka začala ráno ešte doma plakávať, ale povedala mi, že vraj sa potom v škôlke upokojí.....trápi ma to lebo prvé tri dni keď som ja s ňou chodila bolo všetko OK....ale ako začala so svokrou tak plakáva 😢 😢 😢 😢....
.................no jo jeseň ☹.....poznáš ma ja radšej leto 😎 😎 😎 😎....................
...............nebude vadiť keď už dnes zablahoželám Peťkovi??? 😉 😉 😉 😉...zajtra ráno totiž cestujem do Tatier na 3-dňovú konferenciu a neviem ako sa dostanem k netu
............taaaakže trošku popredu, ale Peťkovi prajem všetko krásne, pevné zdravie a kopec radosti v živote a posielame obrovskú pusinku!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
22. sep 2015

@leninka75 dakujeme.....pusinka odovzdana...... 😵
Aj tebe Lenka nasa prajeme len to naj naj naj.......aby to zdravicko sluzilo.....ostane pride aj samo 😵 😵 ...dobre oslav......

Tatry ...velmi pekne je tam..... 🙂

jacka
23. sep 2015

ahojte... 🙂

utka
23. sep 2015

Ahojte...
@jacka Peťkovi prajeme všetko len to najlepšie...

utka
23. sep 2015

A co sa skoly tyka,Viki si celkom dobre zvykol. Aj kamosov si nasiel. Vatupne pisomky z matiky,sloviny a diktat napisal za B. Vcera z matiky z 5 minutovky mal A-. Tak som rada...akurat sme ho nestihli prihlasit na kruzok Lego a PC,lebo sme nevedeli,ze sa to zapisuje od pondelka...a samozrejme poobede to uz bolo obsadene. Katastrofa je poobede,ked idem s Luckou busom,elektrickou po neho...trva mi to od domu po dom hodinu aj tristvrte ☹

utka
23. sep 2015

@leninka75 všetko najlepšie k narodeninkám 😉 !!!

letty86
23. sep 2015

@jacka Petulko všššeeetttkoo najkrajšie k narodeninam, vela zdravia, radosti a spokojnosti 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 krásne narodninky, vela lasky, zdravia, spokojnosti a rodinnej pohody 😵 😵 krásne osláv 😵 😵

katka1819
23. sep 2015

Všetkým oslávencom aj ja prajem Všeeeeeeetko len to naj 🙂

katka1819
23. sep 2015

My sme tiež trošken oslavovali včera .... tento týždeň mám prvú zmenu tak je to v pohode ... aj deti si užijem 🙂 ...............chystáme sa na svadbu teraz cez víkend .... inak nič novééééé ...kto príde na nákup do Tempa v Bytči hodíme reč 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre