Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2016

@leninka75 už som davno nebola taka mokra..... 😠 😠 😠 .......si na mne svagrovci zgustli....... 😝 .... 😀 .......petka mam doma....nejaký je zahlienený......... 😖 ................tak baby maju radosť 🙂 .......a na Javorníkoch co ste robili?

leninka75
30. mar 2016

@jacka .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................oblievačka ako má byť!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ................aj niečo Peťkovi dávaš ???............Maťko sa drží?.....takú minitúru sme si dali 🙂

utka
30. mar 2016

Ahojte...
Aj svagrina robi vo ZV v Kauflande a tiez vravela,ze ludia nakupovali,akoby mal byt koniec sveta.
Mna v stredu vecer zacalo pobolievat hrdlo. Vo stvrtok sme sli do zv,vecer ma skolila teplota. Mna, co som hadam 20rokov teplity nemala 😝. V piatok som sla radsej na pohotovost,lebo sme sli k nasim,tak radsej som sla. A vyfasovala som ATB. Hlavne,ze som ich v podelok dojedla (kvoli zubu). V sobotu som mala este zvysenu,od nedele ok. Ale hrdlo ma boli este trosku doteraz. No proste horor.

jacka
31. mar 2016

Ahojte..

@leninka75 ano oblievscka ax do gatiek....ale raz do roka mozu....aspon budem pekna😀😀

jacka
31. mar 2016

@utka aj mne yu toobi suseda v kaufe...tiez nadavala ....ale ona v kuse na ludi nadava.......tebe sa dari s stymi chorobami.....vysoku si mala teplotu?

jacka
31. mar 2016

@leninka75 no muz bol u dr co soplikoval a kaslikoval dva tyzdne.....jemu dala atb na preliecenie aj pamycon tak ten som mu zhrabla a davam petkovi...a este vincentku na tu nedam dopustit

leninka75
31. mar 2016

ahojte............................... 😉

@jacka ..u nás boli baby v sprche a ja som odmietla 😀 😀 😀 😀 😀 ..............muž mal snahu ma tam dotrepať, ale 90 kg živej váhy to nedal 😀 😀 😀 😀 😀 😀
......................pánečku ty si mužovi toto vyviedla??!! 😀 😀 😀 😀 😀..................takto ho obrať o životne dôležitý liek 😀 😀 😀 😀 😀 ........................akosi sa mi nič nechce 😝 😝 😝 😝 .....ani myslieť 😀 😀 😀 😀

@utka ...no pekne!!! ☹ .......ale hlavne, že ATB zabrali 🙂 .....Lucka je OK?

jacka
31. mar 2016

@leninka75 no ha vraj 90kg........neverím..................tak dievčaty si užili vody....až až 😉 🙂 😀 ......................drza som čo takto mu zhrabať lieky....... 😀 😀 ........ved je vonku 😎 😎 😎 užasne teplucko 😵

utka
31. mar 2016

Ahojte
@jacka nemala som vysoku. Najviac 38,8. Ale tym,ze ja teploty nemavam,tak mi bolo zle aj pri 37,7.
@leninka75 no, som rada,ze zabrali...a dost rychlo. Lucka je ok.
Dnes sme boli na letisku odprevadit neterku. Prazdninovala na SVK a sla nazad do Irska.

utka
31. mar 2016
leninka75
1. apr 2016

ahojte.............juj ale bolo včera krásne 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ...slniečko Peťkovi aj sople vylieči 🙂 ...............čo idete cez víkend?...

@utka ...neterka bola u vás?.....Lucka aká modelečka 😵 😵 😵 😵

jacka
1. apr 2016

ahojte....

@leninka75 nadherne 😎 😎 😎 ..len poobede ten vietor......bleee 😝 ...už mu je lepšie......ale nedala som ho na posledny den do skolky...... 🙂 este si ho užijme.......o dva týždne ideme na zapis.....ten sa nevie dockat 😀 😀 😀

utka
1. apr 2016

Ahojte.
@leninka75 nie,nebola u nas. Bola u starych rodicov z mami nej strany a na 3 dni aj u nasich. Hej, Lucka je modelka. Povie:"tu sa postavim a ty ma odfotis". Ja idem zajtra na individualny 5-hodinovy kurz fotenia.

leninka75
1. apr 2016

@jacka .........bodaj by mu to nadšenie vydržalo čo najdlhšie 🙂 ....mne Lilka v utorok 1x povedala, že sa jej po prázdninách nechce do školy...a to sa doteraz vždy tešila....som čakala keby to príde a už je to tu 😉 ........

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 ...podarená 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............to by sa ja môjmu mužovi páčil taký kurz 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
1. apr 2016

@leninka75 to som si kupila caz zlavu. Uz asi 3 roky mame zrkadlovku Nikon a nevieme s nim fotit. Len tak amatersky. Tak nech mi chlapik nieco povysvetluje,poukazuje...za 5 hodin toho stihneme ajajaaaaj

jacka
4. apr 2016

ahojte... 😎 😎
@leninka75 sa vytešuješ s počasicka..že 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ................

leninka75
4. apr 2016

ahojte............... 😎 😎 😎 😎 😎 😎
.............juj toto počasie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........................škoda, že sedím v robote 😝

...ako ste víkendovali?

leninka75
5. apr 2016

ahojte...zasa to nepreháňajte s tou absenciou tu na konovi 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
5. apr 2016

ahoj... 😎 😎 😎

@leninka75 ja neviem čo sa deje...... 😕 ...................muž makal na izbach...deti u susedov....a ja behala od deti k mužovi..... 😝 😀 😀 ..........a vonku fajn....len nejak priskoro traketo teplo.....sa bojim čo bude v lete....... 😝 😝

jacka
5. apr 2016

@leninka75 jaaaj som sa bola na učku v sklke .......neviem ci je to spravne slovo sťazovať....ale furt po tých detoch huka....tak vravim tej druhej...ona je riaditelka....že mi Peťko nechce tam chodiť.........včera ked som ho brala tak nechcel už ist do školky......vraj na neho kričala že zabudol poluchať......to čo toto.....chápeš to........hadma to tých pra "dni" v skolke vydržime 🙂 ...

jacka
5. apr 2016

asi takto to teraz vyzera...... 😀

leninka75
5. apr 2016

@jacka ....juj v lete budú hice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................. ako ste na tom s izbami?.....dáš sem-tam nejaké foto ako pokračujete? 🙂
....................a to čo jej tak hrablo? 😠 😠 😠 😠 ..............doteraz bola v pohode???.......a riaditeľka čo na to?.....to je dobre na figu takto decku znepríjemniť posledné týždne v škôlke!!! 😝 😝 😝 😝 ......zajtra máte ten zápis či zle pamätám?

leninka75
5. apr 2016

@jacka ..ty si iná bosorečka!!!!...... 😀 😀 😀 😀 ..........čítaš mi myšlienky na diaľku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

jacka
5. apr 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2016

@jacka ..inak presne takéto izby majú aj naše baby 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........Peťko bude mať do zelena ladenú? 😉 ....to je tvoj muž?

jacka
5. apr 2016

@leninka75 .......pozname sa ta.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .....................stale po nich ziape....tak nech trochu skrotne........ 😝 ...............................jááj hic...zas spuchnem ☹ 😢 😖 😒

jacka
5. apr 2016

@leninka75 ano do zelena......chce uuuplne vsetko....... 😕 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2016

@leninka75 ano moj muž.............model že 😀 😀 😀 😀 ..............zapis 16.4 🙂

leninka75
5. apr 2016

@jacka ..a Maťko, aké chce farbičky? 🙂

jacka
5. apr 2016

@leninka75 chcem tam dať aj klimu........a muž že to bude velmi vela stať.....a ja mu tak sa tam upeču deti ....naco to potom robiš 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre