Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2016

všetkým detičkám prajem krásny sviatočný deň!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
1. jún 2016

ahoj 🙂 kuk foto z 1.sv. príjimania

jacka
2. jún 2016

ahoooj........
vyzera to tak že som tu vcera ani nebola......? 😕 😕 😕

@leninka75 aspon že ty si si spomenula na deturence.... 😵 😵 😵

jacka
2. jún 2016

@leninka75 uhorkova ..ta je tu už dlhsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nikto nema cas.... 😝

leninka75
3. jún 2016

ahojte................

@jacka ..my sme včera štátnicovali som nič nestíhala 😝 😝 😝 😝 😝

@katka1819 ..juj Mištríkovci akí ste peknučkí!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ............Peťko nejako vyrástol !!! 😨 😨 😨 😨

jacka
3. jún 2016

ahoj... 😎 😎 😎

@leninka75 idete niekde aj na dovolenku?........žeby si trochu vypla...

leninka75
3. jún 2016

@jacka ....ánooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....o mesiac 2.7. do Chorvátska 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...... vy niečo plánujete???

jacka
3. jún 2016

@leninka75 Karolinke prajeme vsetucko najlepšie....posielame velku pusinu.... 😵 😵 😵

jacka
3. jún 2016

@leninka75 jej tak sa vam to krati... 😵 😵 😵 😵 .........................my ..nikde......ak tak tak len tu .....na Sk...prehovaram ho do Tatier....aspon na vikned... 🙂

leninka75
3. jún 2016

@jacka ..ďakujem za Lilku!! 😵 😉 ......to musíš hučať a hučať, kým ho nezlomíš 😉 😉 😉 😉 ......

leninka75
3. jún 2016

...pekný víkend!!! 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
4. jún 2016

@leninka75 ďakujem 🙂 veru trošken ho vytiahlo a trošken aj nabral na váhe ... dáme v lete stretko - zmrzka Bytča 😉 😀 a poobzeráme si naše júlovčatá ako nám vyrástli 🙂 ...... aj my ideme do chorvátska od 6.8 na týždeň ... kam idete ?? my máme už zaplatené ubytko ideme do Šibenika ...pošlem ti link kam presne 🙂 a v júli ešte máme zajednané ubytko na víkend v Tatrách ...musíme isť na len Lomnický štít čo sme minulí rok pre strašnostrašnú búrku nešli ... 😅 😀 😀

jacka
5. jún 2016

ahojte

@leninka75 ....vsetucko najlepšie k Vasmu sviatku.... 😵 😵 ....vela zdravicka stasticka....a lasky 😵 😵 😵

jacka
6. jún 2016

ahoj... 🙂

@leninka75 ako ste oslavili....vy stri oslávenkyne.... 🙂 🙂 😵 😵 😵

leninka75
6. jún 2016

ahojte.... 😎 😎 😎 😎

@jacka ..ďakujeme Jani!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ......v sobotu sme všetky oslavovali...počasíčko nám vydržalo......bola fajná grilovačka 😵 😵 😵 ...baby sa tešili z darčekov a ja, že som si trošku vyložila nohy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...vy ste mali aký víkend?... 🙂

leninka75
6. jún 2016

@katka1819 ... veru dáme rande 😵 😵 😵.....skúsime zmanažovať aj Ivku, čo povieš? 😵 😵 😵 😵 😵........... super tiež už máte leto rozmyslené.....jasan daj link pozriem kam idete 😉......my ideme sem:
http://hotel.invia.sk/chorvatsko/rabac/hedera/t... ........
.......a v auguste ešte na týždeň do Poľska do Zakopaného 🙂 🙂 🙂 🙂 ....celkom sa na to teším 😵 😵

leninka75
7. jún 2016

ahojte............ 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
7. jún 2016

@leninka75 https://tatratour.sk/dovolenka/dalmacia/andrija... sem ideme 😀 kuk Ivku skús zmanažovať 😅 😉 bude veselšie 😀 😀 😀 a dodatočne Všetko najlepšie 😅 😅 🙂 🙂 😀 😀 😉 😉 ja stále v práci ...a tie poobedné zmeny 😖 nestíham poriadne nič 😝 dnes mám voľno tak som si nechala Matula doma nech si ho užijem moje čertovidlo malé a pre Peťka ideme hneď po škole aby nebol ukrátený 😉 aj keď ten už koľko krát s ma pýta - a kedy už ideš do práce ? 😅 krpec som naňho trošken prísnejšia keď sa učí ...ako tato 😀

jacka
7. jún 2016

ahooj 😎

jacka
7. jún 2016

@leninka75 co ste podostavali?

jacka
8. jún 2016

ahooj 😎 😎 😎

leninka75
9. jún 2016

Ahojte............ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ...aale baby klasika..oblečko, také tie lopty, že hoď disk chyť loptu a spoločenské hry....a ja som dostala také vákuové nádoby .....

leninka75
9. jún 2016

@jacka ...čo máte nové???........ 😉
....inak dievčatá naši prvorodení budú oslavovať prvé okrúhle výročie .....teraz neviem či jupíííí alebo fňuk 😨 😨 😨 😕 😕 😕.....ale asi oboje ........pánečku ale to uteká, že 10 rokov!!!!!!!!!!!!!!........
.....a od včera už máme prvú 10-ročku a to je Vikinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. jún 2016

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ....si dopadla!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ......už aj dieťa ťa šikuje do roboty 😀 😀 😀 😀 😀 ......
....Solaris sme aj my zvažovali, ale radšej sme vybrali niečo bližšie 🙂 ......potom porovnáme skúsenosti 😉

utka
10. jún 2016

Ahojte...
Nejako vas tu nestiham ☹.
@leninka75 dodatočne všetko najlepšie vam prajem.
Viki ma uz koncorocne pisomky. Buduci tyzden idu na vylet do ZOO do Zlina. Tiež riadne narástol. Už ma o chvíľu s výškou dobehne. Má cca 44kg a 153cm. Rozhodnutie zo škôlky ešte nemáme, tak som už na nervy z toho, či Lucku vezmú. Ja stále bojujem s mojími kilami navyše. Chvalabohu úspešne 😉.
Tak pekný víkend baby. My ideme poobede na samozber jahôd a potom do ZV.

jacka
10. jún 2016

ahojte......

@utka super že si aspon kuk prisla urobit.....to mas riadneho chlapa.....ja som akurat vcera deti merala a vazila....ale na tvojho sa nehrabe 😉 😉 ...ma 146cm a 40kg 🙂 a nohu ma 39................a kedy ma prist rozhodnutie...nechces tam cinknut?...............dobre ti ti kila utekaju..... 😵 😵
@leninka75 nove nic...... 🙂 .....o chvilu konci skola.....tak su ako z divych vajec.... 😠 😠 .....a ja z nich na prasky 😒 😝 ..............ty sa pochval...ako idete vikendovat?....

utka
10. jún 2016

@jacka zbytočne by som tam volala...počkám si.

leninka75
13. jún 2016

Ahojte ..................nebol teraz nejaký kratší víkend??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

...čo ste porábali dievčatá?? 😉 ..

@utka ...čo si urobila z jahôd...džem? 😵 ...držím palce pri chudnutí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ..už aby tá škola skončila!!!!..všetci už toho máme plné zuby 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
13. jún 2016

ahooj 😎 😎
@leninka75 bol a veeelmi kratky.... 😠 😠 .......................vies co aj deti už toho maju dost....tento tyýden este pismomky a koncia......budu len neplechu robit 😀 😀 😀 .................ty si co porabala..... 😵 😵 😵 ...................som bola v zahrade.....sadila som kalerab......ale skoro som odkvycla......fuj tak dusno....ani dychat sa mi nedalo..... 😝 😝 ach....

utka
13. jún 2016

Ahojte.
@leninka75 jahôdky neboli pre nás. Pre brata a pre švagrinu...nám zostalo pár na zjedenie. A ďakujem 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre