Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. nov 2015

ahooj....
@leninka75 jasne.....v sobotu sme boli v NR ....muž tam ma otca na urolo.....tak asi preto sme nešli....k strige....si myslim...... 😅 ............sme prišli domov tu zasypany snehom.....aspon chalani mali radost.......v nedelu som ih tri krat prezliekala.....co mokrý od noh ....až pod pazuchy.....ma este stale dokazu prekapit 😠 😠 😠 ..................vy ste ako víkendovali?

jacka
30. nov 2015

@letty86 to mas super že to tak blizko dochadzaš..... 😵 😵 😵 😵 .....už si začinaš zvykať?

leninka75
30. nov 2015

@jacka ....tak ste sa návšteve úspešne vyhli 🙂 ...............u nás po snehu ani chýru, len čiape 😝 😝 😝 😝 😝 ...............chalani museli byť fajný v tom snehu 😵 😵 😵 😵 😵 ..........aspoň sa otužujú 🙂 .........nám sa to nejako serká so škôlkou 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ .....Lolka už od včera večera mrnčala, že nejde, ráno od piatej už poriadne plakala a vraj jej nejaký predškoláci robia zle 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ .....tak som, ráno volala učke, že čo to,.....ona, že o tom vie, ale musia deti spájať lebo maródia učky, tak vraj dá pozor...tak som zvedavá........
...a inak sme včera piekli a zdobili medovníčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
30. nov 2015

@leninka75 no uspešne sme sa vyhli......asi dalsia bude len na sviatku...juchu .... 🙂 ..........................pekne to poteší....som zvedava co učka vyrieši.......ale je smutne že o tom vie .....a nerobi tam poriadky 😠 😠 😠 ............................ja som este nic nepiekla....furt si myslim že mam cas.. 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2015

ahojte...
a nepoprší a nepoprší 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
1. dec 2015

ahojte............ani u vás neprší 😀 😀 😀 😀 😀 ...........sa vám tá strecha fajne robí 😝 😝 😝 😝 😝 .......nemusíš nastavovať kýble? 😉
...........................som rozhodnutá ak to v škôlke bude pokračovať situáciu riešiť po svojom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........ten malý satan nech sa teší 😠 😠 😠 😠 😠 .....

leninka75
1. dec 2015

@jacka ......som tam hore zabudla dať tvoje meno 😔 😔 😔 😔

jacka
1. dec 2015

@leninka75 no strechu co odokryju tak hned aj zakryju ....takže nemame romatiku čo kukneš hore a vidiš oblohu 😀 😀 😀 ........hviezdy.... 😀 .............akurat čo bola zima po nociach ked boli mrazy bolo citiť že ani dnu nie je teplo 😒
veru rieš školku za horuca....aby ste nedopadli tak ako my s maťkom 😔 😅 😔 😢

jacka
1. dec 2015

asi takto...

leninka75
2. dec 2015

Ahoooj............ 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ..........juj po rokoch si sa konečne dočkala rekonštrukcie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................peknučké to budete mať 🙂 🙂 🙂 🙂 ...včera bola škôlka v pohode, lebo už neboli spojení s predškolákmi...boli len sami......včera som nechápala 😕 😕 😕 😕 .....Karolínka dostala z angliny z písomky jednotku, mala všetko bez chyby a učka jej povedala, že by to bolo na jednotku s hviezdičkou, ale že riaditeľka zakázala dávať hviezdičky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀......no chápeš toto????!!!!

jacka
2. dec 2015

@leninka75
no dockala...len keby to bolo na inom mieste....neznašam to tu ☹ 😝 ..................tak super že je v skolek dobre....to aj mna teší 😵 😵 .........skoda tých hviezdičiek...určite by mala obrovsku radosť 😵 😵 😵 .......no mne matko povedal na naglictinu sa ucit nemusí vraj všetko vie..... 😕 😕 😕 .....a doniesol 1 s písomky-----vcera bol na všedovedko....a ja sa ho pýtam prečo sa vsade hlásy.......co mi povedakl...vrak aby sa učit nemusel v skole.......to je logika 😠 😀

letty86
2. dec 2015

ahojte 🙂
@jacka veeeelmi pomaly, ale zvykam si 🙂
@leninka75 mamka nám pomáha s detmi

leninka75
3. dec 2015

ahojte..................fuuu aká hmla je u nás, skoro sme v nej zablúdili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ...ale to má Maťko parádnu taktiku!!!! 😵 😵 😵 😵 ...jasné, však na čo bude doma strácať čas učením 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........čo varíš???? 😨 ......som zasa v koncoch 😝 😝 😝

@letty86 .......cez sviatky budeš doma či pôjdeš aj do práce?

jacka
3. dec 2015

Ahoj.....

Dnes zubar vsetci......jaaaj ..zhon od rana...muza som o 5trj viezla do roboty.....vecer nam umrelo uz definitivbe auticko.....tak musime nejakeho srotka kupit...totok ma nebude bavit........matko dnes divadlo na mikulasa ....tak sa neucia......sa vytesuje od vcera 😀

jacka
3. dec 2015

@leninka75 rizoto som robila.....slepy gulas...zajtra asi syr vyprazim ci co...tez mam toho dost...... 😝

leninka75
4. dec 2015

ahojte.................

@jacka ako dopadli vaše včerajšie akcošky divadielko a zubník? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......nové autíčko už máte vyhliadnuté?................
..............rizoto som mala včera aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.................čo idete cez víkend?

jacka
4. dec 2015

@leninka75 ahoj
sme mali rovnaký obed 😀 😀 😀 .................včera som bola ulietana........maťko om nenasla pred divadlom tak som letela pred školu......sa nejadol zas som sla s nim na kružok a potom za pre neho.....a večer zas pre muža.............v divalde sa páčilo....spokojný........zubník dobre....mala som kazík na prednom tak ten robila....deti dobre....mal maťko kaz...teda ma...ale vraj netreba plombovať......cez víkedn neviem....muž tu ma kopec práce........ale pojdeme asi do kina aj setrýna dcera ide tak pojde spolu
a výýý.... 😵

jacka
7. dec 2015

ahoj..... 🙂 😉

leninka75
7. dec 2015

ahojte................. 🙂 🙂 🙂

@jacka ......ako dlho budeš robiť mužovi šoféra??? 😉 ........aký bol Mikuláš??? 😵 😵 😵 😵 😵 .............a kino???....na čo ste vlastne boli?...

jacka
7. dec 2015

@leninka75 ..no pokial bud nekupi auto...alebo toto neda opraviť......a kde sa vrátim všade pozapalované......deti pred tv.... 😝 😀 ...................v sobotu sme boli v kine na snehovej......potom sme šli na námestie 😵 😵 .....kuk stromček 😉 😉 😉 ......v nedelu poriadok na dvore....dnes zas možu urobiť roboši bordel.......u vás sa ako víknedovalo..............................ale tvoja sa ide v piatok 8.1 už učiť...nie je to chore na jeden den? 😕 😅

leninka75
7. dec 2015

@jacka ..oplatí sa vidieť Snehová??...................toho 8.1. 2016 je na riaditeľoch...naši zatiaľ neviem, ale tu v ... ZA niektoré školy už avizovali riaditeľské voľno......
.................my sme tak Mikulášsky víkendili 🙂 🙂 .....v Púchove bol Mikulášsky jarmok, tak sme boli...potom sme sa stavili v džungli..taká tá opičia dráha pre deti......trošku som upratovala...dávali sme už girlandy, ale zatiaľ bez ozdôb....a zrazu bol víkend fuč 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .........................

leninka75
8. dec 2015

ahojte.................... 🙂

jacka
8. dec 2015

Ahoj...
@leninka75 ja ti neviem.....od chalanov som sa nic nedozvedela......ale vysli vyskerny 😀 ?...........tak ste mali super vikend..... 😵 ......darceky u teba ako?

leninka75
8. dec 2015

@jacka ...tak počkaj, ty si nebola s deťmi v kine??? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .....................darčeky sú 😀 😀 😀 😀 ......ty si už začala s nákupmi??

jacka
8. dec 2015

Jaaa nie.......boli len moji a neter....my sme sli na pivecko....😵 😀 😀 .....dnes nechala som 80e ako nic aj to len handry kupovala 😔

leninka75
8. dec 2015

@jacka ....a kto šoféroval???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................ja sa bojím tak deti nechať ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 .......................noooo aspoň niečo 😀 😀 😀 😀 ............ešte čo to dokúpiš do vianoc 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
8. dec 2015

@leninka75 😀 😀 no chlopi...ja so setrou sme si dali 😀 ....nemas sa coho bat....matko mal mobil keby nieco....... 😀 ale uz boli takgo par krat 🙂 🙂 .......ja uz nejdem nic kupovat ......uz to necham na najstarsie deco (muz)......ten vybera hracky... 😀 a hry.........ved uz kompas maju este coto........a za nasich a strigu......uz mas koniec s darcekmi?....nic viac ?...................daj co si kupila 😉..aj sebe.....☺

jacka
9. dec 2015

ahooj,.... 🙂 😵

leninka75
9. dec 2015

ahojteeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ...............ja som ti v tom taká šiši 🤐 🤐 🤐 😔 😔 😔 😔 .........že ich nechcem nechávať samé .......ešte že máš to tretie decko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................klasické darčeky budú baby oblečko hlavne tričká, lebo tuším ešte rýchlejšie z toho vyrastajú ako doteraz 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .............spoločenské hry, knižky.................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................ja som chcela takú vákuovú nádobu na uskladňovanie potravín, tak mi to Majo objednal a ja som si k tomu ešte kúpila svetrík v Lidli...a mužovi tiež oblečko a veci ku foťáku......teraz daj ty čo bude pod stromčekom 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. dec 2015

ahojte................ 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre