Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. aug 2016

Ahoj...
@leninka75 vsetko v poriadku liecbu uz ukoncil........totok je ake divne leto...

leninka75
24. aug 2016

Ahojte.....

@jacka ..toto pre mňa nie je leto......akosi oslavovala?

jacka
24. aug 2016

@leninka75 v Tatrach 😵 😵 😵 ...................to ti verim .....mne to sice vyhovuje že sa nemusim potit ale deti šomrali že ani v bazene riadne neboli

leninka75
24. aug 2016

@jacka ..jejda!!..tak nakoniec sa ti podarilo muža ukecať?.....kde ste bývali a kde všade ste boli?

jacka
24. aug 2016

@leninka75 no ja nie..bo to by bolo zbytocne-...ale nahovorila som sestry......tak sa pridal 😀 😀 😀 .....penzion Encian......a boli sme na strbskom lese..chcela som ist na vodopad skok ale bolo zle pocasie......tak sme sa len tak motali....zubackou sme sli do strby....a tak....na druhy dnes ...na sklanate pleso..odtial pešo na hrebienok.....a od smokovca vlacikom nazad.......no trasa nam peso trvala skoro 6h...... 😝 kedže sme sa stale niekde cakali 😀 😀 😀 😀 😀 ...........a este by som chcela na lomický....ale ten nam chlopi zatrhli...tak niekdy inokedy 😉

jacka
25. aug 2016

Ahoj....

leninka75
26. aug 2016

ahojte..........

@jacka ..tak super výlet!!!....a Encián ako?...odporúčaš?:..už som ho viackrát pozerala.....akosi riešila stravu?...

jacka
26. aug 2016

@leninka75 no super vyletik a rano som skoro nevstala s posteli 😀 ............penzion odporucam....cistucko...prijemne....aj ked je pravda ze sme sa tam chodili vyspat 😀 .........a stravou boli ustretovy vedeli o com je rec....tak som sa nebala.......niekto na mna kuka ako na blba a viem kolka bije....hned sa zvrtnem na pate 😉

jacka
30. aug 2016

🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 ahojte... 😎 😎 😎 😎
Petko bude mat najlepšieho kamosa aj v skole.... 🙂 🙂 🙂 dali ich spolu do triedy.. 😵

jacka
31. aug 2016

😕 😕 😕 😕

utka
4. sep 2016

Ahojte...
Všetkým školákom a škôlkárom prajem úspešný vstup do nového školského roka.
My sme začali so škôlkou už v piatok. Lucka to zvládla na výbornú. Hádam lepšie ako ja.
@jacka a na koľkatku školu ide Peťko /teda kam chodí aj Maťko?/

leninka75
5. sep 2016

ahojte.......no bleee zasa začal ten kolotoč ...............

jacka
5. sep 2016

ahojte.......
aj ja sa pripajam....vsetkym nasim detickam prajem nech sa im v novom skolskom roku darí este lepšie ako v minulom.... 😵 😵 😵 😵 😵

@utka no šiel na 6tku......tam kde je Matko.....Kanka srandista.....som sla do kolien ..vraj zlaty potok zije .....kedže otvarali triedu až do E..... 😀 😀 😀 😀 .....a ma nejaku novu ucku ...asi vysla zo skoly rovno....tak mladucka..... 🙂

@leninka75 veru kolotoc dokola.......a este aj to pocasie k tomu idealne 😝

utka
5. sep 2016

@jacka Kanka je Peťov ex sused...vraj.

jacka
5. sep 2016

@utka daco sa mi marí.....tvoja svokra to vtedy vravela......on asi tam aj niekde býva že....
http://naszvolen.sme.sk/c/20262962/skolsky-rok-...
aha tu je...aj foto Petkovej hlavy 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2016

ahojte..............

jacka
6. sep 2016

ahojte.... 🙂

leninka75
6. sep 2016

@jacka ..aké má Peťko zatiaľ dojmy?

jacka
6. sep 2016

@leninka75 Petko spokojny...že vcera boli kratko v skole.....ale dnes už to bolo lepšie 😀 😀 do 10.30 😀 😀 😀

jacka
6. sep 2016

@leninka75 vy ako v skole?.....chcelo sa 🙂

jacka
7. sep 2016

Ahojte..

leninka75
7. sep 2016

Ahojte...............
@jacka ...Karolinka tá je v pohode...dnes majú branné....a Lolka zatiaľ ráno doma plače vraj preto, že musí skoro vstávať....pomaly sa preorientovávame na skoršie chodenie do postele....snáď sa to dá do poriadku....Peťko má lepšiu triednu ako Maťko?....

jacka
7. sep 2016

@leninka75 ja som sa ich snazila posledne dva tyzdne dat do rezimu skola.....ale aj tak sa im nechce.......a Lolka je na cely den v skolke?..........k tej ucke.....akurat vysla zo skoly....asi tolko este plna elanu a somarin 😀

leninka75
7. sep 2016

@jacka ..to je blbosť sa dopredu snažiť deti dostať do školského režimu...však prázdniny sú prázdniny.....a ono sa to postupne utrasie....ja tiež keď mám dovolenku, tak posledné dni určite nenahadzujem pracovný režim......
....nie Lolka je len na pol dňa...tak ako minulý rok...som zvedavá kedy sa dohodne so svokrou na voľných piatkoch.....Lolka má teraz nové učky a jedna z nich je taký psí čumák, chladná, prísna, málo sa smeje...tá druhá je úplne cudzia, tak neviem čo je zač....
......však to je dobre taká mladá.....deti majú radi také učky.....

leninka75
8. sep 2016

ahojte...leto!!!

jacka
9. sep 2016

Ahojte... 😵 😵 😵

leninka75
9. sep 2016

ahojte......žeby piatok?!!

utka
10. sep 2016

Ahojte...
Takže Lucka sa celkom pekne aklimatizovala a stotožnila so škôlkou. Vo štvrtok síce ráno plakala, ale v piatok už išla zase do škôlky vysmiata.
Viki tiez celkom v pohode. Sú veľkí piataci, v budove s gymnazistami 8-ročného gymnázia. Tak ich už berú ako gymnazistov. Len tu šarapatí nejaká viróza. Vo štvrtok jeho kamoš a včera už aj on. Musela som ísť po nejo do školy. Bolela ho hlava a má teploty. Ale už je to lepšie. Sú to také krátke choroby, našťastie. Dúfam, že to neschytá aj Lucka. Ja už nastupujem v pondelok do práce...uffff

leninka75
12. sep 2016

ahojte.....

@utka ...držím palce pri nástupe do práce, aby aj tebe to tak dobre išlo ako Lucke...Viki už išiel do školy?...

utka
12. sep 2016

Ahojte.
@leninka75 Viki je uz v skole. Ja som dnes este zostala doma s Luckou. Ma sopel a zvysenu teplotu. Dnes pride k nej svokra...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre