Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
12. okt 2015
@jacka mne sa strasne paci ten napad s pretacajucimi ocami.....dame tip? ....nooooo.....simonko je tiez rusivy moment....co uz
leninka75
12. okt 2015
ahojte..... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....konečne doma, ale roboty vyše hlavy :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
12. okt 2015
@leninka75 ahooooj...... 😉
denisenko
12. okt 2015
moji dvaja frajeri.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
12. okt 2015
@denisenko feši obaja 😉 🙂 x-) 😃
katka1819
12. okt 2015
a Ahooooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 u nás všetko v rámci odtáľ potáľ OK x-) 😃 😉
denisenko
12. okt 2015
@katka1819 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jááááj moja.....u nás sme už dávno odtááááľľ...potááááááľ...zrušili....to vieš, ten šengen...bez hranic :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
katka1819
13. okt 2015
@leninka75 ta vidíííííííím 😃 😃 😃 😉
katka1819
13. okt 2015
Rááááááááááááááááánečko x-) x-) x-) a už aj frčííííím papa :-p 😉 😃
leninka75
13. okt 2015
Ahojte................ 😉

@denisenko ...a to som si myslela, že len u nás ten čas letí ako splašený! 😞 😞 😞 😞 :-p :-p :-p....rastú ti doma fešní chlapi x-) x-) x-) x-) x-).............tretí sa nechcel fotiť? 😉

@letty86......ako sa máte?......novinky? 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka......u vás to ako ide???.....čo nové? 🙂

@katka1819 ...ako v práci? 😉

@utka....ako deti, ste zdraví?? 🙂
jacka
13. okt 2015
ahojte.....
@denisenko no zlatý su čo dodat 🙂 🙂 🙂 x-) x-) x-) x-) x-)
@leninka75 nič ...všetko po starom.......vonku sa prechádza depka......tak dufam že sa tu nestaví ]-( ]-( ....ty ako v robotke?........baby posluchaju......ako v skole a v školke?
leninka75
14. okt 2015
Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

@jacka ...o depke ani nehovor :-p :-p :-p :-p :-p ......stále kukám kedy už vykukne 😎 😎 😎 😎 ...a ništ 😞 😞 😞 😞 .....v robote frmol ako vždy......moc sa teším, že Lilka z veľkej písomky z matiky konečne dostala jednotku x-) x-) x-) x-) ....zvyčajne sa jej tie veľké podarí zbabrať, že si zle prečíta zadanie....tak som teraz rada, že snáď, snáď to už pôjde 🙂...a tiež z veľkej písomky zo slovenčiny dostala jednotku s hviezdičkou x-) x-) x-) x-) x-) x-)........no a Lolka začala chodiť v škôlke na krúžok moderných tancov, tak som zvedavá ako sa to vyvinie do budúcnosti........

....takú mám otázočku |-|...už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi???......nejako to začína byť čoraz horšie niečo vymyslieť :-p....
jacka
14. okt 2015
ahojte....

@leninka75 aj moj včera doniesol dve jedničky z pisomiek..... 😃 😃 😃 😃 ........čo som tiež v šoku lebo si tak isto zle prečíta zadanie a potom je to cele na prd...vravím mu aj dva krat si to prečítaj....a on nemám čas ]-( ]-( ]-( ...........................ju darčeky ani nespomínaj čím dalej tým sa horšie kupuje....... 😢 😢 😢 :-p :-p :-p .....................Lolke sa páči tancovanie?....a celý den je v školke?.......
denisenko
14. okt 2015
ahojte..... 😉 😉 😉 😉 😉 čo to, čo to?????...darčeky?????? ja sa nad tým nejako moc netrápim..pár užitočných vecí, niečo čo napíše a hotovo...... 😃 😃 😃 😃 nááááhodou..ja už mám...dáždniček pre seba 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...a Simčovi Mickey Mouse obliečky....a už som skončila.... 😃 😃 😃 😃
leninka75
15. okt 2015
ahojte..............pršííííííííííí :-p :-p :-p :-p :-p :-p .................

@jacka ...som rada, že nie som sama s vianočným rozmýšľaním 🙂...............Lolka je tanečným nadšená x-)...učí Karolínku 😃 .....a ja tajne dúfam, že aj Karolínka dostane chuť na nejaký krúžok 😉 ........Lolka je v škôlke len na poldňa......
jacka
15. okt 2015
ahojte....

juj nechce sa mi ani rozmýšlať :-S

@leninka75 Karolinka nechodi na žiaden kružok?.............................akurat mi Maťko rano vravel že či si už može pisať na vianoce.......tak to aby som kupila kilo papiera...... 😃 😃 😃 ...jasne papier vela znesie 😃 😃 😃
leninka75
15. okt 2015
@jacka ..jasne, že nechodí, knedľa domáca ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ....................to máš dobré tvoji aspoň napíšu..ale keď som sa už na narodky Karolínky pýtala čo by ju potešilo tak, že ona nevie :-p :-p :-p :-p :-p :-p
leninka75
15. okt 2015
@jacka ..blbé je, že mňa sa nikto neopýta čo by ma potešilo a ja mám v tomto úplne jasno 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
15. okt 2015
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 no daj..... 😃 😃 😃 😃 😃........................sa tu pučim smiechom až slzy v očiach
jacka
15. okt 2015
@leninka75 napis jeziskovi 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃
leninka75
15. okt 2015
@jacka ... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...to nemôžem prezradiť, potom sa mi to nesplní 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
................ble zaspávam...... obed + počo na prd = posteľ (aspoň teraz u mňa by bodla) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
15. okt 2015
@leninka75 ale mne možeš...nikomu nepoviem 😃 😃 😉 😉
leninka75
16. okt 2015
ahojte........konečne piatok...nejako sa mi tento týždeň vliekol :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
16. okt 2015
ahojte....
@leninka75 aj mne.....neskutočne.....to asi preto že celý týžden prší :-p :-p ..................rano MAťko hovorí...mamííííí mame písomkou s priro......vyskušaj ma... =-) =-) :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( .........som myslela že dostane ]-( ]-( ]-( tak 6,50 som ho ešte skušala :-o 8-(
leninka75
16. okt 2015
@jacka ..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....dôležité je, že si spomenul 😉 😉 😉 😉 ...................ale porazilo by ma ]-( .......inak toto nemám rada skúšať prírodovedu a vlastivedu, lebo v podstate ani neviem čo....naši sa zvyčajne rozprávajú na nejakú tému a v tých učebniciach toho moc nie je :-p :-p :-p :-p
leninka75
16. okt 2015
@jacka .... toto http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy...
si čítala????? :-N :-N :-N :-p :-p :-p :-S :-S ]-( ]-(
jacka
16. okt 2015
@leninka75 ach joj ..... :-p :-p :-p

no ta prirodoveda...........to je o ničim....... :-p :-p :-p ......napíšu si do zosita jednu vetu z celeho co sa učia..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ....ale matka to bavi....ešte že........bo vlastiveda to je veda....moj zlatý prišiel s plačom že ho skušala že nevie kde je sever....dostal 2..... =-) =-)
katka1819
19. okt 2015
Ahoooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂
katka1819
19. okt 2015
Dnes mám voľno konečne sa mi zdá že som v tej jednote stále ...to robia tie poobedné zmeny |-| ...a Matulko je doma so mnou je ukašlanýýý chudiatko tak pamyconujeme a trifedujeme a vitamínujeme a čajíkujeme :-p a Dnes máme oslavu kto uhádne prečo kto a začo ...kde je naša kalendárová supe pamäť 😉 😃 @leninka75 pracovne ja viem pracovne :-N
jacka
19. okt 2015
ahojte.....

@katka1819 no predpokladám že .........mladší ma narodeniny???........či sa mýlim....................prečo dávaš hádanku hned v pondelok rano ha 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉
každopádne........všetko najlepšie...vela vela zdravíčka ...pohodičky.....posielame cmuk x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli